Coronavirus قرنطینه به پایان 195 افرادی که با هواپیما به شهرستان ریورساید دو هفته پیش

مایدزرت | No comments

این دوره قرنطینه امروز به پایان می رسد برای 195 مسافرانی که با هواپیما به شهرستان ریورساید کالیفرنیا دو هفته پیش از کانون شیوع کروناویروس که بیمار هزاران نفر از مردم از جمله دوازده شهروندان ایالات متحده.

قرنطینه است انتظار برای آسانسور در ساعت 9:30 صبح در پایگاه هوایی رزرو مارس و پردازش است که انتظار می رود به آخرین چند دقیقه گفت: خوزه Arballo جونیور یک Riverside County Department of Public Health سخنگوی.

خروج از برنامه ها هنوز کار می کرد صبح روز دوشنبه و Arballo گفت: این گروه حالت از حمل و نقل تا به حال شناخته شده است.

“هنگامی که آنها کامل قرنطینه و ترک پایه آنها رایگان هستند برای رفتن در مورد زندگی خود را,” او گفت:. “ما نمی خواهد هر گونه درگیری با این گروه پس از ترک پایگاه.”

مسافران وارد Jan. 29 در یک پرواز چارتر است که در زمان آنها را از ووهان چین که در آن coronavirus سرچشمه ماه گذشته.

یک روز پس از ورود خود را به سازمان بهداشت جهانی اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که اغلب باعث بیماری های تنفسی در انسان و سایر بیماری ها در حیوانات با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. جدید کروناویروس که علائم شبیه به آنفلوانزا است به عنوان 2019 رمان coronavirus یا 2019-nCoV.

بیش از 40,500 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در سراسر جهان با اکثر آنها در چین است. شده اند وجود دارد 910 مرگ و میر.

همانطور که از دوشنبه, 12 شهروندان ایالات متحده باید آزمایش مثبت برای این ویروس در آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز ماساچوست واشنگتن و ویسکانسین.

آنها در میان 398 افرادی که تست شده ام در 37 متحده است.نتایج آزمون برگشتم منفی برای 318 و باقی مانده 68 در انتظار به گفته CDC.

Coronavirus: Coronavirus می تواند یک بیماری همه گیر من باید نگران شود ؟

Coronavirus: coronavirus هیچ ربطی به با آبجو اما مردم فکر می کنم

این گروه در پایگاه هوایی رزرو مارس است که عمدتا متشکل از دیپلمات های ایالات متحده و خانواده خود را و آنها برای اولین بار به حمل و نقل به یک مرکز نظامی از چین است.

هفته گذشته چهار هواپیما آورده نامشخص تعداد شهروندان آمریکایی به تراویس پایگاه نیروی هوایی جنوب غربی ساکرامنتو; Marine Corps Air Station میرامار در شمال سن دیگو; لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو; و Eppley فرودگاه در اوماها (روباز انتخابی).

به دلایل نامعلوم مقامات فدرال تصمیم برای اولین بار از هواپیما برای آمدن به شهرستان ریورساید به جای اصلی خود مقصد انتاریو فرودگاه بین المللی, به گفته مقامات بهداشت محلی

جنوب کالیفرنیا مجلس گفت: تصمیم گیری در آنها گرفتار کردن گارد. تشکر. رائول رویز که نشان دهنده Coachella Valley گفت: او فشار برای کنار رودخانه شهرستان به پرداخت برای خدمات خود را.

Riverside County health مقامات تاکید کرده اند که coronavirus تا به حال نشده است شناسایی شده در میان 195 مسافران پس از ورود خود را.

مقامات در ابتدا گفتند که تحت 72 ساعته ارزیابی قبل از قرار دادن آنها در 14 روز در قرنطینه به دلایلی که هرگز افشا می شود. آن رخ داده است در مدت کوتاهی پس از یکی از مسافران اقدام به ترک پایه و قرنطینه از هر کس دیگری.

دو فرزند شد و با عجله به کنار رودخانه دانشگاه نظام سلامت در بیمارستان مورنو ولی پس از درد و رنج و تب اما نه آزمایش مثبت برای coronavirus و اجازه داده شد به بازگشت به پایگاه است.

در فوریه. 3 یکی دیگر از مسافر بود و قرنطینه پس از پرواز به فرودگاه بین المللی لس آنجلس از چین و او نیز آزمایش منفی برای coronavirus قبل از اینکه منتشر شد از پایه در روز چهارشنبه.

دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر گفت: مردم هستند احتمال بیشتری برای گرفتن آنفلوآنزا و کروناویروس شمار کمی تهدید.

روز دوشنبه او با صدور نامه ای که اعضای عمومی ساخته شده اند نظرات انتقادی در مورد پایه کارکنان و خانواده های آنان است. نظرات ساخته شده اند در رسانه های اجتماعی و در فرد و قیصر گفت: “چند پایه کارگران حتی شده مواجه کرد.”

مقامات بهداشتی می گویند آنها ادامه خواهد داد برای نظارت بر ویروس ها و اقدام به جلوگیری از گسترش آن دکتر نانسی r. schultze ، CDC مرکز ملی برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت که در هفته گذشته.

“این آغاز چه چیزی می تواند یک پاسخ,” او گفت:. “در حال حاضر ما به شدت مداخله شامل مقدمه به ایالات متحده است. اگر جامعه گسترش در ما ایجاد شده است, ما در پیاده سازی اقدامات گسترده تر برای کاهش تاثیر این ویروس در جوامع ما است.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>