Coronavirus: پالم اسپرینگز OKs 2 هفته مهلت قانونی برای اخراج; بودجه پیش بینی شده است که غم انگیز

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

پالم اسپرینگز شورای شهرستان در روز پنج شنبه به اتفاق آرا رای دادند به نفع دو هفته مهلت قانونی برای اخراج اعلامیه برای اجاره پرداخت نمی کند در میان coronavirus بحران و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

این عمل به طور موقت مکث توانایی از یک مالک به موضوع جدید اخراج توجه کنید. این شورا انتظار می رود که به بحث در مورد اخراج مسئله دوباره در مارس 2 جلسه.

در طول آن چهار ساعت جلسه شورای شهر نیز به تصویب رساند این شهر اضطراری اعلام صحبت در مورد پتانسیل راه هایی برای ارائه کمک های مالی و نگاه پیش بینی های مالی نشان دادن شهر می تواند ایستاده به از دست دادن ده ها میلیون درآمد در سال 2020 است.

از مارس 2019 به دسامبر 2019 در شهرستان دریافت حدود 41 میلیون در گذرا اشغال مالیات و مالیات فروش به گفته مقامات شهرستان. نزدیک به 50 درصد از این درآمد آمد بین ماه های مارس و آوریل.

با کروناویروس همه گیر ممکن است این شهر می توانید ببینید گذرا اشغال و فروش مالیات بر درآمد از مارس سال 2020 به ماه دسامبر سال 2020 شاقول بیش از $20 میلیون مقامات برآورد شده است.

“آن را نگران کننده” دستیار شهرستان مدیر مارکوس فولر گفت.

پس از شهردار جف Kors شهرستان خواست مدیر David آماده در مورد اثرات مالی به شهرستان در طول رکود بزرگ آماده ارائه ارزیابی خود را.

“زندگی از طریق آن ما گذاشته شدن بیش از 100 نفر از کارکنان” آماده گفت. “که تقریبا به نظر می رسد مانند یک پیک نیک یکشنبه در مقایسه با آنچه که ما در اینجا به دنبال.”

آماده گفت که او پیش بینی برخی از افزایش هزینه ها در پی بحران است.

شهردار Pro Tem کریستی Holstege گفت که او فکر شورای نیاز به پر بحث بودجه است.

“ما همه تحت تاثیر” او گفت:. “ما بسیار نیاز دولت فدرال و دولت ایالتی به در آمده و نجات ما در اینجا – ما به عنوان فردی مستاجرها و ما به عنوان صاحبان کسب و کار ما به عنوان یک شهر است.”

در یک گزارش کارکنان این شهرستان برشمرد طیف گسترده ای از اقدامات برای کمک به محلی کسب و کارهای کوچک و رستوران ها و هتل ها تحت تاثیر coronavirus.

این شهرستان دارای 500 ، 000 دلار بودجه در 2019-20 سال مالی بودجه برای توسعه اقتصادی برنامه های تشویقی.

پتانسیل اقدامات شامل یک میکرو-برنامه وام incentivizing رستوران takeout, تعویق یا کاهش هزینه های کاربر و کسب و کار مجوز “تعطیلات.”

میکرو برنامه وام است که در اصل یک سری از وام اضطراری اغلب با نرخ بهره پایین با توجه به شهر. رستوران takeout برنامه های تشویقی می تواند کمک به رستوران ها و خرده فروشی مواد غذایی در فروشگاه برای انتقال از ناهار خوری نشسته به takeout.

“این شهرستان در حال حاضر دارای 215 مجوز رستوران ها و انگیزه های اقتصادی از 2500 دلار در هر محل تخمین زده شده است که هزینه $537,500” شهرستان گفت: در کارکنان گزارش.

مجوز کسب و کار تعطیلات می تواند شامل تعلیق مجوز کسب و کار هزینه برای یک سال. متوسط هزینه 160 دلار با توجه به شهر.

این شورا در مورد شهرستان هزینه خواهد شد و به احتمال زیاد بحث دوباره در نشست شورای بعدی. هیچ اقدام گرفته شد و در هر یک از این پتانسیل اقتصادی اقدامات است.

کارکنان گزارش همچنین شامل پیش بینی های مالی است که هوا یک برنامه به طور بالقوه متناوب قطره در اشغال هتل و صندوق به طور کلی درآمد.

“به عنوان اوایل این تجزیه و تحلیل نشان می دهد این شهر می توانید انتظار برای دیدن یک کاهش قابل توجهی در درآمد صندوق به طور کلی حدود 21.9 میلیون” این شهرستان اظهار داشت: در یک گزارش کارکنان. “این تخمین ممکن است بیش از حد محافظه کار اما شورای شهر باید در نظر بگیرید که یک کاهش حداقل 10 میلیون دلار به 20 میلیون دلار است به احتمال زیاد.”

اشغال هتل است که انتظار می رود به افت بیش از حد.

“کارکنان برآورد 75% کاهش در اشغال هتل و به طور مستقیم مربوط به کاهش مالیات بر فروش فعالیت در اسفند 85% کاهش در ماه آوریل و مه 65% کاهش در ماه ژوئن کاهش 50 ٪ در ماه جولای 25% کاهش در ماه اوت با ثبات به رخ می دهد در ماه سپتامبر” این شهرستان اعلام کرد.

“افزایش فعالیت در نظر گرفته شده است در ماه اکتبر و نوامبر با توجه به موکول حوادث با هیچ افزایش یا کاهش در ماه دسامبر سال 2020 است.”

پناهگاه: Rep., رائول روئیز می خواهد کل Coachella Valley به پناهگاه در محل. برخی از شهرها اختلاف نظر دارند

موارد: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

سفر: وزارت امور خارجه می گوید آمریکایی: ‘سفر نیست’ در خارج از کشور را اگر در خارج از کشور

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>