Coronavirus: Rep., رائول روئیز پاسخ بیشتر سوالات خود را در مالیات جنسی واکسن آنفولانزا

مایدزرت | No comments

تشکر. رائول رویز, D, نخل کویر, شرکت در Facebook Live, Q&A with Desert Sun خبرنگار علامت Olalde و سردبیر اجرایی جولی Makinen هفته گذشته در پاسخ به پرسش های خوانندگان در مورد coronavirus stay-در-خانه سفارشات و تاثیر اقتصادی.

ما برخی از سوالات اضافی است که ما نمی تواند جا به جلسه یک ساعته اما رویز در جواب کسانی که در پیگیری نمایید. در میان موضوعات او خطاب:

  • باید کانادا snowbirds رفتن به خانه ؟ اگر آنها در اینجا وجود دارد مالیات بر مفاهیم ؟
  • آیا من می توانم رابطه جنسی در طول همه گیر?
  • می توانید چیزی انجام می شود در مورد بیمه مردم با استفاده از اتاق های اورژانس و غیر اورژانس و حد بار آنها را ؟
  • آیا واکسن آنفولانزا کمک به محافظت از من از coronavirus?
  • حتی زمانی که دولت شروع به باز دوباره بالا, باید, افراد مسن اقدامات احتیاطی ویژه?

زیر یک رونوشت از Q&A است که به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

کویر آفتاب: یکی از نگرانی های خاص در Coachella Valley است بالا بودن تعداد شما می دانید snowbirds و ساکنان موقت. ما دریافت سوالات از کانادایی ها که نگران هستند در مورد سفر بازگشت به خانه در طول بیماری همه گیر. هرچند که ممکن است این معنی است که آنها ماندن در اینجا در ایالت کالیفرنیا برای بیش از شش ماه از لحاظ فنی ساخت آنها ساکن کالیفرنیا برای مالیات و اهداف دیگر. هر گونه مشاوره برای آنها در مورد اینکه آیا آنها باید به ماندن در محل و چگونه آنها باید از نظر قانونی رفتن در مورد دست زدن به اقامت خود را مالیات و انواع دیگر از نگرانی ها ؟

رویز: خوب برای ساکنان ایالات متحده و برای هر کسی در واقع این زمان برای سفر. این زمان به ماندن در خانه و اقامت قرار داده است چرا که نرخ انتقال است که هنوز هم در حال افزایش است. و بنابراین ما نمی خواهیم به خصوص کسانی که 65 سال و بالاتر و یا کسی با بیماری های زمینه ای می شود و در مورد و سفر. برای کانادایی ها این مهم است که به خود سفارت و کنسولگری. دولت ایالات متحده قادر به بازگشت به خانه شهروندان است که در کشورهای مختلف در امن ترین راه ممکن است. من نمی دانم اگر دولت کانادا در حال انجام است که. اما, آن است که هنوز هم توصیه می شود که شما اقامت قرار داده است. از نظر کسانی که کانادایی هستند که باید خود را گسترش داده مجاز دوره که در کالیفرنیا وزارت امنیت داخلی و USCIS راه اندازی یک شماره تلفن خاص را برای شما به تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهد که شما در حال اقامت فراتر از خود را مجاز دوره با توجه به COVID-19. که تعداد 1-800-375-5283 و یا شما می توانید رفتن به وب سایت خود را www.uscis.gov. ایالت کالیفرنیا را حق رای دادن مالیات را مالیات مالیات بر درآمد خود را در کالیفرنیا منبع درآمد. به طوری که اساسا مانند اجاره و یا هر چیز دیگری. بنابراین اگر شما یک کالیفرنیا منبع درآمد و سپس شما خواهد شد مشمول مالیات با توجه به کالیفرنیا حق رای دادن مالیات و این که بدون در نظر گرفتن COVID-19 یا نه. اما آنها را سوال در مورد شیوه است. بنابراین توصیه من خواهد بود به تماس کالیفرنیا حق رای دادن مالیات مدیره در 1-800-852-5711. و یا رفتن به کالیفرنیا حق رای دادن مالیات هیئت مدیره سایت و نگاه خود را COVID-19 اطلاعات برای پاسخ به کالیفرنیا مالیاتی سوالات خاص.

