Coronavirus: رانچو مایراج رستوران شیفت از ناهار خوردن-را-را خدمات به $8,000 کمک از شهرستان

مایدزرت | No comments

در اکثر شب آشپزخانه در Wally کویر لاک پشت در رانچو مایراج شلوغ با حداقل 20 نفر مشغول به کار, آماده لذیذ, غذا برای ناهار خوری اتاق پر از مهمان نشسته در جداول با پوشش خوب منسوجات.

اما جمعه بود نه یک شب معمولی در Wally را که در آن اتاق ناهار خوری خالی بود و فقط سه نفر را به شدت مشغول به کار در بسته بندی سه دوره وعده های غذایی لذیذ همه رفتن.

این نخستین بار بود که در آن 42 سال سابقه که رستوران مجلل تا به حال به آن اتاق ناهار خوری و تغییر چگونه آن را در خدمت مشتریان خود است.

اجتماعی فاصله و اقامت-صفحه اصلی حکم در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور ناهار خوردن در رستوران ها مانند Wally را به یکی از دو شیفت به بایگانی اطلاعات و یا تحویل و یا همه با هم.

در یک شهرستان مانند رانچو مایراج شناخته شده برای آن “رستوران ردیف” در بزرگراه 111 و که در آن همه به جز تعداد انگشت شماری از eateries در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 10 در حال ناهار خوردن در موسسات که تغییر در خدمات بالقوه از بسته شدن برخی برای خوب است.

به کمک این شهرستان ایجاد “رانچو مایراج مواد غذایی دسترسی برنامه” در ماه مارس ارائه می دهد که خدمات مواد غذایی کسب و کار $5,000 $8,000 در یک بار کمک های ارائه شده به آنها متعهد به باز ماندن از طریق مه 31. این شورا اختصاص داده تا 400.000 دلار برای این برنامه است.

“هدف از این برنامه این بود برای ایجاد یک کمی از آرامش در طول این همه گیر و نگه داشتن ما رستوران باز و تهیه یکی دیگر از گزینه برای گرفتن مواد غذایی و نیازهای جامعه در طول این دوره دشوار” شهر مدیر اشعیا Hagerman گفت.

همانطور که از شنبه, 35 eateries از جمله Wally را گرفته بود با استفاده از این برنامه است. این شهر را داده $262,000 از $400,000 این شورا اختصاص. وجوه لازم نیست که به پرداخت می شود.

در طول برنامه هفته اول مارس 28 آوریل 3, کسب و کار تا به حال به فروش می رسد در مجموع 14,462 وعده های غذایی و موارد دیگر Hagerman گفت.

“بدیهی است که هیچ یک از رستوران ما باید مردم در نشسته (به خوردن آنها) و باید این منابع به طوری که برخی از بدست خلاق و نیز ارائه برخی از این محصولات کاغذی به جامعه” Hagerman گفت.

بسیاری از آنها نیز به فروش تخم مرغ و نان و برنج است که این رستوران را در دست دارند اما اغلب در کوتاه مدت عرضه در فروشگاه های مواد غذایی, او گفت:.

کمک به کسب و کار و ساکنان

رستوران مانند Wally را نورما رستوران ایتالیایی و کوبه رستوران استیک ژاپنی واجد شرایط به عنوان دیگر انواع مواد غذایی خدمات کسب و کار از جمله بن و جری Brandini تافی شیرینی قو و کوه های راکی کارخانه شکلات.

باشگاه های کشور نیز گنجانده شده در این برنامه به دلیل توانایی خود را برای دسترسی به, وعده های غذایی ملزومات و محصولات کاغذی به “مخاطبان اسیر از اعضا و ساکنان” شهر مدیر بازاریابی گیب Codding گفت.

در میان معیارهای کسب و کار باید برای واجد شرایط برای کمک های مالی:

  • باز بماند تا مه 31.
  • باز حداقل شش ساعت در روز و پنج روز در هفته است.
  • ارائه گزارش هفتگی از وعده های غذایی به فروش می رسد و کارکنان ساعت کار می کرد.
  • مطابق با محلی و ایالتی و فدرال بهداشت سفارشات.
  • پیاده سازی احتیاطی بهداشت اقدامات برای بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات.
  • واقع در شهرستان رانچو مایراج محدودیت.

این برنامه در دسترس نیست برای مواد غذایی سریع و یا دیگر کسب و کار با درایو-از طریق خدمات; شرکت های بزرگ زنجیره ای مانند کیک پنیر کارخانه و حیاط خانه و یا کوچک فروشگاه رفاه.

شهردار Iris Smotrich گفت که او شنیده است از بسیاری از کار “ضروری” مشاغل از جمله ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان که “هیجان زده می شود قادر به ترک کار و انتخاب کنید تا یک گرم و یا گرم آرد … و یا چیزی است که آنها می تواند قرار داده و در فریزر برای بعد.”

ساکنان که نمی توانید ترک خانه های خود می توانید وعده های غذایی تحویل داده است. کسانی که می توانید برای سریع کارهای می توانید به رستوران و سفارش خود را به اتومبیل های خود را با کمی به هیچ تماس با افراد دیگر.

“به نظر می رسد باور نکردنی خدمات برای مردم” Smotrich گفت.

