Coronavirus: San Francisco بیمارستان در حال حاضر ارائه می دهد درایو-تا تست برای بیماران بالقوه

مایدزرت | No comments

یک سان فرانسیسکو بیمارستان افتتاح یک درایو تا تست سایت در این هفته برای بیماران که ممکن است قرارداد coronavirus در تلاش برای کاهش خطرات در داخل تجهیزات پزشکی. حرکت در آمد جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری ملی اعلام جمعه که در طی آن او به نام “حداکثر انعطاف پذیری” برای مقابله با بحران با نوآوری مانند درایو-از طریق آزمایش.

مقامات در Kaiser Permanente در شمال کالیفرنیا گفت: اعضای خود را که با مراکز پیشگیری و کنترل بیماری معیار — که دکتر سفارش داده خواهد شد و قرار ملاقات در رانندگی تا مرکز و سایت انتظار می رود در هفته های آینده.

“این مکان را قادر خواهد ساخت Kaiser Permanente با خیال راحت تست بیمارانی که ممکن است COVID-19 مطابق با اقتدار بهداشت دستورالعمل در حالی که ارائه حفاظت کامل برای کارکنان ما و به حداقل رساندن پتانسیل COVID-19 قرار گرفتن در معرض در Kaiser Permanente مراکز پزشکی و در جامعه” میشل Gaskill-Hames معاون ارشد رئیس جمهور برای طرح بهداشتی و بیمارستان عملیات در بیانیه ای گفت.

چه coronavirus را به بدن؟: همه چیز به دانستن در مورد روند عفونت

تست سایت در حال حاضر در Kaiser Permanente, فرانسوی, پردیس در سان فرانسیسکو است که کارکنان توسط ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در تجهیزات حفاظتی که سواب بیماران برای COVID-19 آنفولانزا و ویروس تنفسی تست در حالی که آنها باقی می ماند در ماشین خود را. بيماران هستند و سپس دستور به بازگشت به خانه برای خود انزوا در حالی که آنها در انتظار نتایج آزمایش است که می تواند بین چهار تا هفت روز است.

“ما در حال کار با county بهداشت عمومی ادارات و تجاری آزمایشگاه که ارائه COVID-تست” Gaskill-Hames گفت.

مقامات بیمارستان اذعان کرد که وجود دارد یک منبع محدودی از آزمایش و که تنها بیماران در معرض خطر که با معیارهای خاص خواهد بود قادر به گرفتن یک قرار ملاقات.

کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی گزارش شده در جمعه پنجم مرگ و میر در کشور است که در حال حاضر بیش از 277 رسمی در مورد این ویروس و اضافی 11,400 مردم در خود انزوا در سراسر کشور. حدود 60 درصد از موارد تایید شده بیماری در منطقه خلیج است.

تست شده در کالیفرنیا و در سراسر ایالات متحده و حتی به عنوان مقامات دولتی نژاد برای جلوگیری از گسترش ویروس. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که اعلام حالت اضطراری در کالیفرنیا در هفته گذشته بعد از دولت اول مرگ ابراز نا امیدی بیش از تعداد قابل استفاده در کیت های آزمایش ارائه شده توسط دولت فدرال برای شناسایی افراد آلوده در سراسر کشور. بسیاری از تست های ارائه شده توسط CDC در حال از دست رفته یک جزء کلیدی باعث تاخیر و عدم قطعیت است.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری است. چه معنا است ؟

دولت در حال حاضر ظرفیت برای انجام 8,227 آزمون در یک جمعیت تقریبا 39.6 میلیون نفر است. نزدیک به 8 میلیون نفر زندگی می کنند در منطقه خلیج به تنهایی.

“من همچنان به تقویت است که این تست ها کامل نیست معنی که در هر مورد انجام آزمایش شامل استخراج RNA کیت معرف ها و مواد شیمیایی از راه حل های که اجزای گسترده تر از آزمون” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, تشبیه وضعیت به خرید یک چاپگر اما فراموش کردن به جوهر.

دولت ملی اضطراری

در میان فشار در حال رشد و انتقاد بر دولت فدرال در واکنش به شیوع رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی جمعه که گسترش منابع محلی بهداشت عمومی ادارات. صحبت از باغ گل رز کاخ سفید گفت: این امر تا به 50 میلیارد دلار در بودجه و فعال وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای افزایش تست ظرفیت از جمله در حال توسعه بیشتر درایو-از طریق تست سایت.

“هیچ منبع خواهد بود امان,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او به احتمال زیاد تست شده برای این ویروس به زودی.

در این میان مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور تماس در تمام اعضای عمومی به شروع اجتماعی فاصله به کمک شامل گسترش ویروس. مردم خواسته شده تا در خانه باقی می ماند و هر زمان که امکان پذیر است و هر دو دولت و مقامات محلی را صادر سفارشات به حد زیادی کرده است.

در کالیفرنیا فرماندار صادر کرده و دستور اجرایی برای به تعویق انداختن یا لغو حوادث با بیش از 250 نفر از طریق پایان ماه مارس و محدود کردن هر گونه جلسات که در آن مردم می آیند در عرض 6 پا از یکدیگر فاصله تعیین شده توسط محققان. پارک های تفریحی را بسته ورزشی فصل متوقف شده و بسیاری از شرکت ها اجازه می دهد کارکنان به کار از راه دور.

“هر یک از ما دارای قدرت فوق العاده ای به سرعت گسترش این بیماری” Newsom گفت. “نه که برگزاری کنسرت و یا رویداد جامعه می تواند داشته باشد آبشاری اثرات صرفه جویی در ده ها تن از جان و حفظ بحرانی منابع مراقبت های بهداشتی است که خانواده شما ممکن است نیاز به یک ماه از هم اکنون. مردم در زندگی ما هستند که بیشتر در معرض خطر — سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی — در حال بسته همه ما به حق انتخاب است.”

گابریل کانن کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>