Coronavirus: رککلدگ پرستاران بازگشت به خانه از دلخراش همه COVID-19 بوستون بیمارستان

فلوریدا تودی | No comments

فراموش نشدنی مناظر بوی و تنش در داخل یک COVID-19 بیمارستان و برای تلفن های موبایل از یک آلارم رفتن در طول شب.

برای برخی از 15 رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای پرستاران که پرواز به ماساچوست و کار graveyard shift به صورت هفته در میان همه گیر این خاطرات زنده هستند و در محدوده زمانی معین در رویاها و کابوس های یک آسیب-استرس گزارشگیری نشان داد.

“حجم خالص از مرگ است که آنها با احاطه شده بودند. آن را غیر معمول در یکی از ICU به کار دو یا سه قلب دستگیری رفتن در همان زمان گفت:” مایکل Schuffert مدیر خدمات اورژانس.

“شما می توانید یک کد. شما می شنوید یک کد دوم — و پس از آن احتمالا حتی یک سوم کد” Schuffert گفت.

“فقط در تلاش برای مقابله با این واقعیت است که مرگ بود واقعا فقط همه در اطراف آنها تمام وقت,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus: رککلدگ پرستاران صرفه جویی در زندگی در ‘منطقه جنگی’ در همه COVID-19 بوستون در بیمارستان

بیشتر: COVID-19: کاکائو مرد ضربان coronavirus با استفاده از جدید رککلدگ منطقه ای پلاسما درمانی

در رککلدگ گزارش پرستاری برای کار, مارس 10 در مورتون بیمارستان در تونتن ماساچوست. توسط مباشر مراقبت های بهداشتی این 112 تخت بیمارستان تبدیل شد به یک coronavirus تسهیلات به درمان موجی از مبارزه بیماران.

تاونتون (جمعیت 57,000) تا به حال زده شده با 758 تایید coronavirus موارد از شنبه, دولت, مقامات بهداشتی گزارش شده است. که بیش از دو بار به عنوان بسیاری از COVID-19 موارد به عنوان همه Brevard County (جمعیت 602,000) که اعلام کرد 371st مورد سهشنبه.

آخرین رککلدگ پرستاران به خانه بازگشت دوشنبه. Schuffert سابق آریزونا افسر پلیس آموزش دیده در FBI بحرانی-حادثه استرس گزارشگیری مصاحبه آنها را در مورد خود COVID-19 تجارب است.

“وجود دارد طرف فیزیولوژیکی است که می آید همراه با کسانی که از سانحه رویاهای. بیدار شدن از خواب در عرق سرد یا قادر به خواب نروید چون شما را به ترس از رویاهای که در حال رفتن به می آیند” Schuffert گفت.

“چند تن از آنها بیان شده که این دقیقا همان چیزی است که با آنها,” او گفت:.

بدون در نظر گرفتن طول گزارشگیری همه پرستاران اظهار داشت آنها را به عقب بروید و همین کار را دوباره Schuffert گفت.

یکشنبه بعد از ظهر مورتون بیمارستان coronavirus جمعیت کاهش یافته و به 40 تایید شده و مشکوک COVID-19 بيمار از جمله هفت بيماران در بخش مراقبت ويژه ماساچوست وزارت بهداشت گزارش شده است.

بیمارستان شد, مسکن 83 COVID-19 بيمار از جمله 20 بيماران ICU به عنوان آوریل به خود جلب کرد ،

“همه چیز شروع به نوبه خود گوشه ای” گفت: رککلدگ پرستار کارا Ehrhardt که پرواز صفحه اصلی دوشنبه ، او گفت: بخشهایی از مورتون بیمارستان بازگشایی به غیر coronavirus بیماران پس از فشرده روش های تمیز کردن شبیه به “چیزی از یک رمان علمی تخیلی.”

Ehrhardt گفت که او هرگز فراموش نخواهم کرد که برای اولین بار “کد راکی.” مورتون مقامات بیمارستان بازی “راکی” theme song بیش از بلندگو برای جشن هنگامی که یک بیمار مرخص می شود و پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus.

“کار شب من تا به حال این فرصت را به دیدن آن تخلیه خانه. این نوع از بد شانسی چون شما هنوز هم با قرار دادن در زمان. اما من در نهایت من برای اولین بار سنگی” Ehrhardt گفت.

“آنها صفحه سربار, ‘کد راکی” آنها به شما بگوید یا آن را در مقابل و یا اسکله بارگیری. بنابراین شما رفتن وجود دارد و 20 تا 30 کارکنان نشان می دهد. آن است که دوزخ. همه خیلی خوشحال است. آن را می سازد آن را همه خوب به دیدن آن را,” او گفت:.

“Gena (Gillespie یک جراحی سرطان پرستار) گفت: از آن ساخته شده او بیا به اشک. از آن ساخته شده من بیا به اشک, خوب,” او گفت:.

جوآن کرسپو قلبی پرستار که وارد 32 سال در رشته پزشکی گفت: او شگفت زده در چگونه بیمار کروناویروس مبتلا بودند. در حالی که نظارت بر دو بدون علامت بیماران در طول یک 8 ساعت شیفت شب او شمارش 15 آمبولانس کشیدن تا به بیمارستان.

کرسپو گفت: او گرامی آشنایی با COVID-19 بیمار که recuperated و به خانه بازگشت و پس از 18 روز در ونتیلاتور.

“من با او یک زن و شوهر از شب و من رو به نشستن و صحبت کردن با او. او بسیار سپاسگزار. او واقعا خوب است هنگامی که او را ترک نسبت به شکل زمانی که او در آمد” کرسپو گفت.

قبل از ورود به کار رککلدگ پرستاران بررسی خود را برای علائم کروناویروس: تب و گلو درد و سرفه و تنگی نفس و درد عضلانی گفت: کتی Pague, رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای سخنگوی.

گیلیسپی که وارد 27 سال در رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای گفت: او COVID-19 تجربه فروتنی و روشنگر. او وارد شده 75 – 69-ساعت هفته های کاری در شیفت شب در ماساچوست است.

او گفت: بسیاری از بیماران در آمد از خانه های پرستاری — ارائه یک ارتباط چالش با توجه به او با پوشیدن دو ماسک و حجیم ناراحت کننده تجهیزات حفاظت شخصی. بیماران مبتلا به پوشیدن ماسک به عنوان به خوبی.

“من متوجه شدم من لب خوان. آن را بسیار سخت به درک مردم” Gillespie گفت.

“ما نمایش بسیار بیان با ما هستند. اما اگر شما در مورد آن فکر می کنم همه آنها در حال دیدن است از من ابرو به بالای گونه من. و آنها می توانید ببینید که من لبخند. من نمی می توانید ببینید و اگر آنها را در حال لبخند زدن است. افراد مسن باید به خصوص زمان سخت در از آن” او گفت:.

“صدای گنگ و مبهم. آنها می توانید ببینید من در آینده دوستانه با یک لبخند” او گفت:.

گیلیسپی گفت: COVID-19 انتساب او الهام به دنبال چند دولت پرستاری صدور مجوز به طوری که او می تواند سفر دوباره به کمک در آینده شرایط اضطراری پزشکی.

“من همیشه یکی از نگه داشتن آتش سوزی خانه در حال سوختن است. شوهر من و من و مادر من هستند بهترین دوستان است و هر دو آنها برای حمایت از من. بنابراین زندگی خوب است” Gillespie گفت.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>