Coronavirus: کمک برای کسانی که در سرگرمی کار در پشت صحنه

مایدزرت | No comments

جان ون نورمن استفاده می شود که نامرئی است.

در یوکا ولی ساکن صاحب NextExit تولیدات و صرف تقریبا 40 سال به عنوان یک مهندس صدا برای شرکت در جلسات و کنوانسیون کار در پشت صحنه برای اطمینان از حوادث در رفتن هموار و موفقیت.

اما با شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس همراه با تلاش و کوشش در محل قرار داده برای مبارزه با گسترش ویروس ون نورمن نگران است که نشان می دهد دیگر نمی خواهد برای خود و هزاران نفر از دیگر نهان پیمانکاران مستقل در صنعت سرگرمی است.

پس از لغو متعدد بزرگ و حوادث در این منطقه به دلیل ویروس و در حال حاضر یک ایالت پناهگاه در محل جهت است که کرکره همه کسب و کار در نظر گرفته می شود غیر ضروری او را از کار و به طور قابل توجهی نگران امرار معاش خود.

“آن را محو تقویم من برای بقیه سال” ون نورمن گفت. “این اتفاق افتاد به سرعت که من نمی باید زمان برای برنامه ریزی است. من قصد دارم که به (پیدا کردن راه های دیگر برای کسب درآمد) اما این همه اتفاق افتاده است تا به سرعت و شده است وجود دارد هیچ وقت برای من به تصمیم می گیرید چه چیزی را فراموش نشده است. منبع دیگری از درآمد (انجام) موسیقی من و که از بین رفته و در حال حاضر بیش از حد.”

او تخمین می زند او حدود دو ماه ارزش پس انداز.

Coronavirus: Coachella Valley, هنرمندان سمت چپ بالا و خشک با کروناویروس

Coronavirus: قادر به شرکت در Coachella دلیجان در ماه اکتبر ؟ در اینجا نحوه دریافت هزینه

Coronavirus: بهار نسخه از درخت یوشع جشنواره موسیقی لغو شد

“من هرگز دیده می شود فوری صنعت ویرانی کاملا شبیه به این” لا کوئینتا ساکن Damian Lautiero گفت. “نزدیک ترین چیزی که من می توانید آن را به 9/11. این بسته همه چیز را, اما آن را نمی آمد با محدودیت های گسترده ای از چگونه بسیاری از مردم می تواند در یک اتاق است.”

Lautiero مدیر رویداد فناوری در La Quinta Resort و باشگاه یک موقعیت هتل قرارداد با PSAV های صوتی و تصویری و رویداد فن آوری و خدمات است که کارکنان حوادث و سالن در سراسر کشور است.

او تخمین زده La Quinta Resort از دست رفته حدود 700,000 در درآمد که بیش از 20 وقایع لغو شد ظرف 72 ساعت اولیه بهداشت عمومی مشاوره است که توصیه می شود تمام تجمعات بزرگتر از 250 بود لغو شد.

تجمع شده اند محدود به 10 یا کمتر است.

“ما همیشه یک بیت اثبات رکود اقتصادی’

اتحاد بین المللی تئاتر مرحله کارکنان نماینده و متولی کارلوس کوتا گفت: این اتحادیه هنوز در تلاش برای درک اقتصادی پیامدهای بیماری همه گیر کوروناویروس در مهمان نوازی/صنعت سرگرمی است.

“پس از 9/11 و در سال 2008 با رکود اقتصادی مردم هنوز هم می خواستم به سرگرم شود. ما همیشه کمی رکود اقتصادی اثبات حتی زمانی که اقتصاد است آهسته” او گفت:.

“این اولین بار است که چیزی است که آمار صنعت ما به طور مستقیم. در سراسر کشور 90 درصد از ما کار رفته است در عرض دو هفته — و این که حدود 150 ، 000 عضو در سراسر کشور. ما در کمتر از 10 درصد اشتغال در حال حاضر.”

کوتا گفت: 10 درصد باقی مانده از اتحادیه کارکنان هنوز هم مشغول به کار هستند در دفاتر جعبه ویرایش و یا در صحنه مغازه های ساخت مرحله پس زمینه.

