Coronavirus دبستان: Publix, هدف, Dollar General ارائه ‘ارشد, خرید ساعت’

فلوریدا تودی | No comments

در میان coronavirus نگرانی Publix هدف بود که محل “که در آن خرید لذت بخش است.”

کمتر از یک هفته پس از لکلند مبتنی بر زنجیره مواد غذایی اعلام کرد آن را خواهد دید از آن فروشگاه یک ساعت زود به restock و تمیز Publix منتشر شد زمان و روز برای ارشد “خرید ساعت.” افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19.

این شرکت با صدور بیانیه ای گفت: “Publix است تعیین سه شنبه و چهارشنبه صبح ها 7 تا 8 صبح به عنوان ارشد, خرید ساعت برای مشتریان در سن 65 سالگی و بیش از. این تغییر در ساعت آغاز خواهد شد سهشنبه, مارس 24 و همچنان تا اطلاع ثانوی. Publix داروخانه ها نیز باز خواهد شد در 7 صبح در روز سه شنبه و چهارشنبه به خدمت ما ارشد جمعیت است.”

از شنبه بعد از ظهر تعداد کل تایید COVID-19 مورد در فلوریدا به افزایش 390 با هشت مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت. بیشترین درصد از موارد همچنان به صورت گزارش در افراد 50 ساله و مسن تر.

توجه خریداران: Publix به فروشگاه های خرده فروشی در 8 p. m., شبانه, شروع, مارس 14

کروناویروس در فلوریدا: کاغذ توالت تخته سه لا از همه گیر

“با توجه به CDC افراد بیش از 65 سال در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس. Publix ارائه شده است این گسترش ساعت برای حمایت بهتر از ما بزرگتر جامعه” این شرکت اظهار داشت: در انتشار اخبار.

با افزایش coronavirus موارد زنجیره ای مواد غذایی شده است سیستم ایمنی بدن به وحشت خرید. رمان coronavirus موجب سراسر کشور خرید دیوانگی با خوانندگان به اشتراک گذاری عکس از قفسه های خالی و تولید سطل در رسانه های اجتماعی.

در مارس 13, Publix اعلام کرد این امر نزدیک دو ساعت زودتر به کارکنان زمان برای تمیز کردن و restock قفسه های خود را: “برای خدمت بهتر به مشتریان به فروشگاه ما تیم زمان برای انجام اضافی پیشگیرانه بهداشت و restock محصول در قفسه های ما آغاز روز شنبه, مارس 14 ما را تنظیم فروشگاه و داروخانه ساعت companywide به 8 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی.”

که در آن است coronavirus در فلوریدا?: با استفاده از این نقشه برای ردیابی شیوع COVID-19

Publix بیش از 830 فروشگاه در فلوریدا, با بیش از 1200 در جنوب ایالات متحده

فروشگاه های دیگر و همچنین تنظیم ساعت خود را برای کمک به همسر و در معرض خطر خریداران:

• Walmart, یک ساعت قبل از باز کردن فروشگاه ها در روز سه شنبه شروع مارس 24 آوریل 28 برای مشتریان سنین 60 ساله و مسن تر

• هدف یک ساعت قبل از باز کردن فروشگاه ها هر یکشنبه

• تازه های بازار, 8 تا 9 صبح روزهای هفته

• دلار طور کلی یک ساعت قبل از باز کردن فروشگاه ها روزمره

• Winn-Dixie, 8 تا 9 صبح روزهای هفته

کمک: کلی Tyko, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>