Coronavirus کسب و کار مرتبط با بسته شدن بحث های سیاسی لایههای

فلوریدا تودی | No comments

اجباری شدن از کسب و کارهای کوچک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس زمان در لایههای سیاسی محلی این هفته با یک brouhaha بیش از خاموش و سپس بازگشایی, از ملبورن کسب و کار به نام بد بو پری دریایی بازار است.

موضوع آمد به توجه عمومی با یک مارس 17 Facebook پست توسط ملبورن معاون شهردار منطقه 5 عضو شورای شهر پل Alfrey.

Alfrey نوشت که او توصیه شده بود که روز گذشته در شهرستان کمیسر کریستین Isnardi که “کسب و کار محلی به فروش می رساند که اقلام ضروری بسته شده برای نزدیک به 3 هفته و صاحبان توصیه شد از دستگیر شدن توسط ما اداره پلیس در صورتی که مطابق با بسته شدن ناشی از یک شکایت است. این کسب و کار بد بو پری دریایی, بازار, در حال حاضر مبارزه مالی بیش از COVID-19 ویروس بسته و آنها نتوانسته اند تا کنون توسط دولت فدرال حفاظت از حقوق و دستمزد طرح به دلیل عدم بودجه. ممکن است که همه رویاهای خود و عرق ممکن است رفته به زودی.”

پس از صحبت با دیگر مسئولان شهرستان Alfrey قادر به روشن راه را برای کسب و کار به بازگشایی شده است. Alfrey سرزنش موقت بسته شدن کسب و کار در یک سوء تفاهم با ملبورن اداره پلیس و مامور رسیدگی به شکایت. Alfrey گفت: این فروشگاه می کند فروش اقلام است که طبقه بندی آن ضروری کسب و کار تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ فرمان اجرایی در خدمات ضروری و فعالیت های در طول COVID-19 اضطراری که در زمان اثر آوریل 3. این شامل مبلمان و مواد غذایی.

بیشتر: Brevard کسب و کارهای کوچک ‘تغذیه’ به عنوان آنها را از دست دادن از Coronavirus وام

اما بازگشایی بد بو پری دریایی در بازار متوقف نمی جنجال به Alfrey و Brevard County Clerk از دادگاه اسکات الیس رو به طولانی به عقب و جلو در Facebook بیش از موضوع کسب و کار بسته شدن.

در یک نقطه الیس نوشت: “وجود یک میلیون مرده کسب و کار در سراسر امریکا با توجه به این وحشت. پس از پری دریایی می تواند در حال حاضر باز است و اگر آن را امن فرض کنیم همه از کسب و کار در ملبورن هم اکنون می توانید باز کنید ؟ در حال حاضر وجود دارد کشت و مرده کسب و کار در ملبورن و ادو Gallie. بنابراین همه می توانند باز؟”

بیشتر: منشی دادگاه الیس معتقد اجرا برای ملبورن شهردار یا شورای شهر صندلی

به عنوان کارمند دادگاه الیس ندارد نظارت از شهر ملبورن ، اما او یکی از ساکنان Eau Gallie بخش از شهر است. و او گفت: فلوریدا امروز در ژانویه که به او ندارد قصد دارد به دنبال انتخاب مجدد از منشی دادگاه در این سال وجود دارد “شانس خوب” او اجرا خواهد شد یا ملبورن شهردار و یا یک صندلی در ملبورن شورای شهر.

Alfrey احساس الیس بود که بیش از حد بحرانی در برخی از پست ها از ملبورن شهر مدیر و رئیس پلیس این موضوع بد بو پری دریایی در بازار و اینکه آیا یک افسر پلیس باید گفت, فروشگاه کارکنان آن را به نزدیک است.

گرفتار در وسط بحث کیمبرلی مک میلان و Marylou Gallego-دیاز شرکای کسب و کار بد بو پری دریایی در بازار است که در واقع در خارج-لنگر پلازا در نزدیکی جاده دولت A1A و ادو Gallie بلوار در beachside بخش از ملبورن.

“آن را ایجاد بسیاری از ویران کردن برای کسب و کار ما” گفت: McMillan که با همکاری Gallego-دیاز در سال گذشته برای باز کردن مغازه. Gallego-Diaz نیز صاحب سبز پری دریایی تمیز کردن خدمات بروارد که باقی مانده است در عمل.

مک میلان معتقد است که به دلیل بزرگ جعبه فروشگاه مبلمان می تواند باقی بماند, باز, بد بو پری دریایی بازار باید اجازه داده شود به عنوان به خوبی از آن مبادرت به فروش مبلمان و کالاهای خانگی از جمله دست گردد محلی ساخته شده محصولات.

ملبورن اطلاعات عمومی افسر Cheryl مرکز گفت که در آوریل 14, شهر دریافت ناشناس شکایت پرسیدن چرا بد بو پری دریایی بازار باز بود.

“یک افسر پلیس در بازدید از این فروشگاه و صحبت به یک کارمند در مورد فرماندار منظور اجرایی 20-91 در مورد خدمات ضروری و فعالیت های” مرکز گفت. “این به نظر می رسد که این کسب و کار نمی افتد به ضروری رده. پس از گفتگو کارمند به طور داوطلبانه بسته فروشگاه. در بیشتر بحث و گفتگو با صاحب فروشگاه فروشگاه مالک شناسایی خدمات ضروری ارائه شده تحت فرماندار و بازگشایی شد.”

