Coronavirus: کلاس های آنلاین شروع Brevard County دانش آموزان; در اینجا چیزی است که انتظار می رود.

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

دهها هزار نفر از Brevard County دانش آموزان شروع کلاس های آنلاین دوشنبه به عنوان مدارس باقی می ماند بسته به علت نگرانی از گسترش COVID-19 ویروس.

اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید چه انتظار می رود در اینجا یک آغازگر کوتاه در مورد نحوه آموزش از راه دور کار می کنند و چگونه آغاز شده است.

شروع

مرکز فرماندهی برای کلاس های آنلاین خواهد بود و گفتوگو در دسترس با کلیک کردن بر روی آیکون در منطقه مدرسه صفحه اصلی brevardschools.org. شما باید خود را به دانش آموز ورود ایمیل و رمز عبور برای دسترسی به.

لانچپد ویژگی های صفحه لینک به برنامه های کاربردی دانش آموز خود استفاده خواهد کرد برای تکمیل تکالیف از جمله BPS تمرکز برنامه که همیشه باید اولین توقف خود را پس از ورود به سیستم در.

بیشتر: Coronavirus: Brevard مدارس دو تا سایت برای دانشجو وعده های غذایی آوردن مجموع به 27

از طریق تمرکز شما می توانید پیگیری خود دانشجو هفتگی تکالیف و خرما به دلیل آن را می توان در جعبه مشخص شده “هشدار.” تمرکز نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آپلود به اتمام تکالیف زمانی که لازم است.

حضور و غیاب را به طور خودکار به سیستم وارد می شود با ورود به تمرکز بنابراین دانش آموزان باید دسترسی به برنامه های روزانه. دانش آموزان ملزم به ورود به سیستم در یک زمان خاص از روز است و ممکن است کار را از طریق مواد و تکالیف کامل زمانی که آن را مناسب برای خانواده ها.

پدر و مادر از prekindergarten دانش آموزان نمی خواهد با استفاده از تمرکز و به جای کار به طور مستقیم با کودک خود ،

درس ها و تکالیف

درس تحویل داده خواهد شد در فرمت های مختلف از جمله ثبت تصویری, انیمیشن, متن, و دیگران.

معلمان داده شده است گسترده انحراف در نحوه ارائه آموزش و ممکن است مکمل منطقه مدرسه برنامه درسی خود را با مواد پس با معلم فرزندتان تماس بگیرید اگر شما سوالی در مورد نحوه دسترسی به درس.

راهنمای تکمیل ترین تکالیف را می توان در هفتگی, طرح درس در دسترس از طریق تمرکز با کلیک بر روی “دانلود آموزش تداوم طرح” لینک زیر “پیام” اسکرول پایین صفحه و کلیک کردن بر روی دانش آموز خود را در سطح کلاس.

بیشتر: کروناویروس در بروارد: خواهد بروارد سالمندان دبیرستان فارغ التحصیل است ؟

درس محروم شده اند را به جلوگیری از قریب به اتفاق خانواده ها و تکالیف خواهد بود با توجه به صورت هفتگی با تنظیم ساعت برای اتمام به شما اجازه می دهد و دانش آموز خود را به کار در اطراف خود را برنامه.

معلمان ادامه خواهد داد و به درجه تکالیف و دانش آموزان صادر خواهد شد گزارش کارت به صورت عادی.

گرفتن کمک اضافی

اگر شما با داشتن مشکلات و یا نیاز به کمک اضافی دسترسی و یا تکمیل تکالیف فرزند خود معلم باید خود را اولین نقطه تماس.

معلم خود را چک کنید در صورت هفتگی برای پیدا کردن چگونه خانواده ها تنظیم جدید قالب آنلاین و مطمئن شوید که دانش آموزان در حال ماندن در مسیر. آنها نیز در دسترس خواهد بود در ساعات خاص, از دوشنبه تا جمعه پاسخ به سوالات و ارائه پشتیبانی.

تماس با معلم های خود را برای پیدا کردن زمانی که آنها در دسترس هستند و چگونه بهترین را به در تماس گرفتن.

بیشتر: Coronavirus Space Coast: در اینجا چیزی است که بسته است یا تغییر کرده است در میان COVID-19 نگرانی

برای سوالات دیگر شما می توانید رسیدن به مدرسه فرزند خود را توسط تلفن بین ساعت 9 صبح و 3 بعد از ظهر روز است.

منابع دیگر از جمله پاسخ به سوالات متداول و حمایت از افراد از آموزش از راه دور به خدمات دانشجویی و ESE پشتیبانی می یافت در پدر و مادر کمک به راهنمای.

دسترسی به راهنما با کلیک بر روی “پدر و مادر کمک به راهنمای” لینک در بالای “دانلود آموزش تداوم برنامه” صفحه در دسترس از طریق تمرکز.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>