Coronavirus: Rep., رائول روئیز می خواهد کل Coachella Valley به پناهگاه در محل. برخی از شهرستانها مخالف

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

مقامات دولت محلی نیست در همان صفحه که آن را می آید به صدور منطقه ای سرپناه در محل سفارش برای کل Coachella Valley یک حرکت پیشنهاد شده توسط برخی از طی یک شنبه جلسه به بحث در مورد راه هایی برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus در یک منطقه است که تعداد زیادی از جمعیت های آسیب پذیر.

کنگره و پزشک اورژانس تشکر. رائول رویز اولین تماس برای یک “واحد اجتماعی فاصله گرفتن سیاست” برای کل Coachella Valley در طول یک Coachella Valley انجمن های ایالتی تلفنی با شهرداران و مقامات محلی شهرها و قبایل.

“چه آستانه ای خود را برای میزان مرگ و میر برای متقاعد کردن شما را به کار با هم در جامعه به منظور کاهش انتقال?” رویز پرسید.

شانزده Riverside County ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان پنج شنبه, 12 که از Coachella Valley. سه نفر از این افراد کشته شدند.

اما برخی از شهرداران مخالفت با این پتانسیل جهت استناد ایالتی یا فدرال محدودیت هایی که در حال حاضر در محل و یا به عنوان به خوبی به عنوان مجری مشکلات است.

“ما در حال حاضر بخشنامه ها و دستورالعمل ها در محل از دولت فدرال دولت و شهرستان. به علاوه هر شهرستان است پاسخ خود را در راه انجام آنچه آنها گمان بهترین ها را برای جامعه خود” نخل صحرا عضو شورای شهر Sabby جاناتان گفت. “آخرین چیزی که ما نیاز داریم در حال حاضر یکی دیگر از دولتی و نهاد پریدن به مخلوط و بیشتر گیج کننده ما ساکنان و کسب و کار. تمرکز در حال حاضر باید در یک اندازه گیری پاسخ بر اساس واقعیت و علم است.”

شهرستانها در حال حاضر صادر شده و اقدامات مختلف در طول هفته. مهمترین محدودیت این است که یک پناهگاه در محل سفارش و بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار در شهر پالم اسپرینگز که در آن ميانه سن 54 است در مقایسه با شهرستان ميانه از 35 هر یک های اخیر طرح به طور کلی به روز رسانی نشست.

دیگر شهرستانها صادر اضطراری سفارشات و یا تعطیل عمومی ساختمان.

شهرستان, بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر با اشاره به Coachella Valley است “منحصر به فرد جمعیت آسیب پذیر” هستند و منافع حاصل از جرم پناه در محل, اما گفت که این امر می تواند سخت برای به اجرا درآوردن و نه به طور رسمی موضع در سیاست های منطقه ای.

سیاست من این است که در حالی که یک شهر نمی تواند انجام دهد کمتر آنها همیشه رایگان را به انجام,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus: Westfield, نخل کویر, Cabazon رسانه به طور موقت تعطیل

بیشتر: Coronavirus: کالیفرنیا مسائل 150 میلیون دلاری برای بی خانمان; Riverside County شناسایی در هتل ها

Coachella شهردار استیو هرناندز گفت که شهرستان خود را آماده برای بیشتر اقدامات به تعطیل. این شهر در حال حاضر بسته خود را در دفاتر و آن را خواست ساکنان برای جلوگیری از تجمعات غیر ضروری و تنها جمع آوری در گروه های شش یا کمتر است.

“اقتصاد ما در Coachella Valley را متوقف کرده است,” او گفت:. “من فکر می کنم که برای کسانی که نگران تاثیر بر اقتصاد محلی تاثیر را در حال حاضر وجود دارد. من فکر می کنم آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر مرگ و زندگی است.”

