Coronavirus های نظرسنجی ها: به عنوان فلوریدا به نظر می رسد برای بازگشایی میان COVID-19 pandemic, چگونه امن آیا شما احساس می کنید ؟

فلوریدا تودی | No comments

آن را امن به … ؟

آن شده است یک ماه پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خود را اعلام کرد 30 روز “امن تر در خانه” سفارش فلوریدا. هفته قبل از آن نمرات بروارد کسب و کار (از جمله کارکنان فلوریدا امروز) شروع به کار از راه دور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

سه شنبه دولت ثبت بیش از 32,000 موارد COVID-19 و 1,088 مرگ و میر با توجه به اعداد منتشر شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت. محلی بروارد تا به حال 268 موارد و 8 coronavirus مرگ و میر.

DeSantis’ “امن تر در خانه” به منظور اجازه می دهد تا مردم را به شرکت در “فعالیت های ضروری” اما نشان می دهد آنها در خانه بمانند. آن منقضی مارس 30.

آنچه در آن به معنی: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ “امن تر در خانه” سفارش

به عنوان DeSantis نظر گزینه برای شروع بازگشایی فلوریدا و آنچه که می خواهم نگاه فلوریدا امروز می خواهد به شنیدن از شما.

چگونه امن خواهد شد و شما احساس می کنید در مورد شرکت در فعالیت های خاص از رفتن به دندانپزشک برای معاینه معمول برای یک شب در فیلم ؟ هنگامی که شما احساس می کنید راحت رفتن به ساحل ؟ ما می خواهیم برای ارزیابی چگونه مردم احساس هستند و امیدواریم که به ایجاد یک مکالمه خوب است.

محبوب on Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پاسخ های خود را کمک خواهد کرد که راهنمای ما در بیشتر گزارش به ما در رسیدن به مقامات پزشکی به ارائه راهنمایی در مورد چگونه برای ایمن ماندن به عنوان جامعه شروع به بازگشایی شده است.

نگاهی به نظرسنجی زیر و چک کردن با فلوریدا امروز برای coronavirus پوشش.

برای اطلاعات بیشتر coronavirus پوشش

• بررسی کنید. به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ رایگان در سایت ما — با به روز رسانی در مورد ظهر. نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ثبت نام برای ما coronavirus-پخش خبرنامه. آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر دولت تحویل داده شده به صندوق پستی خود را هر روز. ایمیل خبرنامه به شما می دهد یک نماد از اخبار مهم روز, در علاوه بر این به داستان های جالب از سراسر کشور. این یک راه بسیار خوبی برای گرفتن در این روز خبر داد.

شما می توانید مدیریت که خبرنامه شما دریافت بازدید profile.floridatoday.com/newsletters/manage.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>