کویر آفتاب: یک سوال از یک محلی, پرستار ثبت شده است که مورد درخواست مردم از جوامع کم درآمد که ممکن است دسترسی به بیمه درمانی با استفاده از اتاق های اورژانس به عنوان نوع یک بیشتر روز به روز نوع تهاتری برای مراقبت های بهداشتی نیاز دارد, به عنوان مخالف به داشتن بیمه درمانی بهتر و قادر به برنامه همه چیز با یک پزشک عمومی است. هر چیزی می تواند انجام شود با توجه به گرفتن بیشتر مردم پزشکی و یا برنامه های دیگر که در آن آنها را بیشتر بیمه درمانی سنتی و بنابراین نیازی به استفاده از اتاق اورژانس خود را برای نیازهای پزشکی در طول این همه گیر?

رویز: بله اول از همه که بسیار دقیق مشاهده است که کسانی که در ایجاد تمایل به استفاده از بخش اورژانس بیشتر از کسانی که باید بیمه و مراقبت های اولیه پزشکان. به همین دلیل بسیار مهم است که ما را افزایش می دهد تعداد زیادی از مردم با بیمه بهداشت و درمان به جای عبور از قوانین است که باعث کاهش مقدار زیادی از افرادی که بیمه درمانی داشته باشند. بنابراین وجود دارد چند چیز است که می تواند رخ دهد. اول از همه دولت فدرال تصویب مراقبت در عمل و اول خانواده کروناویروس پاسخ عمل می کنند که پوشش تست برای افرادی که در حال ایجاد. ما نیاز به مطمئن شوید که هر گونه درمان برای افرادی که بیمه نیز پوشش داده شده به طوری که بیمه ندارد و فصل کردن از جیب هزینه. نکته دوم این است که ما نیاز به گوشت گاو تا توانایی برای افراد به اعمال و پزشکی در اینجا در کالیفرنیا است. آن را به نام پزشکی; در سراسر کشور آن است که به نام مدیکید. اما ما نیاز به گسترش واجد شرایط اجازه می دهد تا در طول زمان از coronavirus همه گیر برای افراد به در که طرح بیمه بهداشت و درمان. و سپس در نهایت شما می دانید من شده است با اصرار دولت اجازه می دهد تا به صورت ویژه ثبت نام دوره برای مردم به دریافت بیمه بهداشت و درمان از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه. فدرال ارز. در اینجا در کالیفرنیا آن را به نام Covered California, و که رد شد توسط رئیس جمهور. اما وجود خواهد داشت و تلاش با صورتحساب اجازه می دهد تا ایجاد توانایی در قانون مراقبت مقرون به صرفه ارز. در حال حاضر اگر شما از دست رفته و کار خود را که در نظر گرفته یک زندگی در حال تغییر رویداد است که به طور خودکار به شما می دهد فرصت برای ثبت نام ویژه. اما برای کسانی که بیمه درمانی وجود ندارد که تا به حال هیچ تغییری در وضعیت شغلی و می خواهید برای دریافت بیمه بهداشت و درمان و سپس اجازه می دهد برای یک دوره ثبت نام ویژه از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه کمک خواهد کرد.

کویر آفتاب: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به تازگی آغاز شده صحبت کردن در مورد چه اقداماتی را باید در ایالت کالیفرنیا به بازگشایی کسب و کار و بازگشایی دولت برای زندگی به عنوان ما آن را می دانستند در زمان قبل از عصر ویروس. اما وقتی که در نهایت اتفاق می افتد با جمعیت در Coachella Valley بودن بالاتر از میانگین ملی, آنچه باید افرادی که مسن هستند و به خصوص اگر آنها به آسم یا سایر تنفسی و دیگر نگرانی های بهداشتی ، آنها باید صبر کنید دیگر برای از سرگیری فعالیت های عادی? چگونه باید آنها روند بازگشایی دولت ؟

