Coronavirus: رانچو مایراج ارائه می دهد رستوران ها مشوق های نقدی به $8,000 به باز بماند

مایدزرت | No comments

رانچو مایراج ارائه آن رستوران تا $8,000 هر یک برای کمک به آنها باز بماند با takeout و ارائه خدمات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دولت و سلامت عمومی حکم منع تجمعات از 10 یا بیشتر مردم که ضربه نشسته رستوران ها سخت است.

پنج شنبه اقدام توسط شورای شهر به کنار تا 400.000 دلار در نظر گرفته شده است به ارائه انگیزه مورد نیاز برای نگه داشتن رستوران در کسب و کار به عنوان آنها پیاده سازی بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات گزینه های بسیاری هرگز ارائه شده قبل از, شهرستان, مدیر اشعیا Hagerman گفت.

“آنها نمی توانند فراموش نشسته سرویس در حال حاضر” Hagerman گفت.

این شهر در کنار تنظیم تا $400,000 کل و ارائه خواهد شد رستوران $5,000 $8,000 یک قطعه, او گفت:.

رستوران ها اعمال می شود برای یک بار فقط یک صندوق است که یک وام اما باید متعهد به باقی مانده باز حداقل از طریق پایان ماه مه.

رانچو مایراج آن شناخته شده است “رستوران ردیف” در بزرگراه 111 است که دیده می شود چندین زنجیره ای و دیرین محلی متعلق به eateries در سال های اخیر است. قبل از coronavirus ضربه دیرین صاحبان Wally کویر لاک پشت و خداوند فلچر هم گفت: آنها به دنبال خارج شدن از کسب و کار.

“این امر می تواند مخل به شهرستان اگر به رستوران نمی تواند خود را نگه دارید درهای باز” Hagerman گفت.

رستوران ها هنوز خود را دریافت و تحویل منظم از مواد غذایی و لوازم و فروشگاه های مواد غذایی در تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی در قفسه ها و رستوران ها مورد نیاز برای ارائه گزینه های دیگری برای ساکنان برای دریافت وعده های غذایی, او گفت:.

شورای شهر در زمان عمل در یک جلسه برگزار می شود از طریق تلفنی و یک حرکت مجاز توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در طول این زمان را کاهش دهد فرد-به-فرد تماس بگیرید.

در اتاق شورای گروه سر نشسته در افتا با صندلی خالی بین هر یک از آنها و هفت نفر در مخاطبان نیز به خوبی با ردیف از صندلی های خالی بین آنها را.

شورای تصویب بودجه به اتفاق آرا و راه اندازی یک کمیته فرعی که شامل شهردار Iris Smotrich و Councilmember چارلز تاونسند برای پردازش برنامه های کاربردی.

“اتاق هیجان زده است که در شهر رانچو مایراج کمک به ما رستوران ها از طریق به چالش کشیدن این زمان در حالی که ارائه ساکنان غذا دور گزینه” گفت: کتی Stice, رئيس جمهور و مدیر عامل رانچو مایراج اتاق بازرگانی است.

Stice کار کرده است با Hagerman به منظور توسعه یک برنامه تشویقی برای کمک به این رستوران که در حال ضربه دستور از بیش از 10 نفر در یک محل که Hagerman گفت: شامل کارکنان صبر کنید.

“این بودجه اضافی کمک خواهد کرد که نگه داشتن برخی از کسب و کار از بسته شدن و آن را به نگه داشتن مردم کار” Stice گفت.

اتاق کار است با فردی رستوران ها برای کمک به آنها با منوی توصیه های به اشتراک گذاشته شده و بهترین شیوه او گفت:.

به عنوان مثال Stice گفت: برخی ممکن است مایل به ارائه jarred سس پاستا و ماکارونی نپخته و یا وعده های غذایی آماده به خوردن.

“مردم با دادن گزینه های است که آنچه ما پس از” او گفت:.

“ما فقط صحبت با نورما آشپزخانه ایتالیایی روز دیگر در مورد ساده منوی خود را برای منظقه و تحویل” Stice گفت:, و اضافه کرد که این رستوران شده است در مورد چگونه خود را برای مشتریان به طور منظم در حال گرفتن دسترسی به مواد غذایی است.

در اوایل این هفته Dringk رستوران و بار, صاحبان Kurt گاردنر و کارمن شاو شروع به تغییر دور از نوار و پاسیو در فضای باز و خدمات شده است که خود عامل اصلی برای ایجاد takeout وعده های غذایی مانند لازانیا و فاقد گلوتن سوپ مرغ که مشتریان می توانند در یخچال و حرارت تا زمانی که آنها نیاز به.

که تبدیل به یک الگو برای سایر رستوران ها که در حال تلاش برای انجام همان Hagerman گفت.

در جلسه روز پنجشنبه شورای وزیران همچنین تصویب یک وضعیت اضطراری در بیانیه صادر شده توسط Hagerman در روز سه شنبه تحت آن تالار شهر به روی عموم بسته است. لابی اصلی, اما, باز است و از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه تا ساکنان می تواند رها کردن برگه های رای خود برای مارس 14 شورای شهر در انتخابات است.

شهرستان سالن کارکنان است اما همه کسب و کار است که به کار گرفته شده توسط تلفن و یا آنلاین Hagerman گفت.

دیگر امکانات شهر از جمله کتابخانه رصدخانه و پارک سگ بسته باقی می ماند و از شهر-اسپانسر حوادث لغو شد حداقل از طریق آوریل 30.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>