Coronavirus: پالم اسپرینگز تعطیل گلف اجتماعی را تشویق می کند در فاصله پارک

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

تمام زمین های گلف در پالم اسپرینگز دستور داده شده است به تعطیل در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus شهرستان اعلام کرد سه شنبه بعد از ظهر.

شهرستان, مدیر, David آماده صدور بخشنامه همچنین به تعطیل کردن برخی امکانات پارک از جمله تجهیزات زمین بازی و ورزشی دادگاه. نیز ممنوع است استفاده از توپ رشته های گروه با توجه به انتشار اخبار.

یک تعداد انگشت شماری از دوره های گلف در سراسر Coachella Valley در حال حاضر بسته به هفته گذشته است. دیگران باز مانده در سراسر Coachella Valley این هفته حتی پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور برای کالیفرنیا به پناهگاه در محل و جلوگیری از هر گونه غیر ضروری فعالیت در فضای باز.

پارک ها هنوز هم به پالم اسپرینگز اما مردم را تشویق به حفظ اجتماعی فاصله 6 فوت است.

مسیرهای پیاده روی نیز باز باقی می ماند اما در شرایطی که اجتماعی فاصله می گیرد.

با توجه به انتشار اخبار فوق در شرایط بخشی از “موقت اضطراری, اندازه که بلافاصله موثر است.”

“سلامت و ایمنی پالم اسپرینگز ساکنان اولویت ما است” آماده در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم که جامعه ما رعایت این نظم و قدردانی از همکاری شما در طول این زمان دشوار است که ما کار را برای پهن کردن منحنی و جلوگیری از شیوع کروناویروس در Coachella Valley.”

سفارش اعلام شد در مدت کوتاهی پس از La Quinta مقامات صدور یک فرمان اجرایی خاموش کردن پارک های ورزشی و دادگاه ها در سراسر جامعه است.

همانطور که از شنبه, 59 Riverside County ساکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این افزایش از 45 بيمار در روز دوشنبه.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>