رویز: این بسیار مهم است که افراد درک کنند که این ویروس است و نه دور. این ویروس هنوز هم در اطراف و در جوامع ما. بنابراین ما نیاز به گرفتن تمام اقدامات احتیاطی است که لازم است برای حفظ این ویروس از ایجاد یکی دیگر از شیوع و یا یک موج مانند ما تا به حال در اوایل. که بدان معنی است که کسانی که افراد مسن تر از 65 سال و کسانی که در هر سنی که بیماری زمینه ای هنوز باید تمام اقدامات احتیاطی لازم: برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به افراد دیگر به پوشیدن ماسک و اطمینان حاصل شود که دیگران هنوز هم پوشیدن ماسک در اطراف حضور خود را. و بدیهی است که اگر آنها را تبدیل به علامتی برای دریافت تست و گزارش آن را به پزشکان خود را. یکی از چیزهایی که ما باید برای تحقق بخشیدن به این است که ما در حال رفتن به بازگشت به قبل از ویروس حالت عادی تا زمانی که یک واکسن هست و ما باید واکسینه اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها. به طوری که قصد ندارم به اتفاق می افتد برای حداقل یک سال دیگر. و آخرین چیزی که من واقعا نیاز به تاکید در اینجا برای ساکنان در Coachella Valley است که ما قبل از ویروس عادی بود برای میزبان بسیار بزرگ توریستی حوادث مانند Coachella, دلیجان, BNP Paribas Open و دیگر حوادث بزرگ که در آن ما در قرعه کشی صدها هزار نفر از مردم به دره از مناطق دیگر. و ما باید به شکل یک راه برای مقابله با در آوردن مردم از مناطق دیگر افزایش تراکم و نمی دانستند که آیا آنها آلوده یا نه. و اساسا داشتن در معرض خطر بیشتری در جوامع ما و آن چیزی که باید مورد بحث را با فرودگاه های انتاریو, L. A., پالم اسپرینگز فرودگاه و همچنین صنعت گردشگری و شهرستان ،

کویر آفتاب: یک خواننده می گوید: او ذات الریه عکس و واکسن آنفولانزا. خواهد هر چیزی شبیه به این محافظت در برابر coronavirus? هر گونه افکار در چگونه به سرعت ما ممکن است قادر به رسیدن به نوعی از اجرای یک واکسن?

رویز: واکسن آنفولانزا و واکسن ذات الریه نمی محافظت از شما در برابر coronavirus. اما آنها کمک خواهد کرد که شما را در مقابله با کروناویروس. به عبارت دیگر افرادی که coronavirus و به شدت بیمار اغلب دریافت به شدت بیمار چرا که آنها ذات الریه. و هنگامی که شما یک ذات الریه و یا زمانی که شما در بیمارستان و سپس شما را در خطر ابتلا به pneumococcus باکتری که واکسن ذات الریه از شما محافظت از. و بنابراین واکسن ذات الریه شما می توانید محافظت از باکتری ها که ممکن است اضافه کردن عوارض به coronavirus COVID-19 ذات الریه. همین کار را با واکسن آنفولانزا. در واقع ما واقعا نیاز به انجام یک کار بهتر در آموزش افراد و تشویق افراد برای دریافت واکسن آنفولانزا. چون شما می دانید که coronavirus علائم بسیار شبیه به آنفولانزا مانند علائم. بنابراین اگر مردم در حال گرفتن بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و ما لازم نیست به اندازه کافی تست واقعا به تعیین اگر آنها COVID-19 یا coronavirus پس حداقل اگر ما واکسینه کردن یک فرد از آنفولانزا و سپس شانس هستند که ما را قادر به بهتر تشخیصی تصمیم گیری با کسی که COVID-19 مقابل کسی که آنفولانزا.

کویر آفتاب: کسی نوشت و پرسید: در مورد رابطه جنسی. می توانید آنها رابطه جنسی در طول زمان از coronavirus? و این است که پاسخ های مختلف اگر شما در حال تلاش برای ایمن ماندن? این است که پاسخ های مختلف با مردم در خانه و در مقابل مردم شما زندگی نمی کنند ؟

رویز: بله شما می توانید رابطه جنسی داشته. آن است که متفاوت از اگر شما زندگی نمی کنند با شریک زندگی خود را. اگر شما در زندگی با شریک زندگی خود را پس از آن فعالیت جنسی نشان داده شده است برای افزایش احساس سلامتی و کاهش استرس و هورمون های استرس در بدن خود را به طوری که آن را در واقع برای سلامت شما خوب. این نکته هر چند آنچه شما ذکر شده — اگر شما در حال ترک خانه خود را و نه تمرین stay-در-خانه اجتماعی فاصله و سپس شما در حال رفتن به خانه های مردم دیگر و سپس شما در حال افزایش خطر حمل است که ویروس را به فرد دیگری صفحه اصلی. به همین منظور در حال حاضر اساسا به ماندن قرار داده و ماندن خود را در درون خانواده خود خانه واحد مردم شما زندگی می کنند و به حداقل رساندن تعاملات مختلف با خانواده. حتی اگر شما بدون علامت, شما هنوز هم می تواند ویروس و شما می تواند از گسترش آن به دیگر افراد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>