Coronavirus: Riverside County گزارش چهارم مرگ; آمریکا و مکزیک, مرز بسته شدن

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

به عنوان کل ایالت کالیفرنیا می رود به مستند مرز ایالات متحده و مکزیک نیز بسته به غیرضروری سفر بیشتر برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد.

“همانطور که ما با کانادا و ما نیز در حال کار با مکزیک برای اجرای قوانین جدید در بنادر ما را از ورود به حالت تعلیق غیر ضروری سفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این قوانین و روش های جدید را نمی خواهد مانع قانونی تجارت و بازرگانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مکزیک نیز تعلیق سفر هوایی از اروپا است.

خبر آمد که Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد یک چهارم مرگ های مربوط به کروناویروس در صبح روز جمعه.

“ما غمگین هستند که به گزارش یک فرد فوت شده, آوردن تعداد کل #COVID-19 میر مربوط به 4 در ریورساید شهرستان” شهرستان سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر توییتی جمعه.

بیمار شد و مرد Coachella Valley مقیم که بیش از 70 با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico. او در یک مرکز مراقبت از سلامت او گفت:.

سه تن دیگر از مرگ و میر مربوط به کروناویروس در این شهرستان نیز مردم بیش از سن 70. دو حال اساسی شرایط بهداشتی و یک بیمار که به تازگی اقامت در رانچو مایراج آسایشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام به شرح زیر بسته شدن مرز بین آمریکا و کانادا به غیر ضروری سفر که اعلام شد چهارشنبه. کانادا نخست وزیر جاستین ترودو به خبرنگاران گفت: بسته شدن اتفاق می افتد در نیمه شب جمعه.

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه با صدور یک سفر جدید هشدار اصرار آمریکایی ها برای رفتن به خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور, مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند.

معلمان ارائه ‘تکمیلی’ فعالیت

با تمام Riverside County مدارس بسته از طریق حداقل مارس 30 به محدود کردن انتقال از coronavirus Coachella Valley مدارس در حال تلاش برای ارائه منابع آموزشی و حمایت عاطفی به دانش آموزان و خانواده ها است.

به پالم اسپرینگز Unified School District این هفته شده است توزیع Google Chromebooks و اینترنت نقاط داغ به خانواده هایی که آنها را نمی. این منطقه نیز خانواده ها را با لینک به منابع آموزشی.

“ما در حال پرواز هواپیما در حالی که کار ساخت آن گفت:” لیزا Arseo اصلی در بلا ویستا مدرسه ابتدایی در دزرت هات اسپرینگز. “من هرگز حتی شده از طریق هر چیزی شبیه به این.”

کالیفرنیا: Newsom سفارشات ایالت پناهگاه در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

جنیفر مور یک معلم در بلا ویستا و گفت: او ارائه “مکمل” را فعالیت — معنی هیچ چیز مدرج شده است و هیچ اعتبار اضافی — برای چهارم-دانش آموزان کلاس. او در ماندن در تماس با هر دو دانش آموزان و والدین را فراهم کرده و آنها را با نوشتن دهید و انتظار می رود برای شروع ارائه تصویری به عنوان خوانده شده-با صدای بلند جلسات جمعه.

“بچه ها من شده است در تماس با آنها مانند داشتن چیزی برای انجام, به خصوص در حال حاضر که ما در حال مشروع در مستند” مور روز جمعه گفت. “آن را می دهد آنها را حداقل یک ساعت یک ساعت و نیم از چیزی برای نگه داشتن مغز خود را رفتن است.”

در حالی که او نگران است در مورد دانش آموزان خود را از دست دادن مهارت های خود را در طول زمان طولانی در خارج از کلاس درس او گفت: او بیشتر نگران بچه و ثبات روانی. بچه ها cooped, در خانه, او گفت: با محدود فرصت را به بحث در مورد احساسات خود با همسالان خود.

“هر کس در آموزش و پرورش در حال حاضر در تلاش است تا آن را کشف کردن آن را به عنوان اتفاق می افتد,” او گفت:.

روی شنهای صحرا Unified School District دارای یک لیست از برنامه های آموزشی و غنی سازی منابع سرپرستی کلاس در وب سایت خود را. با ورود به سایت پدر و مادر و بچه ها می توانید یک پیشنهادی طرح درس برای روز, از جمله گزینه برای آموزش آنلاین فعالیت فیزیکی و خلاقیت است.

خانواده ها با دانش آموزان در نمرات K-12 و یا کالج که اصلا Wi-Fi و یا یک منطقه صادر شده من-Fi دستگاه واجد شرایط برای طیف رایگان پرسرعت برای 60 روز با توجه به نامه ای به پدر و مادر از سرپرست Scott Bailey. هزینه نصب و راه اندازی خواهد شد چشم پوشی برای دانش آموز جدید به خانواده او گفت:. تماس 1-844-488-8395 به ثبت نام.

