Coronavirus قرنطینه هزینه Riverside County $1.3 M; رائول روئیز می خواهد پول را

مایدزرت | No comments

Riverside County صرف $1.3 میلیون به قرنطینه نزدیک به 200 نفر به مدت 14 روز در حالی که آنها برای ارزیابی علائم کروناویروس, با توجه به کنگره ایالات متحده رائول رویز.

نخل کویر دموکرات شامل رقم پنج شنبه در انتشار اخبار تکرار تلاش خود را برای متقاعد کردن وزارت بهداشت و خدمات انسانی به بازپرداخت Riverside County برای نقش خود را در کنترل این بیماری همه گیر.

پول تحت پوشش هزینه های مسکن, پزشکی, تست, پرسنل, تجهیزات, تلفن همراه, درمانگاه و اورژانس مدیریت خدمات مورد استفاده در قرنطینه که شروع Jan. 29 در پایگاه هوایی رزرو مارس در Moreno Valley.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که شهرستان و دولت های محلی که اغلب در حال حاضر در حال اجرا در بودجه تنگ هستند بازپرداخت به موقع” رویز نوشت: در این نامه است. “سازمان های محلی باید با ارائه بودجه فدرال برای جبران هزینه های متحمل شده در حفاظت از ملت ما بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش ویروس های مضر.”

آمریکا تکرار علامت Takano D-ریورساید و کن کالورت R-تاج نیز امضا رویز نامه. هر دو گرفته اند به رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر برای به روز رسانی به موکلین در قرنطینه وضعیت.

Takano را اعلام کرد او را هدایت و رهبری هر دو حزب تلاش پرسیدن HHS به “ایجاد دستورالعمل های روشن برای دولت های ایالتی و محلی برای دریافت فدرال برای بازپرداخت هزینه های آنها متحمل می شوند به عنوان بخشی از دولت فدرال در پاسخ به زمان مرگبار شیوع کروناویروس.”

شنبه بعد از ظهر این نامه تا به حال امضا از 17 رهبران کنگره حمایت از بازپرداخت دستورالعمل.

Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز که نشان دهنده Coachella Valley همچنین از تلاش خود را با توجه به سخنگوی دارین Schemmer.

Coronavirus: Airbnb مظنون رزرو در پکن تا پایان مارس

Coronavirus: مقامات بهداشتی آمریکا تایید 15th coronavirus مورد در کشور

یک HHS نماینده که از بعد از ظهر پنجشنبه در عین حال برای پاسخ به یک آفتاب صحرا درخواست برای اظهار نظر در مورد رویز نامه.

مقامات روز سه شنبه منتشر شد 195 شهروندان ایالات متحده که پرواز به پایگاه هوایی رزرو مارس Jan. 29 از ووهان, چین, این بیماری همه گیر را کانون.

هیچ یک از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 40,500 مردم در سراسر جهان عمدتا در چین است. مرگ و میر در 1,370 که از پنج شنبه. این شامل یک آمریکایی که جان خود را در چین.

پانزده نفر تست مثبت برای coronavirus در ایالات متحده است. آنها اقامت در آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز ماساچوست و تگزاس واشنگتن و ویسکانسین.

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که اغلب باعث بیماری های تنفسی در انسان و سایر بیماری ها در حیوانات, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. جدید کروناویروس که علائم شبیه به آنفلوانزا است به عنوان 2019 رمان coronavirus یا 2019-nCoV.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>