رانچو مایراج حدود 72 میلیون دلار در ذخایر برای موارد اضطراری مانند همه گیر, او گفت:.

برنامه او گفت: “ما راه گفت: ما در حال ایستاده در پشت سر شما و ما می خواهیم شما را قادر به ماندن در کسب و کار است.”

خوب است متعلق به خانواده و اداره رستوران در بزرگراه 111, آغاز شده بود در سال 1978 توسط Wally Botello است و امروز اجرا شده توسط Michael و نیکول Botello. این رستوران خوب ناهار خوری شناخته شده نه فقط برای غذاهای خود بلکه برای آن کتانی سفره و دستمال و سنگین نقره ای و خدمات است از این شروع شده است یک ناهار خوری نقطه دره نخبگان و افراد مشهور هالیوود.

بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور فصلی رستوران به آن اتاق ناهار خوری در ماه مارس به Botellos شروع به کار بر روی امکان را از منو.

این Botellos برای اعمال و دریافت $8,000 که اجازه داده است این رستوران به راه اندازی یک جدید جایزه fixe را از منو شام چهارشنبه از طریق روزهای یکشنبه. سه دوره وعده های غذایی که شامل پیش غذا غذای اصلی و دسر ها 45 دلار در هر. رستوران نیز با ارائه 50 ٪ off بطری شراب و آبجو.

برای اطمینان از ایمنی کارکنان آشپزخانه در حالی که پیوستن به این حکم برای اقامت حداقل 6 فوت از دیگران رستوران ایجاد یک گزینه منو که تغییرات شبانه اما اجازه نمی دهد که برای هر جایگزینی برای رژیم غذایی خاص یا آلرژی, او گفت:.

“ما سرپرستی منو از ما غذاهای مورد علاقه که سفر خواهد کرد به طوری که مشتریان ما در حال گرفتن یک وعده غذایی لذیذ در خانه” شبیه به آنچه که آنها را دریافت خواهید کرد اگر ناهار خوری در رستوران گفت: Madalyn Botello که دختر صاحبان مایکل و نیکول Botello.

فقط پرداخت صورتحساب’

در انتهای شرقی شهر, خوزه Enriquez گفت: $8,000 از شهر غذا دسترسی برنامه به نگه داشتن خود را ایتالیایی و فارسی آشپزی رستوران شناور.

“این کمک می کند تا بسیاری” گفت: Enriquez که با همسر خود صاحب فرانچسکو را در کافه در 72047 Dinah Shore Drive.

Enriquez گفت که او برای یک وام اعمال شود از طریق 2 تریلیون دلار دولت فدرال بسته محرک اما بودجه بودند تخلیه قبل از خود نرم افزار پردازش شد.

او در حال حاضر امید به دست آوردن پول از یک دوم $484 میلیارد محرک لایحه که به تصویب مجلس سنا روز سه شنبه.

“کسب و کار بوده است آهسته” پس از همه گیر را مجبور به بسته شدن از اتاق ناهار خوری Enriquez گفت.

“در حال حاضر ما فقط پرداخت صورتحساب است که همه” Enriquez گفت.

رستوران همچنان به ارائه یک منوی کامل از ایتالیایی و فارسی برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل آنها به عنوان پس از افتتاح در سال 2008 – اما با یک اسکلت کارکنان که شامل او همسر ماریا دختر خود را یک روز کوک, شب کوک و یک نفر دیگر.

رستوران باز است از ساعت 11 صبح تا 7:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از 2 تا 7:30 بعد از ظهر شنبه. این بسته در روزهای یکشنبه. دستورات را می توان از طریق تلفن در (760) 202-4425 و معمولا می تواند آماده برای وانت در حدود 20 دقیقه یا بیشتر.

Wally را نگه می دارد آن را ساده

مطابق با وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان شهرستان مقرر در این بیماری همه گیر از جمله امن-فاصله بین کارکنان خوب است آن آمادگی کارکنان در برنامه مبهوت بنابراین همه در آشپزخانه در همان زمان.

در چهارشنبه Wally مشتریان مصرف شد خانه گییا burrata موروثی گوجه فرنگی با میکرو ریحان و سرکه سرکه بریزید; طبیعی برکشایر آهسته ملایم پخته شده گوشت خوک, گوشت سفید, گوشت خوک شکم و درخت عرعر کلم ترش و سیب زمینی تنوری غذای اصلی; و فندق پودینگ نان برای دسر.

منوی متفاوت شبانه.

“ما را نگه داشته و از منوی کوچک برای اطمینان از کیفیت” Botello گفت.

سفارشات باید توسط 2 بعد از ظهر بعد از تحویل توسط تنها گوشی (760) 568-9321. منو می تواند به صورت آنلاین در wallysdesertturtle.com.

آن شده است یک زمان جالب که تا به حال در نظر گرفته بسته شدن خوب است پس از این فصل است. اما این تصمیم هنوز در هوا Botello گفت.

“ما در حال گرفتن آن روز و به امید خدمت به مهمانان ما از دور” او گفت:.

برای کسب اطلاعات در مورد رانچو مایراج مواد غذایی دسترسی به برنامه و یا به درخواست برای کمک های این شهرستان بازدید وب سایت ranchomirageca.gov و با کلیک بر روی لینک به “کروناویروس update” صفحه.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>