Coronavirus: Riverside County ساکن بود که در کشتی کروز آزمایش مثبت مقامات می گویند

مایدزرت | No comments

یک Riverside County ساکن بود که یک مسافر در الماس شاهزاده خانم یک کشتی کروز در ژاپن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و درمان در شمال کالیفرنیا مقامات بهداشتی اعلام کرد.

ساکن در شرایط خوبی است و انتظار می رود به بهبود با توجه به ریورساید دانشگاه نظام سلامت است. نام شخص است که نکردن دلایل حفظ حریم خصوصی.

ساکن است که از نزدیک تحت نظارت و اینکه هیچ مواجهه تا کنون در شهرستان ریورساید گفت: دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر در انتشار اخبار.

الماس شاهزاده خانم تا به حال شده است در 14 روز کروز با بیش از 2600 مسافران است. برخی از آنها دارای آزمایش مثبت برای ویروس, سلامت, مقامات گفت.

بیش از 300 الماس شاهزاده مسافران در میان یک دو هفته ای قرنطینه در آمریکا پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و کلرادو است. یک بیمارستان در نبراسکا نیز استفاده شود.

چهل و آمریکایی است که زمان صرف شده در کشتی از جمله شهرستان ریورساید ساکن باید آزمایش مثبت برای ویروس.

یکی دیگر از 100 آمریکایی ها بودند که در الماس شاهزاده باقی می ماند در ژاپن که در آن کشتی لنگر انداخت. مقامات ایالات متحده را منع آن دسته از مسافران از بازگشت به خانه برای یک دوره دو هفته.

تا کنون وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده در شهرستان ریورساید.

در ایالات متحده به عنوان روز سه شنبه وجود دارد که 57 مورد تأیید. هیچ کس در آمریکا مرده است اگر چه یک آمریکایی میرند در حالی که هنوز در ووهان چین, مقامات گفت.

ماه گذشته 195 آمریکا در آسمان به پرواز در آمد به شهرستان ریورساید از ووهان و قرنطینه به مدت دو هفته در پایگاه هوایی رزرو مارس در نزدیکی Moreno Valley.

هیچ یک از آنها آزمایش مثبت و همه اجازه داده شد به خانه بازگشت در دیگر نقاط کشور است.

بیشتر: Coronavirus قرنطینه هزینه Riverside County $1.3 M; رائول روئیز می خواهد پول

بیشتر: Coronavirus قرنطینه به پایان می رسد برای 195 نفر که با هواپیما به شهرستان ریورساید دو هفته پیش

ایالات متحده آمریکا امروز و آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی کمک به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>