دسترسی به دولت امکانات متنوع در سراسر دره این هفته است. La Quinta تالار شهر تعطیل شنبه پس از یک مشخصه فرد بیمار وارد ساختمان برای یک قرار ملاقات را با وجود نشانه های مشاوره افراد بیمار وارد کنید.

شهردار لیندا ایوانز گفت: او مردد به حرکت به سمت محدود تر مستند به دلیل “وجود خواهد داشت و با متخلفان وجود دارد” با هر دستور.

“شما نمی توانید در مورد اینکه رفتار خوب,” او گفت:.

دزرت هات اسپرینگز شهردار اسکات متس مشترک نگرانی در مورد چگونه خود را ساکنان یک کار جامعه است که به احساس اثرات قابل توجهی از خاموش شدن ناگهانی است که در حال حاضر در محل.

“جامعه کسب و کار است که برش 50% از ساعت خود را, من باید اعضای جامعه گذاشته شدن از شغل خود,” او گفت:.

UCLA اقتصاددانان از Anderson هوا در اوایل این هفته تخمین زده می شود که قریب الوقوع رکود اقتصادی باعث coronavirus امر باعث از دست دادن حدود 280,000 شغل در کالیفرنیا با Coachella Valley گردشگری اقتصاد به آمار ،

Indio شهردار گلن میلر که نشان دهنده دره پرجمعیت ترین شهرستان با حدود 90000 از ساکنان گفت که اقتصاد محلی شده است ضربه. اما او احساس این شهرستان انجام شد آنچه در آن می تواند.

“همانطور که در حال حاضر ما احساس می کنیم بسیار راحت و با آنچه ما انجام می دهیم و احساس می کنید زمانی که ما گذشته این. ما را به تغییر جهت به هر جهت county,” او گفت:.

در میان بحث ها در چه منطقه ای اندازه گیری می گردد برای چند شهرداری شهرستان ریورساید وکیل گرگ Priamos گفت: عواقب قانونی هستند “دست کم از نگرانی های خود را.”

“ما بسیار گسترده اقتدار در پرتو اعلامیه توسط محتاطانه توسط فرماندار و محلی ما حوزه های قضایی” Priamos گفت.

شهرداری اقدامات برای محافظت در خطر جمعیت با تعطیلی و اجتماعی فاصله اقدامات به شرح زیر اقدام دولت از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که در روز یکشنبه دستور داد بارها و رستوران ها کاهش ظرفیت و همچنین به عنوان صفحه اصلی جداسازی برای سالمندان و کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن.

در طول CVAG تماس رویز با تاکید بر آسیب پذیر جمعیت در دره از جمله بزرگ جمعيت سالمندان.

در میان کسانی که فوت کرده اند از این ویروس به صورت محلی بود که 73 سال که زمان صرف شده در رانچو مایراج مرکز پرستاری. مقامات می گویند 94 ساکنان و 140 کارکنان مورد آزمايش قرار coronavirus و نتایج در حال بررسی است.

شده اند وجود دارد 13 مرگ و میر در کشور از جمله سه در Coachella Valley نسبت به 15 در شهر نیویورک رویز گفت.

“فکر می کنم در مورد تراکم شهری در مقایسه با ما,” او گفت:. “در عین حال ما تا به حال سه مرگ و میر در Coachella Valley. این منطقه یک نقطه داغ.”

Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت گروه او آماده مسئولیت رسیدگی به شرایط فعلی اما او افزود کامل پناهگاه در محل سیاست می تواند تاثیر منفی داشته باشد. برای مثال او گفت: خانواده ها می توان تاکید کرد که در داخل برای بیش از حد طولانی و که می تواند منجر به اختلالات داخلی.

او توصیه رهبران به اقدام بر اساس حقایق به جای احساسات و مطمئن شوید که آنها می دانند که در آن همه طرف می آیند.

“اگر شما در یک تونل و شما فقط گوش دادن به مردم که با شما صحبت کنم و شما نمی ممکن است شنوایی طرف دیگر” بیانکو گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>