Coronavirus شیوع نزدیک به سه برابر در می سی سی پی, زندان فدرال در یازو سیتی

لدگر | No comments

تعدادی از زندانیان تست مثبت برای COVID-19 تقریبا سه برابر شده در دو هفته در یازو سیتی زندان فدرال با توجه به یک گزارش جدید.

اداره فدرال زندانها در حال حاضر گزارش در مجموع 71 زندانیان — 64 در پایین امنیت و هفت در محیط امنیتی واحد — دارای آزمایش مثبت در فدرال تادیبی موسسه در یازو سیتی. چهار نگهبانان نیز آزمایش مثبت در زندان است.

64 زندانی تست مثبت در پایین واحد های امنیتی در یازو سیتی بالاترین در زندان فدرال سیستم در کشور است.

دو هفته پیش BOP گفت: 25 زندانیان و سه نفر از کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در زندان با توجه به اداره فدرال زندانها.

پس از شیپور لجر اولین گزارش در مورد COVID-19 نفر در زندان فدرال دو هفته پیش اعضای خانواده زندانیان ابراز نگرانی در مورد امنیت خود گفت: برخی رنج می برند از شرایط است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به کوروناویروس.

Coronavirus: پزشکان و وزرا و دا و دیگران برای درخواست آزادی زندانیان آسیب پذیر.

اعضای خانواده گفت: آنها قادر به دریافت اطلاعات در مورد عزیزان خود و آنها نمی بر این باورند که اداره زندانها است COVID-19 تحت کنترل در Yazoo زندان است.

یک زن گفت: شوهر او در زندان و زندانیان تنها را دریافت ماسک این هفته پس از یک هنر کارگر آزمایش مثبت برای ویروس.

زندان در مجتمع دلتا متشکل از سه ساختمان — پایین-امکانات امنیتی متوسط-امکانات امنیتی و ایالات متحده ندامتگاه.

BOP مدیر مایکل کروجل گفت: در COVID-19 ویدئو به روز رسانی در وب سایت آژانس که زندان در یازو سیتی باقی می ماند یک نقطه داغ برای کوروناویروس.

ملی 495 زندانیان فدرال و 309 BOP کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. شده اند وجود دارد 22 زندانی, مرگ و میر, با توجه به دفتر زندان.

از اواخر ماه مارس بیش از 1100 زندانیان سراسر کشور که قرار است در خانه حبس کروجل گفت.

در انتشار این اداره گفت: “ما عمیقا نگران سلامت و رفاه آن دسته از زندانیان که به ما سپرده به مراقبت از ما و برای ما کارکنان خود را به خانواده ها و جوامع ما زندگی و کار در. آن است که بالاترین اولویت ما برای ادامه به انجام همه چیز ما می توانیم برای کاهش گسترش COVID-19 در امکانات ما است.”

در دیگر COVID-19 تادیبی مسائل اضطراری درخواست ثبت شده است در دادگاه فدرال برای انتشار هفت مستند نشده کارگران بازداشت شده توسط آمریکا مهاجرت و گمرک در Adams County بازداشتگاه در نچیز با استناد به خود شدید خطر ابتلا به کروناویروس به دلیل شرایط پزشکی.

این طومار گفت: تسهیلات معروف به سر می برند ناسالم و فاقد امکانات پزشکی کافی و یا تخصص و گزارش کرده است که شش تن از بازداشت شدگان و یک فرد کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

یخ کرده است و در عین حال برای پاسخ به این درخواست.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>