Coronavirus غربالگری ارائه شده در لیک ال سینور برای هر کسی در شعاع 50 مایل از رودخانه

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

هر کسی زندگی در 50 کیلومتر از این رودخانه را می توان به نمایش و در صورت واجد شرایط را ملاقات برای درایو کردن coronavirus تست در لیک ال سینور.

تست انجام خواهد شد در الماس ورزشگاه که در آن شهر کوچک لیگ بیس بال تیم بازی می کند. آن را در دسترس 9:30 صبح تا 3 بعد از ظهر یکشنبه از طریق پنج شنبه.

نمایش و قرار ملاقات را می توان با بازدید از پروژه های پایه سایت. افرادی که تماس 800-945-6171 خواهد شد به کارگردانی به وب سایت.

“ما هیجان زده در مورد این گسترش از تست ظرفیت به دلیل آن اجازه می دهد تا ما را به سطح شیب دار تا ما پاسخ به جوامع ما” گفت: دانشگاه ریورساید نظام سلامت – سلامت عمومی مدیر کیم Saruwatari. “به عنوان یک کالیفرنیا مبتنی بر جامعه, تست, سایت, شهرستان ریورساید ساکنان قادر خواهد بود تا صفحه نمایش خود را با علائم و خطر-عوامل آنلاین و اگر واجد شرایط برنامه تست قرار ملاقات با استفاده از پایه سایت. این بدان معنی است که بیشتر افرادی که نیاز به آزمون می توانید آن را دریافت کنید.”

مردم باید به نمایش در نظر گرفته و “در معرض خطر” را به یک قرار ملاقات به گفته مقامات بهداشت شهرستان. تست سایت را نمی خواهد پیاده روی ،

شده اند وجود دارد 31 موارد مثبت coronavirus در شهرستان ریورساید از یکشنبه. حداقل 18 از آنها از Coachella Valley.

شش مورد منجر به مرگ و میر از جمله مورد اخیر که گزارش شده بود صبح روز یکشنبه.

شده اند وجود دارد 17 مورد با صفر و میر در سن برناردینو کانتی.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

برنامه های کمک: Coachella Valley برنامه های کمک های محصول برای کمک به کسب و کار, کارگران

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>