کروناویروس در حال حاضر آلوده 830 در فلوریدا 1 مرده را به عنوان دولت به قرار دادن بیمارستان در جنوب فلوریدا

فلوریدا تودی | No comments

Coronavirus موارد افزایش یافته به 830 یک شبه ایالت و یک فرد فوت شده با توجه به آخرین شماره از فلوریدا مقامات بهداشت به عنوان دولت اعلام کرد بیمارستان برای باز کردن در فلوریدای جنوبی Broward و میامی-Dade شهرستان.

مناطق شهری حدود نیمی از دولت را مثبت موارد هنگامی که در ترکیب با پالم بیچ شهرستان که در آن یک COVID-19 بیمار درگذشت — 88 یک سال با توجه به یک صبح یکشنبه به روز رسانی از فلوریدا وزارت بهداشت.

آخرین افزایش ارسال شده صبح روز یکشنبه نشان می دهد 67 موارد اضافی. در مجموع 768 ساکنان فلوریدا و 62 غیر-ساکنان فلوریدا آلوده شده اند به DOH گزارش.

در مجموع 13 نفر در سراسر فلوریدا در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از بیماری های دستگاه تنفسی. به عنوان آزمایشگاه های خصوصی پیوستن به لیست به اجرای آزمون در سواب نمونه 1,099 نفر در حال نظارت در سراسر کشور.

وجود دارد هنوز هم نزدیک به 1000 تست در انتظار نتایج در دولت بهداشت و درمان آزمایشگاه با تعداد موارد تایید شده انتظار می رود به افزایش است.

اما آن را شامل نمی شود و تعدادی از تست های در حال ارسال به کسانی تجاری آزمایشگاه DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از میامی راک, ورزشگاه در حال حاضر میزبان یک درایو-از طریق تست سایت.

“ما همین حالا باید دید در چه حال ارسال به آزمایشگاه” او گفت:. “ما این گزارش که تست مثبت و … که تست منفی است. احتمالا بسیاری از آزمایشات است که برجسته بوده.”

اما او تاکید کرد که تا کنون میزان موارد مثبت کاهش یافته است.

“درصد از افرادی که تست مثبت کاهش یافته است. حتی در معیارهای که در آن شما باید علامتی که قریب به اتفاق اکثریت قریب به اتفاق مردم در حال آزمایش منفی برای این” او گفت:. “من فقط می خواهم برای قرار دادن مردم در سهولت. این یک مسئله است که ما باید برای مقابله با آن جدی است. اما این چیزی است که هنوز در این نقطه وسیع اکثریت قریب به اتفاق مردم در حال آزمایش منفی است.”

او ادامه داد: به یادآوری است که تماس نزدیک است آنچه قرار می دهد و افراد در معرض خطر به خصوص مسن, بزرگسالان و کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن. وی افزود: همراه با سفر بسیاری از موارد ناشی از تماس نزدیک بین مردم در داخل همان خانواده است.

پس در شنبه اظهارات در مورد به دنبال استفاده از خالی امکانات برای جداسازی بیماران DeSantis گفت: این سازمان برای بهداشت و درمان دولت (ahca صحبت) را شناسایی کرده و شش خالی امکانات پزشکی برای استفاده از پتانسیل پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

“ما امیدواریم که آن را نمی کند به آن می آیند. ما باید ظرفیت — اما ما رو به انجام بخشی از ما را برای جلوگیری از گسترش ویروس بنابراین ما در نهایت نمی قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:.

در سراسر کشور وجود دارد 18,131 موجود بیمارستان تخت DeSantis گفت: همراه با 1,700 تخت ICU. حدود یک سوم از بیمارستان ها باید 50 درصد و یا بیشتر ظرفیت برای مراقبت از COVID-19 بیماران, او گفت:.

طی هفته آینده فلوریدا است که انتظار می رود برای دریافت 2 میلیون N-95 ماسک گفت: Jared Moskowitz مدیر فلوریدا بخش مدیریت اضطراری. کسانی که ارسال خواهد شد به بهداشت و درمان کارگران و وزارت امور کودکان و خانواده ها و خانه های سالمندان.

Broward و میامی Dade شهرستان هولناک شده است با بسیاری از فلوریدا COVID-19 بيمار به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با بیش از 350 موارد در مجموع. مقامات در حال احداث بیمارستان در این شهرستان هر یک به جای به 250 نفر Moskowitz گفت.

“که واقعا یک segue بین یک بیمارستان و سپس به طور بالقوه نیاز به تنظیم اضافی دائمی تسهیلات,” او گفت:.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفته بود او به دنبال منزوی کردن COVID-19 بيمار در داخل هتل ها و مراکز کنوانسیون های خالی و امکانات پزشکی برای جلوگیری از آنها را از آلوده کردن دیگران است.

طی هفته گذشته فرماندار صادر کرده است چند دستور اجرایی — از منع داخل سالن ناهار خوری و غیر فوری پزشکی به طور موقت سازندگان: میله playhouses و سینما برای به اجرا درآوردن فدرال اجتماعی فاصله اقدامات ایمنی.

بیش از 9000 نفر در فلوریدا تست شده برای رمان coronavirus.

این داستان به روز خواهد شد. چک کنید Tallahassee.com در طول روز.

رسیدن به ندا Hassanein در [email protected] و یا در توییتر @nhassanein_.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>