منطقه را مدیریت و کارکنان متعهد به ارائه منابع است که “در حال حاضر یک حس عادی برای دانش آموزان و خانواده” سرپرست Scott Bailey گفت: در نامه ای به پدر و مادر در این هفته.

مدارس نیز در ادامه به ارائه وعده های غذایی رایگان به دانش آموزان است.

در یک فرمان اجرایی صادر شده 17 مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بخشیده کالیفرنیا ارزیابی از عملکرد دانش آموز و پیشرفت و تسلط به زبان انگلیسی ارزیابی برای کالیفرنیا تست.

آنا الهام موکول

آب در Poppie برکه ممکن است کمی گرمتر برای سال 2020 ANA, الهام, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد احساس فقط به عنوان خوب به قهرمان LPGA اصلی قهرمانی است.

به تعویق افتاد و در ماه آوریل به دلیل COVID-19 یا coronavirus ارتش ملی افغانستان (ANA الهام در حال حاضر مجموعه ای برای سپتامبر. 10-13 در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو میراژ LPGA جمعه اعلام کرد.

در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2-5 مسابقات به تعویق افتاد همراه با پنج تن دیگر LPGA حوادث در آسیا و ایالات متحده به دلیل coronavirus فراگیر در سراسر جهان است. در اعلام تاریخ جدید برای ارتش ملی افغانستان (ANA الهام LPGA همچنین اعلام کرد سه بعدی حوادث در ماه آوریل در هاوایی لس آنجلس و سان فرانسیسکو لغو شده است.

“لطفا توجه داشته باشید بلیط خود را قابل انتقال هستند و ما صمیمانه امیدواریم که که ما تجدید نظر مسابقات تاریخ به شما کت و شلوار. اما باید به شما مایل به دریافت بازپرداخت لطفا اینجا را کلیک کنید” ارتش ملی افغانستان (ANA الهام در بیانیه ای گفت.

“ما از شما سپاسگزارم برای حمایت شما و بسیار امیدواریم ما را ببینید شما در ماه سپتامبر است.”

زمانی که اعلام شد که LPGA شد تعویق انداختن آنا الهام بخش و همچنین مسابقات در ققنوس و حفرههای LPGA کمیسر مایک Whan با صدور بیانیه ای گفت که او امیدوار است برای برنامه ریزی مجدد هر سه رویدادهای اما در خصوص ANA الهام بخش است.

مسابقات انجام شده برای 48 سال متوالی و بهترین و شناخته شده برای برنده رویداد جهش به Poppie برکه و دریاچه در طول 18, سبز از Dinah Shore مسابقات ،

این مسابقات همواره در ماه مارس یا آوریل است. قهرمان دفاع از این رویداد Jin Young Ko.

La Quinta, نخل کویر تماس بگیرید جلسات

La Quinta و نخل کویر شوراهای شهر که به نام جلسات برای جمعه در پی رشد بهداشت عمومی نگرانی های به سرعت در حال گسترش coronavirus.

اورژانس و جلسات ویژه پیگیری سفارش برای کل کشور به پناهگاه در محل صادر پنج شنبه شب توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

La Quinta اضطراری شروع جلسه در ساعت 10 صبح است و یک برنامه ریزی چهار ساعت بسته جلسه به بحث در مورد تهدید به خدمات عمومی و یا امکانات این شهر ارشد مدیریت اضطراری هماهنگ کننده Zander جانستون و دادستان شهرستان لایحه Ihrke.

این شهرستان شده است تحت یک وضعیت اضطراری پس از سه شنبه شب.

از آنجا که سالن شهر بسته است مقررات ساخته شده اند برای عموم به گوش دادن به این جلسه باز از حیاط. شهرستان سالن است که در 78-495 Calle تامپیکو.

هر کسی که می خواهد به صحبت می کنند به این شورا در طول جلسه باید تماس شهر منشی در (760) 777-7092 بعد از ساعت 10 صبح

نخل کویر نیز برنامه ریزی یک جلسه ویژه این شورا به تصویب یک وضعیت اضطراری اعلام کرد و گفت: شهرستان, مدیر Lauri Aylaian.

شروع جلسه در ساعت 2 بعد از ظهر در شورای مجلسی 73-150 فرد Waring درایو.

در حالی که مردم می توانند حضور اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد و مردم را تشویق به livestream این نشست از شهر وب سایت cityofpalmdesert.org.

نظرات عمومی را می توان به [email protected] و خواندن به ثبت در این جلسه و یا تماس بگیرید (760) 776-6317 قبل از 1 p. m. و پیام خواهد شد در طول جلسه علنی در صورت درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>