Coronavirus: مسکونی آتش سوزی در Indio به اجاره در حال اجرا ‘پناهگاه در محل ویژه’

مایدزرت | No comments

مریم کرنل می گوید: او نا امید شده و برای برخی از زمان با صفحه اصلی است که در عمل به عنوان یک تعطیلات کوتاه مدت اجاره پرتاب یک سنگ از جایی که او زندگی می کند در مونتاژ توسعه در Indio.

او به خصوص irked پنج شنبه در حالی که صحبت کردن در مورد اموال در 81025 آرامش رانندگی کنید.

کرنل معتقد است این اقامت که نابود شد یک شبه توسط آتش اشغال شده بود توسط مستاجرها که تا به حال شده است پرتاب یک حزب در مدت کوتاهی قبل از 2:40.m.فروغ آغاز شد — در تخلف از یک تعطیلات کوتاه مدت اجاره توقف و تعدادی دیگر از پادمان در محل قرار داده به عنوان بخشی از رسمی تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

او گفت که طی چند روز چندین خودرو پارک شده در مقابل محل اقامت و موسیقی با صدای بلند شنیده شده است که از داخل که به نظر می رسید برای نشان دادن نوعی از هم.

Indio سخنگوی پلیس بن Guitron گفت: اجرای کد واحد در حال بررسی است که آیا ساکنین این خانه بودند “در واقع وجود دارد به پناهگاه در محل.”

شهر را در برابر کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات, عملیات نقل از جریمه نقدی تا 1500 $برای کسانی که در نقض.

“من هرگز دیده می شود بسیاری از کامیون های آتش نشانی” Cornell گفت: پنجشنبه شب بود. “ما شده است شکایت که خانه شده است اجرا به صورت کوتاه مدت اجاره و شنیدن موسیقی با صدای بلند. آنها به اینجا آمدند به حزب است.”

Ilyad Khoury, رئيس جمهور از سود اموال مدیریت شرکت اجرا می شود که صاحب خانه ارتباط در مونتاژ و توسعه گفت: او شده است از دریافت شکایت در مورد کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در حال بهره برداری در تخلف از دستورات مختلف در برابر آنها.

در حالی که او گفت که او موظف است به خودداری از قضاوت در این موارد تا زمانی که تحقیقات کامل او نگران است که او شنواى.

“این بی سابقه است هیچ کس تصور می کردند که مردم خواهد بود در حال اجرا کوتاه مدت اجاره در زمانی که فرماندار درخواست کالیفرنیا به پناهگاه در محل و پوشیدن ماسک در” Khoury گفت.

این خانه که آتش به نظر می رسد به یکی از خانه 19 در مونتاژ توسعه ذکر شده است که در اجاره تعطیلات مدیریت وب سایت VacayStay.ما.

در شرایط عادی Vacay اقامت و دیگر تعطیلات کوتاه مدت اجاره و مدیریت املاک وب سایت های مجاز برای مدیریت رزرو مثل این یکی که مجوز مناسب.

لیست در وب سایت در حال حاضر منعکس کننده COVID-19-مربوط به سفارشات است که محدود کردن استفاده از اجاره به مردم تجربه بی خانمانی, کسانی که آواره چون کسی قرنطینه در خانه خود و یا توسط کارگران ضروری.

بیشتر: Coronavirus: La Quinta toughens تعطیلات کوتاه مدت قوانین; نیاز به تصویب شهرستان قبل از اجاره

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: پارک های RV معاف از شهرستان به منظور محدود کردن کوتاه مدت امکانات محل سکونت

بیشتر: Newsom مسائل اخراج توقف; Riverside County گزارش 78 جدید موارد در مجموع 185

Vacay ماندن نیز تبلیغات “پناهگاه در محل ویژه” با نرخ اعم از $355 $500 در روز است.

یک حرکت است که Khoury تماس به سختی محجبه طرح به ادامه پول از اجاره کوتاه مدت در وجود پناهگاه در محل سفارشات.

“چگونه کسی می تواند پیچ و تاب و چنین خطری برای بشریت به احتکار,” Khoury گفت. “مردم در حال گرفتن این دستورات از فرماندار این شهرستان و شهرستان به طور جدی. من امیدوارم که مقامات اقدام خواهد شد.”

کرنل موافق است که شده است وجود دارد یک تاریخچه از “سوء استفاده” از اطراف جامعه کوتاه مدت اجاره به عنوان مونتاژ محبوب در میان شرکت کنندگان از Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و BNP Parisbas تنیس باز طرفداران.

“این درست نیست و این واقعا درست نیست در حال حاضر,” او گفت:. “این غیر مسئولانه آنها در حال آوردن coronavirus به جامعه ما است.”

هیچ کس مجروح شد در این آتش سوزی که نابود آرامش رانندگی اموال و علت در دست بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>