Coronavirus: San Bernardino County سفارشات ساکنان به سایش پوشش صورت در هنگام خروج از خانه

مایدزرت | No comments

San Bernardino County مقامات بهداشت در روز سه شنبه دستور داد این شهرستان حدود 2.2 میلیون نفر به سایش پوشش صورت در هنگام خروج از خانه در میان بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات بهداشتی معتقدند این پوشش ممکن است مفید برای کاهش گسترش ویروس به ویژه در میان کسانی که بدون علائم است.

در توییتر این شهرستان گفت: آنها نیز باید پوشیده شود در حالی که رانندگی.

قابل قبول پوشش صورت شامل bandanas, دستمال, گردن, گتر و ماسک های خانگی. مقامات گفت: فولاد ماسک و N95 ماسک باید این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارگران و پاسخ اضطراری.

منظور می آید سه روز پس از Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور داد county ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی.

سن برناردینو کانتی است توصیه به استفاده از آنها در رابطه با دیگر اقدامات است.

“ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله و مکرر شستن دست ها به مراتب بیشتر از راه های موثر برای مبارزه با گسترش COVID-19 و پوشش صورت یک جایگزین برای کسانی که به شیوه های” دکتر ارین Gustafson این شهرستان اقدام بهداشت عمومی افسر در بیانیه ای گفت.

نقض نظم می تواند مجازات تا 1000 دلار جریمه یا حبس تا 90 روز در این شهرستان گفت.

بیشتر: Coronavirus: Riverside County موارد گرفتگی 1,000 که مقامات هشدار می دهند N-95, ماسک, ونتیلاتور کمبود بافندگی

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

نظم همچنین اظهار داشت که ایمان مبتنی بر خدمات باید الکترونیکی تنها.

“مردم ممکن است ترک خانه های خود برای رانندگی راهپیمایی یا رانندگی کنید تا خدمات و یا انتخاب کنید تا موارد غیر ضروری مانند قبل از بسته بندی تخم مرغ عید پاک و یا کیسه های پر شده با آب نبات و اسباب بازی در یک درایو از طریق محل” این شهرستان در بیانیه ای گفت.

هیئت ناظران رئیس کورت Hagman نیز در بیانیه ای گفت که ماندن در منزل می تواند کمک به بهداشت و درمان کارگران پاسخ اضطراری و در معرض خطر ضرب و شتم مردم virus.

“ما درک می کنیم که این زمان مهمی برای مسلمانان در سراسر جهان و آن را طبیعی می خواهید به عبادت و جشن می گیرند با خانواده های ما,” او گفت:. “در حال حاضر این است که یک زمان بحرانی برای کشور ما و جامعه ما – ما هنوز هم می تواند جشن این زمان از ایمنی فردی ما خانه در حالی که ما کمک به صاف و منحنی صرفه جویی در زندگی می کند.

از بعد از ظهر سه شنبه در سن برناردینو شهرستان 530 موارد و 16 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

Coronavirus: Riverside County موارد گرفتگی 1,000 که مقامات هشدار می دهند N-95, ماسک, ونتیلاتور کمبود بافندگی

گلف: پاسخ به سوالات شما در مورد اینکه چرا شهرستان گلف تعطیل شده اند با توجه به کروناویروس

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>