Coronavirus: Riverside County می افزاید: 6 مورد جدید از جمله یکی در Coachella Valley

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

شش مورد بیشتر از coronavirus گزارش شده در شهرستان ریورساید آوردن مجموع به 22 شهرستان مقامات بهداشت پنج شنبه اعلام کرد.

یکی از موارد جدیدی است که یک زن در 30s مرتبط با رانچو مایراج خانه سالمندان با توجه به این شهرستان است. سابق بیمار در تاسیسات درگذشت از این ویروس در روز دوشنبه.

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

بیشتر: Coronavirus: 25.5 میلیون کالیفرنیا می تواند تبدیل به یکی از آلوده Newsom می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

“متاسفانه به عنوان تست گسترش خواهد شد تا تعداد موارد مثبت” دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر در بیانیه ای گفت. “ما در حال کار پشتکار به اطمینان حاصل شود کسانی که ممکن است در معرض مراقبت از هستند اما ما می دانیم COVID-19 در حال حاضر در جامعه وجود خواهد داشت و بیشتر موارد.”

این زن در 30s یک فروشنده است که انجام کار قرارداد در تاسیسات این شهرستان گفت. او در خود به انزوا در خانه و انتظار می رود که به بهبود می یابند.

“از آنجا که قرارداد فروشنده را تشخیص ما شده اند در ارتباطات روزانه با کارفرما در مورد سلامت کلی” Staci ترانگ مدیریت ریسک نماینده با این مرکز در بیانیه ای گفت. “ما گفته شده است که او در ارواح خوب است. ما برای او آرزوی بهبودی سریع.”

شهرستان مقامات بهداشت گفت: 140 نفر از کارکنان و فروشندگان در خانه سالمندان, در علاوه بر این به 94 ساکنان تست شده اند.

نتایج آزمون از تسهیلات ادامه به در آمده, مقامات گفت.

با شش اضافی موارد Coachella Valley در حال حاضر 13. غربی شهرستان ریورساید چهار و جنوب غربی شهرستان ریورساید دارای سه. دو نفر از الماس شاهزاده خانم کروز.

زن مبارزه با سرطان خون درگذشت و پس از دستیابی به ویروس

73 ساله Coachella Valley زن که فوت از این ویروس در حال صرف زمان در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی با توجه به خانواده است.

زن مرده روز دوشنبه در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج با خانواده اش جدا شده از او توسط دو پانل شیشه ای به عنوان الویس پریسلی نسخه از “راه من” با بازی در اتاق دختر لیزا سانتوس گفت.

قربانی در نظر گرفته شد به تسهیلات بعد از چند درمان شیمی درمانی برای لوسمی سانتوس گفت.

این است چگونه ناشناخته و که در آن بیمار قراردادی به این بیماری سانتوس گفت. آنها گفتند مکان او در بازدید اخیرا بودند رانچو مایراج تاسیسات بیمارستان و آمبولانس.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

قربانی: خانواده از 73 سال Coachella Valley زن که فوت از ویروس صحبت می کند

پناهگاه: Rep., رائول روئیز می خواهد کل Coachella Valley به پناهگاه در محل. برخی از شهرها اختلاف نظر دارند

کسب و کار: Coachella Valley برنامه های کمک های محصول برای کمک به کسب و کار در میان کارگران خاموش شدن ناگهانی

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>