Coronavirus: Newsom منظور با هدف جلوگیری از اخراج سلب حق مالکیت در میان شیوع

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

کالیفرنیا که رو اخراج و سلب حق اقامه دعوی و یا ابزار shutoffs به عنوان کسب و کار و کارکنان در صورت کاهش دستمزد با توجه به شیوع کروناویروس اعطا شد یک اندازه گیری از امداد رسانی دوشنبه زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام حمایت برای اجاره و مالکان است.

منظور اجرایی آمد تقریبا دو هفته پس از فرماندار اعلام وضعیت اضطراری و تاسیس به طور فزاینده ای محدود اقدامات ایمنی به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش است. منظور در نظر گرفته شده است به منظور بهبود مسکن امنیتی با اجازه دادن به دولت های محلی برای توقف اخراج کند سلب حق مالکیت و حفاظت از مصرف کنندگان در برابر ابزار بسته آف تا ماه ژوئن با توجه به انتشار از فرماندار ،

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: 2 بيمار در شهرستان ریورساید مرگ; تجمعات محدود به 10 نفر

بیشتر: Coronavirus: Coachella Valley رستوران مقابله با محدودیت سرعت در حال تغییر

“مردم نباید از دست بدهند یا مجبور خارج از خانه خود به دلیل گسترش COVID-19,” Newsom گفت. “در طول چند هفته آینده هر کس را مجبور به فداکاری – اما یک مکان به مکان زندگی می کنند نباید یکی از آنها است. من به شدت تشویق شهرها و استان ها را تا این قدرت برای محافظت از کالیفرنیا.”

اعلام شده همان روز اقتصاددانان در UCLA در روز دوشنبه گفت: COVID-19 باعث رکود اقتصادی در ایالات متحده و منجر به از دست دادن به عنوان بسیاری که 2 میلیون شغل صحرا خورشید گزارش شده است. کالیفرنیا می تواند آمار به خصوص با توجه به این گزارش به دلیل وابستگی آن به گردشگری و اقیانوس آرام سفر می کند.

سفارش می دهد مقامات محلی قدرت به توقف اخراج

به منظور اجازه می دهد تا دولت های محلی را به حالت تعلیق مسکونی یا تجاری اخراج ناشی از یک مستاجر ناتوانی در پرداخت اجاره و یا سلب حق اقامه دعوی با توجه به کاهش قابل توجه در خانواده و یا کسب و کار درآمد مربوط به COVID-19. نمونه هایی از آنچه ممکن است منجر به این نوع از مشکل مالی شامل اخراج و کاهش ساعت کاهش در کسب و کار درآمد و یا قابل توجهی هزینه پزشکی.

طولانی نیست قبل از Newsom را سفارش اعلام شد, پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت که این شهر در روند تهیه پیش نویس یک فرمان به ایجاد مشابه حمایت.

“من شنیده ام از مردم نگران قادر به پرداخت اجاره اما نه از هر کسی که دریافت اخطار اخراج,” Kors گفت: از طریق ایمیل. “هیچ کس نباید از دست دادن مسکن خود را به عنوان یک نتیجه از این بهداشت و درمان اضطراری است.”

بیشتر: Coronavirus: راه هایی برای کمک به دیگران در Coachella Valley

بیشتر: ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

در حالی که حمایت های ارائه شده توسط اندازه گیری قطعا مورد استقبال مردم شده اند محوری به مشکلات مالی مستاجران هنوز هم مسئول پرداخت اجاره خود را.

“هیچ چیز در این جهت باید از بین بردن مستأجر با تعهد به پرداخت اجاره بها و نه محدود کردن یک صاحبخانه توانایی بازیابی اجاره به علت” Newsom را سفارش می خواند.

علاوه بر این Newsom درخواست شده است که تمام مسکن عمومی مقامات تمدید مهلت برای مسکن کمک گیرندگان. موسسات مالی باید پیاده سازی یک “فوری توقف سلب حق مالکیت و مرتبط با اخراج” با توجه به COVID-19 سفارش می خواند.

عمومی و خصوصی ارائه دهندگان ابزار باید محافظت از دسترسی به آب و برق مانند “برق و گاز و آب و, اینترنت, خطوط ثابت تلفن و تلفن همراه خدمات” Newsom دستور داد. و کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون باید نظارت بر این حمایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>