Coronavirus: Sandbar قایق احزاب در رودخانه هند ناپسند توسط بروارد مقامات بهداشت

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

آخر هفته گذشته ده ها تن از boaters partied شانه به شانه در یک رودخانه sandbar بین کاکائو و جزیره مریت هجوم COVID-19 اجتماعی فاصله دستورالعمل تاکید مقامات بهداشتی.

بسیاری از افراد به اشتباه معتقدند جدید کروناویروس همه گیر عمدتا اهداف بزرگتر مردمی گفت: Ashish Udeshi رئیس Brevard County جامعه پزشکی.

آمار نشان می دهد در غیر این صورت Udeshi اشاره کرد پس از مشاهده عکس های از مهمانی boaters. از بعد از ظهر چهارشنبه 46 درصد از فلوریدا 1,467 COVID-19 نفر از افراد سن 49 و جوان, فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده است.

“فقط در ادامه به عمل مانند یک هزاره را انجام دهد درست است ؟ پس چه معنا است ؟ متن. FaceTime. Instagram posts. صدای جیر جیر. جریان. بارگذاری می خورد. Instacart,” Udeshi گفت.

“فقط اجتناب از تماس شخصی و اجتماعی خود را حفظ فاصله به عنوان آنجا که ممکن است. من فکر می کنم که نسل می داند که چگونه به آن را انجام دهد” او گفت:.

“آنها فقط نیاز به پایبندی به آن توصیه و من فکر می کنم ما از این طریق دریافت کنید,” او گفت:.

با نزدیک شدن به آخر هفته — و درجه حرارت در 90s هوا در سراسر مرکزی فلوریدا — کاکائو ساحل مقامات ترس یک موج از بازدید کنندگان ممکن است جمعیت شهرستان سواحل تهدید سلامت عمومی است.

کاکائو در ساحل شهرستان مدیر جیم McKnight پیشنهاد کرده است یک countywide در طول روز ساحل بسته شدن شاید از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر Brevard County emergency مقامات هنوز برای تصمیم گیری.

در طول یک شنبه کنفرانس خبری Brevard County Public Safety مدیر متی والاس خواسته ساکنان برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگ. Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر تکرار شدند.

“ما همچنان به تشویق مردم به فاصله اجتماعی — و برای درمان هر کس دیگری مانند آنها ممکن است مسری” واکر گفت.

“پس نگه داشتن آن 6 پا راه دور است که توصیه می شود توسط مراکز کنترل بیماری” او گفت:.

دریایی منابع مقامات شورای ترویج تالاب رودخانه هند به عنوان یک محیط صلح آمیز برای تمرین امن اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر. غیر انتفاعی سازمان بهره مند شوی paddleboard کلاس یوگا از ظهر تا 2 بعد از ظهر یکشنبه در پارو بهشت 4220 دیکسی بزرگراه خلیج پالم.

“در حال حاضر خارج وجود دارد در تالاب و لذت بردن از برخی از کیفیت اجتماعی-فاصله!” گفت: چهارشنبه MRC ایمیل به حامیان و خیرین.

بیشتر: شهرستان دارای در تصمیم گیری برای ظهر بسته شدن بروارد سواحل با توجه به کروناویروس

بیشتر: ‘مانند بسیار کند روز زمستان’: بهار شکستن اتومبیل برای توقف در کاکائو ساحل در میان COVID-19 قوانین

“این (اجتماعی فاصله) توصیه ها و دستورالعمل ها نمی گفتن مردم به ماندن در خانه. آنها فقط توصیه است که مردم در حفظ فاصله خود گفت:” آدم Fier, رئیس جمهور منتخب از Brevard County جامعه پزشکی. او یک boater و ماهیگیر.

“پزشکان در حال تشویق مردم به خارج و ورزش — اما برای نگه داشتن که فاصله اجتماعی است که CDC توصیه بسیار مهم” Fier گفت.

“جوان می تواند ناقل این بیماری asymptomatically. به همین دلیل آن مهم است برای همه به رعایت اجتماعی فاصله نیست فقط با افراد مسن,” او گفت:.

Fier اشاره کرد که برخی از فلوریدا شهرها و استان ها مانند همسایه اورنج کانتی صادر سفارشات درخواست مردم به ترک خانه های خود. در این زمینه او را تشویق ساکنان به پیروی از دستورات از دولت های محلی و DOH.

Udeshi با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر پزشکی با فلوریدا درد موسسه که دارای مکان در پالم بای ملبورن و جزیره مریت. رانندگی در اطراف فضای ساحل محله او گفت: واضح است بسیاری از ساکنان hunkering پایین.

“این واقعا مهم به فکر می کنم که می تواند اتفاق می افتد. و پتانسیل برای عفونت می تواند رخ دهد در هر کس بدون در نظر گرفتن سن. بدون در نظر گرفتن جنسیت. صرف نظر از نژاد و یا درآمد. وجود بالقوه” Udeshi گفت.

“و شما می توانید ببینید که در سراسر جهان در شرایط از آنچه که اتفاق می افتد. بنابراین ما در حال گرفتن اقدامات جدی. مردم به ماندن در خانه. مدارس تعطیل هستند. هیچ سفر از طریق بنادر. آنها خود را محدود کار فاصله,” او گفت:.

“مردم ممکن است می گویند:” آیا این اقدامات شدید?’ قطعا این بسیار منحصر به فرد بار که برای که. من خوشحالم که ما جامعه پاسخ در راه آن است,” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>