Coronavirus: Rep., رائول روئیز به بحث در مورد ‘strike team” با Coachella Valley مقامات بهداشت

مایدزرت | No comments

تشکر. رائول رویز, D-Palm Desert, میله میله برای پیوستن به پزشکان و پرستاران از سراسر Coachella Valley و پیشنهاد عملیاتی “strike team” به آدرس coronavirus بحران بهداشت عمومی.

آیزنهاور سلامت و شعار بهداشتی مقامات انتظار می رود که در حضور و غیاب در جلسه بود که برنامه ریزی شده برای شروع در ساعت 11:30 صبح

در طول تلفنی town hall در پنجشنبه رویز به نام برای ایجاد “یک نیروی ضربت” تشکیل شده از استان و بیمارستان های محلی به کار با هم برای تسریع تست با اشاره دره جمعیت شامل بسیاری از ساکنان آسیب پذیر است.

در پالم اسپرینگز 30 درصد از جمعیت بیش از 65 با توجه به سرشماری ایالات متحده. در سراسر کشور که تعداد زیر 15 درصد است. برای بیشتر شهرستان ریورساید و سان برناردینو شهرستان و مناطق این تعداد 25 درصد با توجه به تجزیه و تحلیل توسط ProPublica.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: افراد بالای 65 سال بسیار بیشتر احتمال دارد به شدت علائم این بیماری و نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

علاوه بر این, Coachella Valley یک عفونت HIV رای است که 400 درصد بیشتر از میانگین ملی با توجه به پالم اسپرینگز مبتنی بر کویر ایدز پروژه. در حال حاضر وجود دارد 4,000 مشتریان دریافت مراقبت در DAP.

رویز گفت: سازمان هایی که در طول تاریخ کار می کرد با بی خانمان ها باید با هم کار کنند برای شناسایی افراد در معرض خطر بالا برای ابتلا coronavirus. سازمان های غیر انتفاعی مانند داوطلبان در پزشکی و UC ریورساید خیابان تیم گفت: باید با کار دولت و مقامات شهرستان برای ایجاد پناهگاه های اضطراری و گسترش تست.

رویز گفت: تنها راهی بیمارستان خواهد بود قادر به رسیدگی به زودی به خروش آمده از بیماران این است که اگر ساکنان با هم کار کنند برای منزوی کردن در خانه به “صاف منحنی.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>