شیوع کروناویروس در کوچلا تاریخ packinghouse افزایش به 15 مورد 1 مرگ

مایدزرت | No comments

شیوع COVID-19 در کوچلا packinghouse افزایش یافته و به 15 مورد که یکی از آنها منجر به مرگ یک Riverside County سخنگو در روز شنبه تایید کرد.

مجموعه ای از coronavirus موارد در SunDate که بسته Medjool و Deglet نور تاریخ است که به فروش می رسد در فروشگاه های سراسر کشور می آید در میان نصب نگرانی در مورد سلامت و ایمنی افرادی که پایدار عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در سراسر این بیماری همه گیر از جمله کشاورزی و کارگران کارخانه گوشت پردازش کارکنان و خواروبار کارگران است.

SunDate خود را تعطیل Coachella تسهیلات در مارس 30 پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به شرکت حسابداری مدیر لی الیس. خدمه عمیق-تمیز تسهیلات و شرکت دوباره آن را باز روز بعد, او گفت:.

در پایان هفته که الیس گفت: هشت نفر مطلع در این شرکت است که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و حدود 60 شرکت حدود 130 کارگران تصمیم گرفتند به ماندن خانه از محل کار.

یک نفر در ارتباط با این شرکت در اثر این ویروس در آوریل 15, شهرستان, سخنگوی بروک Federico گفت: در یک ایمیل به خورشید صحرا. او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد فرد.

و نزدیک به سه هفته پس از این شرکت توقیف تسهیلات برای تمیز کردن 14 نفر دیگر که تست مثبت برای این ویروس هستند یا در انزوا و یا تکمیل یک دوره انزوا Federico گفت.

بخش عمومی وزارت بهداشت را در کنترل بیماری شعبه در ادامه به بررسی شیوع, Federico گفت. این شامل انجام تماس ردیابی; نیاز به جداسازی برای کسانی که با تایید موارد و قرنطینه برای کسانی که در حال نشان دادن علائم و بدون یک مورد تایید شده و بررسی ایرادات اقدامات برای جلوگیری از آینده و قرار گرفتن در معرض. این اقدامات می تواند شامل استفاده از پوشش صورت و دستکش و یا اجرای اجتماعی فاصله اقدامات و سیاست های بیمار, او گفت:.

شهرستان, بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر اقتدار به یک مرکز که خطری برای جامعه است اما در حال حاضر در نظر گرفته شده برای SunDate فدریکو گفت.

“تا آنجا که ما می توانیم در حال حاضر بگویید وجود ندارد به نظر می رسد در جریان انتقال این ویروس در این مکان,” او گفت:.

نمایندگان از SunDate نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آلبرت کک رئیس کالیفرنیا تاریخ کمیسیون به نام وضعیت در SunDate “غم انگیز است.”

“ما در حال فشرده در هر دو طرف از این,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای باقی می ماند در کسب و کار و نگه داشتن عرضه مواد غذایی سالم و همچنین حفاظت از منافع ما کارگران است.

“همه از دل ما بیرون رفتن به آنها و کارگران خود را و ما فقط امیدواریم که دولت ما می تواند این بیماری همه گیر حل و فصل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

مزرعه کار طرفداران را برای هفته ها ابراز نگرانی کرد که افرادی که کار در packinghouses و تکیه بر نیروی کار وانت برای حمل و نقل می تواند در معرض خطر بالا برای ابتلا به کروناویروس از آن است که به چالش کشیدن به عمل اجتماعی فاصله در محصور و اغلب مناطق شلوغ.

آنها نیز گفت: این بیماری همه گیر می تواند بزرگ چالش هایی که کارگران کشاورزی در حال حاضر چهره. بسیاری از کارگران کسب درآمد پایین را محدود کرده اند دسترسی به مراقبت های بهداشتی و باید نگرانی خود را در مورد وضعیت مهاجرت.

COVID-19 تست در حال حاضر در دسترس برای همه ساکنان و کارگران شهرستان ریورساید بدون در نظر گرفتن علائم. وجود دارد بدون هزینه های مرتبط با تست. قرار ملاقات باید جلوتر از طریق تلفن و در حالی که تماس گیرنده خواسته می شود برای یک شماره امنیت اجتماعی این است که تنها برای بازپرداخت از ارائه دهندگان خدمات بیمه فدریکو گفت.

افرادی که لازم نیست که شماره امنیت اجتماعی هنوز هم می توانید یک قرار ملاقات, او گفت:. تمام اطلاعات خصوصی است و نه مشترک, Federico گفت.

تماس (800) 945-6171 به برنامه یک قرار ملاقات در یک درایو-تا تست سایت و یا یک جامعه ، اسپانیایی زبان نمایندگان در دسترس هستند برای کمک به برنامه قرار ملاقات.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. تماس با او در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>