Coronavirus: Pacific Crest Trail کوهنورد خواست به خانه بروم با توجه به شرایط خطرناک’ در محلی کوه

مایدزرت | No comments

Pacific Crest Trail کوهنورد هستند که خواست برای اقامت کردن مسیر پس از دو نجات و یک مورد مرگ رخ داده در سن جکینتو کوه در دو روز گذشته.

روز جمعه یک کوهنورد مرده پیدا شد در نزدیکی کوه مرکز توسط خدمه اورژانس پس از چند ساعت تلاش نجات.

بیشتر: مجروح کوهنورد می میرد در Pacific Crest Trail در نزدیکی کوه مرکز قبل از نجات خدمه وارد Cal آتش, گزارش

روز بعد دو کوهنورد که گیر شد در دنباله در برف و یخ بود کشیده کوه توسط یک هلیکوپتر نجات خدمه با توجه به Riverside County Fire Department.

هر دو کوهنورد فرار از صدمه ندیده.

بیشتر: دو Pacific Crest Trail کوهنورد نجات یک روز پس از مجروح کوهنورد می میرد, مقامات می گویند که

اقیانوس آرام تاج انجمن مصرانه “از طریق-کوهنورد” — کسانی که برنامه ریزی برای بازحمت حرکت کردن کل 2,650 مایل دنباله طولانی از آمریکا و مکزیک, مرز, به مرز کانادا — یا لغو و یا به تعویق انداختن این برنامه در میان شرایط خطرناک ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر:Pacific Crest Trail تعطیلی با توجه به COVID-19

“بسیار خطرناک شرایط حال حاضر یک خطر جدی همراه PCT در سن جکینتو. یکی PCT کوهنورد کشته در سقوط و متعدد دیگر نجات از PCT کوهنورد رخ داده در 48 ساعت گذشته” the Pacific Crest Trail انجمن posted on Facebook.

“به یاد داشته باشید ما در حال حاضر از شما خواسته برای اقامت کردن دنباله با توجه به در سراسر جهان همه گیر است که اتفاق می افتد. لطفا ترک دنباله. این زمان برای انجام چیزهایی که خطرناک در خارج از منزل. اولین پاسخ دهندگان نیاز به تمرکز بر روی COVID-19.”

حتی بیشتر خائنانه شرایط ممکن است در راه برای کوهنوردان با یک تا دو اینچ از برف انتظار می رود کاهش یافته و در ارتفاع بالاتر از 6000 پا جمعه شب با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“این غیر معمول نیست. شرایط مانند این در حال عادی در آن منطقه در این زمان از سال است. در این سال ممکن است بدتر و آن را کاملا امکان پذیر است که شرایط بدتر خواهد شد در روزهای آینده,” the Pacific Crest Trail انجمن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>