بازار گفت: فرماندار به منظور تشریح خدمات ضروری و فعالیت به طوری که افراد می توانند در ادامه به ارائه و دریافت این خدمات ضروری است.

بیشتر: کدام سواحل فلوریدا در حال باز کردن در طول COVID-19 همه گیر و چیزهایی که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد

“این شهرستان در انتظار فرماندار بخشنامه در خصوص بازگشایی فلوریدا به دنبال خواهد داشت که جهت با علم به این که شورای شهر ابراز تمایل قوی و تعهد به همه کسب و کار باز دوباره به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است” مرکز گفت.

به طور جداگانه بازار در روز پنج شنبه در پاسخ به یک وب سایت پست او گفت: به اشتباه ادعا کرد که شهر ملبورن “هجوم فرماندار منظور اجرایی مورد ضروری کسب و کار و فعالیت.”

“مگر اینکه تمدید یا لغو کل کشور از جمله شهر ملبورن است که هنوز هم تحت فرماندار منظور اجرایی 20-91 از طریق 30 آوریل سال 2020” بازار نوشت. “شهر ندارد قدرت به لغو سفارش و یا برای اضافه کردن ضروری کسب و کار خود را در آن. شهرستان کارکنان تغییر کرده است که ما چگونه در حال درمان کسب و کار با توجه به فرماندار و شهر باز نشده تا همه کسب و کار.”

ملبورن شهردار کتی Meehan گفت: این موضوع نیز یک موضوع گفتگو در تازه ترین کنفرانس هفتگی تماس با دیگر Space Coast شهرداران.

میهان گفت که او به آنها توضیح داد که این شهر هنوز مطیع ولایت باشد.

الیس در ضمن در یک سری از Facebook پست در روزهای اخیر ادعا وجود دارد که ممکن است آسیب بیشتری اتفاق می افتد با توجه به بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار از وجود خواهد بود اگر کسب و کار باز مانده است.

در اینجا یک نمونه از گزیده ای از نوشته ها و پاسخ های خود را به پست های دیگر:

  • “کسب و کار و مشتریان باید برای تصمیم گیری باز است یا نه, قوانین و سفر یا نه. بله من نمی فهمم در یک دنیای آخرالزمانی ملزومات خواهد بود آب و غذا و احتمالا مهمات. که جهان ما قبل از coronavirus و نیازی به جهان ما, در طول و بعد از, اگر دولت بودند و نه عامل تصمیم گیری در تعیین ضرورت.”
  • “هر کس باید باز که بخواهد به باز کردن. زباله از تلاش و وقت و پول به ملبورن پلیس اقدام به عنوان مجریان و ملبورن کارمندان تصمیم گیری ضروری (زندگی) و غیر ضروری (می میرد).”
  • “کسب و کار و مشتریان باید توانایی به وزن و جبران ریسک به عنوان افراد است. فقر نیز باعث مرگ و ویرانی. واقعیت این است که همه کسب و کار ضروری است برای کسی که مشتری یا مالک و هنگامی که کسب و کار تبدیل شده غیر ضروری, بازار آزاد آنها را می بندد.”
  • “من مطمئن هستم که آنچه سنبله خواهد بود پس از دو ماه. من نمی دانم اگر شما می خواهید برای دیدن خوشه نگاهی به سوء مصرف مواد مخدر, افسردگی, خودکشی, خانواده, فروپاشی و بیماری با توجه به دلایل دیگر اگر ما همچنان از بین بردن کسب و کار و شغل و تداوم ویرانی اقتصادی.”
  • “ویرانی اقتصادی از اجباری مستند کشتن بسیاری از مردم بیش از این ویروس است.”

Isnardi این شهرستان کمیسر نیز وزن در کسب و کار کوچک بسته شدن — و به طور کلی محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس — در طول چهار جلسه Brevard County گردشگری شورای توسعه که او یک عضو.

“من از دیدن کسب و کار شروع به بازگشایی که باید هرگز بسته برای شروع با” Isnardi گفت:, و اضافه کرد که زمانی که یک کسب و کار تعطیل آن تاثیر می گذارد نه فقط صاحبان اما کارکنان خود.

“آن را ویرانگر و این واقعا غم انگیز و سخت به تماشای” Isnardi گفت. “من فکر می کنم ما نیاز به همه باز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. من قصد دارم به مبارزه برای آن است. ما همه می خواهم شهرستان ما و ما ساکنان برای زنده ماندن این است.”

Isnardi گفت: بسیاری از شهرستان کمیسیون “همه چیز را می خواهید برای باز کردن به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

در ضمن مک میلان کسب و کار دیگر در همان beachside ملبورن پلازا — The Pink Zebra — باقی می ماند بسته شده است. که در فروشگاه به فروش می رساند و preowned کالا از جمله پوشاک, جواهرات, کیف پول و آیتم های خانگی.

McMillan گفت که او امیدوار است برای بازگشایی صورتی گورخر در مارس 1 — فرض فرماندار اجرایی جهت تمدید نمی شود.

ریک نیل کمک به این گزارش.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>