Coronavirus نگرانی در میان بروارد مدیران مراسم تشییع جنازه برای به خاطر سپردن مرده

فلوریدا تودی | No comments

Coronavirus در حال حاضر تغییر نحوه زندگی به یاد مرده است.

در سراسر فلوریدا و ملت که در آن مبارزات با رمان coronavirus منجر به تغییرات شدید در تقریبا در هر جنبه از زندگی روزانه خانه های مراسم تشییع جنازه گزارش دستورالعمل های جدید در چگونگی برگزاری یادبود و یا خدمات برای متوفی.

این همچنین به معنای محدود کردن تعدادی از عزیزان که ممکن است به جمع آوری و یا بازدید از خانه های عزاداران به پرداخت نهایی جهات در سراسر فرهنگی و مذهبی خطوط. حتی سنتی beachside دست و پا زدن استراحتی برای خوانندگان می تواند در صورت به تاخیر می اندازد.

“ما تا به حال بسیاری از خدمات با تاخیر و یا لغو” گفت: ژوئن اسمیت صاحب بکهام-ویلیامسون کفن در شهرستان Brevard.

بیشتر: کاتولیک توده های معلق در فضا, ساحل, پیوستن به دیگر جماعت به عنوان coronavirus نگرانی های رشد

مانند دیگر funeral home, مدیران اسمیت به تماشا به عنوان فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و مقامات فدرال کشتی با مفهوم اجتماعی فاصله.

اولین تماس بودند برای محدود کردن جمعیت به 50 نفر یا کمتر از 10 و در حال حاضر حتی کمتر به مقامات بهداشت فدرال مسئله وخیم هشدار در مورد گسترش COVID-19 و تعداد موارد را افزایش می دهد روزانه.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آژانس فدرال نظارت بر کشور در پاسخ به مبارزه با COVID-19 پیشنهاد به ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن است که باید خدمات محدود در حضور.

هفته گذشته مراسم عزاداری برای مبارزه با نجات خلبان مستقر در پاتریک پایگاه نیروی هوایی شد و بصورت زنده از جنوب پاتریک نمازخانه در ستلایت بیچ. این airman پرچم-بخور تابوت پخش شد به عزاداران در سراسر جهان به عنوان بخشی از جدید احتیاطی.

“در تلاش برای ارائه به عنوان بسیاری از خانواده و دوستان و همکاران که ممکن است این فرصت را به بخشی از () مراسم تشییع جنازه در حالی که حفظ فاصله اجتماعی ما در حال ارائه این live-stream” یک Facebook پست از 920th گروه نجات خواندن در روز جمعه. عزاداران jotted یادداشت یادبود به Facebook صفحه به عنوان خدمات برگزار شد.

برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه در بروارد در حال ارائه به سوزاندن بقایای عزیزان و یا دفن آنها و سپس برنامه یادبود بعد از یک بار coronavirus نگرانی های همه گیر فروکش کرده. در یک نمونه یک بنای یادبود برای بازنشسته مدار قاضی دادگاه هری استین که درگذشت 90 بود به تعویق افتاد و به مقامات شروع به ساخت توصیه هایی در مورد جمعیت اندازه و اجتماعی فاصله.

یهودی و مسلمان دفن گمرکی که شامل صمیمی تر شستشو و آماده سازی برای بدن هستند و به طور معمول انجام می شود در عرض 24 ساعت.

این هفته پس از یک عضو از معبد بث Sholom درگذشت جماعت را خاخام تماس مرحوم اعضای خانواده زندگی می کنند که در خارج از دولت است.

اما به جای یک مراسم یادبود, وجود خواهد داشت یک graveside دفن زنده-جریان بیش از زوم یک برنامه رسانه های اجتماعی است که اجازه می دهد ده ها تن به ثبت نام و لحن در.

“وجود خواهد داشت فقط یک تعداد کمی از ما در gravesite. ما فراموش مناسب یادبود بعد” خاخام کریگ Mayers گفت که سنتی وعده غذایی تسلی است که به شرح زیر برگزار نخواهد شد.

یهودی سفارشی از شیوا که در آن بازدید کنندگان نشستن با عزاداران در خانه خود را نیز انجام شده و با تعامل شخصی با استفاده از آنلاین کنفرانس فن آوری مانند زوم.

“هیچ وعده غذایی تسلی هیچ نشسته شیوا…این چیزها به حالت تعلیق برای ایمنی و بهداشت در حال حاضر” Mayers گفت. “این بسیار غم انگیز اما در عین حال ما برکت به زندگی در سن که در آن ما باید این فن آوری است که اجازه می دهد تا ما را به هنوز هم می تواند یک جامعه است.”

تا کنون خانواده ها شده اند و تمایل به انطباق با مراسم تشییع جنازه مدیران و همکاران گزارش.

“ما در حال گفتن بسیاری از مردم را به صبر کنید. بسیاری از خدمات ما cremations بنابراین یادبود واقعا برگزار می شود در هر زمان” گفت: Velva Sherill از Ammen خانواده هولوکاست و تشییع جنازه مراقبت در پالم بای.

Sherill گفت: funeral home را نگه دارید یک سرویس با یک بدن اما محدود تعداد افرادی که در آمد برای مشاهده به 10 نفر در یک زمان.

“تا کنون عمومی خوب بوده است در مورد آن” Sherill گفت.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>