“که احتمالا نمی خواهید به آخرین طولانی,” او اضافه شده است.

برای پیمانکاران مستقل مانند ون نورمن که در نظر گرفته خود اشتغالی وجود ندارد هر گزینه به دنبال حتی با امکان بسته های مشوق در راه کمک به صاحبان کسب و کار کوچک.

“تاپیک بحث در حال حاضر از داشتن پیمانکاران مستقل و مردم خود اشتغالی دریافت نوعی از بیمه بیکاری” ون نورمن گفت. “به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک) من می توانم انجام این کار, اما این امر می تواند کمک بزرگی باشد. در حال حاضر آن را بیش از حد و عدم قطعیت است.”

هیچ کمک برای پیمانکاران مستقل

سابق Coachella Valley ساکن صخره شاخ که در حال حاضر زندگی در شمال هالیوود مستقل است دوربین دستیار در یک stop-motion تولید. او گفت که او کار کرده است در این صنعت پس از سال 2018 است.

چرا که او امضا non-disclosure agreement, شاخ کاهش یافته است می گویند که این عنوان از تولید کار بر روی او بود. آن را خاموش به طور نامحدود مارس 16.

“من به اندازه کافی خوش شانس برای صرفه جویی در پول اما من اساسا زندگی پس انداز من,” او گفت:. “من می دانم که بسیاری از افراد دیگر که در حال تقلا برای پیدا کردن هر گیگ که آنها می توانند یا با توجه به کار چیزی شبیه به Doordash یا بارگذاری.”

حقوق و مزایای مدیر Lautiero قادر به کار از خانه اما furloughs به احتمال زیاد در آینده در چند هفته. با این وجود Lautiero اذعان کرد که پیمانکاران مستقل او با استفاده از برای حوادث در سمت چپ بسیار بدتر و موقعیت.

“آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود رانندگان به دلیل آن را یک گیگ اقتصاد,” او گفت:.

براندون هندرسون از لا کوئینتا یک مدیر پروژه برای یک شرکت در لوس آنجلس است که متخصص در پروژه های نقشه برداری, مطالب پروجکشن و ویدئو دیوار, همچنین جمع آوری حقوق و دستمزد و توصیف خود را به عنوان “بسیار خوش شانس” برای هم بودن.

“من احساس می کنم بیمار به معده من برای این مقدار عظیم از تولید مردم هستند که بلافاصله تحت تاثیر همه این است. من می خواهم برای دیدن این بحث فدرال برای کمک به آنها را تبدیل به یک واقعیت” هندرسون گفت.

مجمع 5 لایحه جنجالی قانون کار به منظور ارائه دستمزد و مزایای حمایت به فرفره کارگران صنعت مانند Uber و Lyft رانندگان و به عنوان بسیاری از یک میلیون دیگر به طور مستقل قرارداد کارگران در سراسر زمینه های دیگر به قانون امضا شده بود در ماه سپتامبر توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. این اثر در زمان Jan. 1.

سرگرمی های کارگری مانند صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران – آمریکایی فدراسیون رادیو و تلویزیون, هنرمندان, انجمن صنفی نویسندگان آمریکا, هالیوود, Teamsters 399 و استودیو ابزار کارکنان محلی 724 و همچنین IATSE پشتیبانی AB 5.

هنوز هم برخی در این صنعت می گویند که برای این نوع از کارگران هنوز هم وجود دارد مسائل.

“سمت تلنگر به AB 5 است و حتی اگر آنها در حال پیمانکاران مستقل و طبقه بندی شده (به عنوان کارمند) ما باید برای ساخت یک شبکه ایمنی برای آنها” کوتا گفت. “اگر شما تحت پوشش اتحادیه قرارداد شما هیچ امنیتی در همه. شما هنوز هم می تواند مستقل و یا مستقل اما ما هنوز هم نیاز به یک مکانیزم برای ارائه پشتیبانی می کند. لازم نیست به این افراطی حتی اگر آن فصلی کند و یا رکود اقتصادی وجود دارد به نوعی از یک تور ایمنی برای کار مستقل.”

