Coronavirus: ریوز منتشر بازگشایی دستورالعمل برای کلیساها اما خواستار آنها را به عجله

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اعلام کرد یک سری از اجتماعی-دورى و تمیز کردن دستورالعمل های جمعه که اجازه خواهد داد که churchgoers به حضور فرد در خدمات دوباره طی هفته های آینده.

اما او هشدار داد که فقط به خاطر این دستورالعمل در حال حاضر در محل عبادت رهبران نباید عجله برای بازگشایی به عنوان coronavirus گسترش می یابد. فرماندار گفت که همچنان به در خانه خود را نگه دارید میزبانی Facebook Live نماز جلسه در صبح یکشنبه به عنوان او است برای هفته ها.

“کلیسا این است که یک ساختمان” ریوز گفت. “ما می توانیم افتخار پروردگار ما و حفظ همسایگان ما امن است. شما لازم نیست به عجله برگشت. ما می خواهیم به ارائه یک راهکار برای چگونه به انجام آن را با خیال راحت هنگامی که شبان تعیین زمان مناسب است.”

کلیسای بازگشایی دستورالعمل های آخرین در یک سری از بازگشایی اطلاعیه ها و دستورالعمل های جدید — از جمله برای رستوران ها و سالن ها و ورزشگاه — تحت ریوز’ “امن تر-در-خانه” نظم در هفته های اخیر. سفارش مجموعه به پایان می رسد دوشنبه ،

مربوط به: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

ریوز تاکید کرد که او هرگز آشکار بسته کلیساها در طول pandemic, اما آنها به شدت تشویق به ارائه خدمات آنلاین به سرعت گسترش coronavirus. او را تشویق رهبران کلیسا برای یک هفته دیگر صبر کنید و یا دو “شاید تا ژوئن 1” — قبل از باز کردن درهای خود را.

“من می دانم که ما شبان می خواهید برای محافظت از گله های خود را,” او گفت:.

از نکات برجسته این هشت صفحه دستورالعمل برای کلیساها سند عبارتند از:

  • بیشتر سخت هنگ تمیز کردن عمیق از جمله مکرر مایع از دستشویی دستگیره های درب شمارنده میکروفن و صندلی.
  • حصول اطمینان از جریان هوای تازه و تهویه سیستم های در حال کار به درستی.
  • احتمالا اتخاذ “رویکرد مرحله به مرحله” برای از سرگیری در جلسات حضوری و احتمالا تاخیر در بازگشت از آسیب پذیر عبادت با توجه به سن یا وضعیت سلامت و یا ارائه یک سرویس جداگانه برای آنها.
  • در نظر گرفتن محدود کردن حضور و غیاب در هر یک از خدمات و نیاز به فضای بین دو گروه از همان خانواده برای جلوگیری از انتقال ویروس است.
  • جایگزین کر با نوازندگان و یا “گروه های کوچک” است که حداقل شش فوت از هم جدا. ریوز با اشاره کر شناخته شده اند به سرعت در حال گسترش ویروس خود را به دلیل تنفس سنگین و مجاورت نزدیک به یکدیگر است. یکی واشنگتن گروه کر که برای تمرین گسترش این بیماری به ده ها تن از اعضا و منجر به چندین مرگ و میر.
  • جلوگیری از عبور ارائه صفحات و یا به اشتراک گذاری و عبور از میکروفن.
  • ارائه نمی دهد قهوه ایستگاه یا میان وعده جداول.
  • پست نشانه های اطراف نوشته درخواست هر کسی که در تماس با کسی که با این ویروس دچار بیماری یا علائم دیگر باقی می ماند به دور از خانه ،
  • تشویق به استفاده از ماسک و اطمینان از ضد عفونی کننده دست است که به آسانی در دسترس است.

خواندن مجموعه ای کامل از دستورالعمل ها در اینجا

هر دو ریوز و دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز یادآوری است که کشنده خطر ابتلا به این ویروس تا کنون از بین رفته اند.

“اکثر مردم پخش كردن, coronavirus حتی نمی دانند آن را داشته باشد” گفت: Dobbs, اصرار Mississippians به ادامه اجتماعی فاصله محدود کردن سفرهای خارج از خانه و پوشیدن ماسک.

“این درست چیزی که به انجام اگر شما می خواهید برای محافظت از خودتان محافظت از خانواده خود را محافظت از جامعه خود را” دابز گفت: از پوشیدن ماسک در حالی که در.

به عنوان کلیساهای آماده سازی برای بازگشایی بسیاری از رستوران ها و کسب و کارهای دیگر نیز آغاز کرده است تا حداقل بخشی از بازگشایی در روزهای اخیر به عنوان ریوز برطرف او “امن تر-در-صفحه اصلی” قوانین و مقررات. تو سرو اجازه داده شد برای باز کردن با برخی از محدودیت ها در هفته گذشته. قمار شد تا برای بازگشایی پنج شنبه.

مرتبط: فهرست: چه رستوران ها باز هستند و برای ناهار خوردن در جکسون مترو ؟

در اوایل این ماه ریوز OK می خواهم بازگشایی رستوران ها و پارک ها هر چند با سخت تمیز اجتماعی فاصله و سلامت غربالگری استاندارد. او بعد از تایید بازگشایی ورزشگاه, سالن و آرایشگاه با محدودیت های مشابه.

امن تر-در-خانه منظور در نظر گرفته شده است به منظور محدود کردن مردم در تعاملات است اما شل تر از قبلی پناهگاه در محل سفارش از فرماندار که تعطیل بسیاری از کسب و کار به طور کامل.

می سی سی پی مقامات بهداشتی گزارش شده 272 مورد جدید از این ویروس و 27 مرگ و میر شنبه همراه با 98 مداوم COVID-19 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات. که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد پس از بحران آغاز شد به 11,704 با 554 مرگ و میر. مقامات تخمین می زنند 7,681 مردم بهبود از بیماری است.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>