او افزود که IATSE در حال کار شامل اعضای آن در اول خانواده کروناویروس پاسخ قانون توسط رئیس جمهور امضا مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

هر چند آن را گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران مبتلا و یا در قرنطینه برای COVID-19 طرح تنها به کارفرمایان با بیش از 50 و یا کمتر از 500 کارمند است.

هندرسون گفت: وجود نیاز به پادمان برای افرادی که کار در پشت صحنه در صنعت سرگرمی است.

“(آن را) ترسناک چگونه تمام صنایع در حال رفتن حلقه در یک مقدار کوتاه از زمان,” او گفت:. “امیدوارم برخی از پادمان خواهد بود به بازی قرار داده است که نگه می دارد هر کس امن در طول فجایع آینده. واقعا مطمئن نیستید که چه کسانی در حال حاضر, اما من اعتماد به نفس ما می تواند همه رویا چیزی است.”

آینده نامشخص است

آن را فقط به این سوال از زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت برای کسانی که در کار تولید زنده برای حوادث و یا به عنوان فیلم دست اما چه خواهد شد در سمت چپ ایستاده ؟ چگونه صنعت نگاه هنگامی که حوادث و تولید فیلم سر ؟

هندرسون در رابطه با بسیاری از لغو و نه بسیاری از تغییر زمان در طول سه ماهه چهارم سال با اضافه کردن در تخصص صنعت “اگر آن را هزینه آن لغو می شود. اگر آن را می سازد پول آن را می شود به تعویق افتاد.”

“اکثر حوادث, من در حال پردازش را برای این شرکت است. احتمالا وجود دارد بسیاری از شرکت ها گفت: “ما قصد داریم برای صرفه جویی یک میلیون دلار و پرتاب ما بزرگ رویداد سالانه است.’ آن را تولید پول مانند Coachella که در آن آنها گفت:, ” اوه,, ما نیاز به ایجاد که در این سال اتفاق می افتد.’ که این مشکل با من میباشد.”

Lautiero گفت: شرکت مجدد رزرو یک زن و شوهر از حوادث سپتامبر اما بعید است که هر گونه اضافی دهانه در La Quinta Resort و باشگاه پس از کسب و کار رزومه.

“در حال حاضر که شما باید (Coachella و دلیجان) تحت فشار قرار دادند به مهر, یکی از چالش ها این است که آنچه ما زد به صحرا سفر در سال 2016 ما اصلا در دسترس در اتاق های هتل ها.” Lautiero گفت. “چیزی که آنها سعی خواهد کرد به انجام حرکت های کوچکتر کنفرانس ها و ارائه مشوق به reschedule به طوری که آنها می توانید برخی از موجودی. این است برای رفتن به یک چالش اگر این تخلیه کردن و Coachella و دلیجان اتفاق می افتد. وجود دارد رفتن به یک موجودی کمبود در اتاق های هتل که درایو قیمت.”

اما کوتا نشان داد که چگونه ناگهانی سرگرمی, حوادث, تعطیل شد, و ارائه یک مثال که در آن برخی از صنعت در حال حاضر می ایستد.

“برادوی نشان می دهد که تور همه آنها (با استفاده از) کامیون. با تعداد زیادی از تئاتر که تعطیل آنها اساسا بسته چراغ خاموش در سمت چپ و محصولات در مرحله. مردم در روز می تواند بازگشت به کار آن خواهیم بود فوری و چیزهای که خواهد (رزومه),” کوتا گفت.

نیز وجود دارد نگرانی از آنچه دولت در جهان خواهد بود و اگر مردم می خواهند به جمعیت بزرگ در آینده نزدیک حتی در پشت coronavirus و همچنین اقتصاد جهان است.

“همه چیز نیاز به پشتوانه مالی و اگر ما پرتاب به یک رکود اقتصادی برخی از پول احتمالا نمی خواهد وجود داشته باشد به برخی از این حوادث” کوتا گفت. “کوچکتر حوادث است که لازم نیست یک برچسب قیمت بزرگ هستند راحت تر به کوه. جشنواره باید جریمه شود و خواهد شد در آینده. اما آن را سخت به می گویند چیزی است که همیشه آمار صنعت ما بود پس چه پشت به نظر می رسد مانند حدس و گمان است.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش توسط ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار گابریل کانن استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>