Coronavirus پناهگاه در محل محدودیت های عزاداری از یکشنبه عید پاک می سی سی پی گردباد قربانیان

لدگر | No comments

روز پس از یک سری از گردباد ویرانگر را لرزاند دولت در عید پاک یکشنبه یک سوال جدید در بافندگی به عنوان خانواده های مقابله با ضرر و زیان خود را در همان زمان یک بیماری همه گیر کوروناویروس در محل است.

چگونه می شود آنها سوگواری و دفن عزیزان خود را ؟

دولت پناه-در-محل سفارش حکم Mississippians دنبال اجتماعی فاصله اقدامات است که می گوید آنها باید حداقل شش فوت از هم جدا و جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر.

این سفارش شامل تمام فضاهای عمومی. که شامل خانه های مراسم تشییع جنازه و دفن و معنی آن را نیز در محل برای خانواده و دوستان از 12 مرگ و میر مربوط به طوفان.

روز چهارشنبه مقامات شهرستان توصیف از تجربه خود را چه خانواده ها انتظار می رود.

در برخی از مکان ها و خدمات در حال محدود شدن به graveside تنها. دیگر خانه های مراسم تشییع جنازه در حال حفظ “اجرای دقیق” از فاصله اقدامات آنها گفت.

گردباد ردیاب: وجود داشته است 29 در می سی سی پی در این سال

“این یک زمان بسیار دشوار برای خانواده’

جانسون کفن در Jefferson Davis County, که در آن چهار نفر در جریان طوفان است و محدود کردن ملاقات به تنها 10 نفر در یک زمان و حفظ شش پا جدایی سیاست. آنها ارائه بازدید کنندگان ضد عفونی کننده دست و قرار دادن علائم ترغیب آنها به دست خود را بشویید.

همان اقدامات در محل برای ملاقات در کلیسای محلی نمازخانه و همچنین در طول دفن خدمات. پزشکی قانونی شهرستان و کفن مدیر, Shawn Johnson گفت: خانه نیز کمال اجتماعی فاصله اقدامات در طول graveside خدمات. آنها محل صندلی چهار تا شش فوت از هم جدا کنید و سعی کنید برای محدود کردن حضور و غیاب به 10 نفر یا کمتر است که می تواند مشکل او گفت: از آنجا که اعضای خانواده و دوستان اغلب بر این باورند که در خارج کمتر خطرناک است.

یکی از قربانیان طوفان, 46 ساله بابی ویلیامز خواهد شد که یک سرویس در صفحه اصلی این شنبه.

جانسون گفت: قوانین جدید قرار دادن یک بار در خانواده و دوستان در یک زمان که در آن پیوند است که اغلب بخشی از فرایند هایی.

“این یک زمان بسیار دشوار است برای خانواده ها. ما نمی توانیم ازنو این. ما نمی توانیم پخش این اسکریپت پس از آن باعث می شود آن است که بسیار سخت تر است.”

آن را نیز دشوار است در مراسم تشییع جنازه مدیران باید به آنها بگویید که این قوانین” جانسون گفت. “این ما را در یک موقعیت بی دست و پا.”

تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. ریوز آدرس گردباد آسیب در Soso

Graveside خدمات تنها

جونز پزشکی قانونی شهرستان Burl سالن گفت: خانه های مراسم تشییع جنازه در شهر در حال محدود کردن خدمات به graveside ملاقات تنها در برخی موارد امکان مشاهده متوفی در همان زمان. اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست در تجربه خود را — در حال بودن “به شدت اجرا می شود.’

سالن گفت: کسانی که اقدامات آن در مکان و زمانی که او در یک نسبی تشییع جنازه در طول پناهگاه در محل سفارش. آنها را در محل باقی می ماند برای سه نفر از قربانیان طوفان است.

“این چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر هیئت مدیره در اینجا با تمام محدودیت های اعمال شده در محل. اجتماعی فاصله است که واقعا در حال آمدن به بازی با آن است. وجود خواهد داشت برخی از مشاهده در سایت, اما آن است که به شدت اجرا در سراسر شهرستان,” او گفت:.

سالن اشاره به یک مراسم تشییع جنازه در آلبانی گرجستان که در آن ده ها تن از عزاداران قرارداد ویروس. او گفت: این می تواند اتفاق می افتد در اینجا.

“شما نمی دانید که حامل و کسی که بیمار است. برخی از آنها بدون علامت دیگران را خفیف علائم. آن را می توانید در اینجا اتفاق می افتد بنابراین در حالی که آن را ناخوشایند آن چیزی است که ما باید به احترام” او گفت:.

یک راه خلاق به پرداخت جهات

اجرای قانون و سایر پاسخ دهندگان برای اولین بار در Lawrence County, که در آن یک گردباد در زمان زندگی معاون کلانتر رابرت Ainsworth و همسرش پائولا در حال گرفتن یک رویکرد خلاق به تتم مرحوم در حالی که همچنین مطیع دولت مقرر.

زن و شوهر متاهل پیدا شد ‘محدود با هم در آغوش یک EF-4 گردباد زده و اموال خود را. هر دو کشته در طوفان است.

Walthall شهرستان اضطراری مدیریت مدیر رویس McKee گفت: مقامات همسفری در مراسم تشییع جنازه در خانه ماندن در وسایل نقلیه خود را به پرداخت می شود. برخی از خواهد شد و سپس در یک دایره وسیع شش فوت از هم جدا در قبر سایت خود را کاهش یافته است.

“آنها در حال ادای احترام خود را در بهترین راه می دانند که چگونه” McKee گفت.

‘مردم بی بضاعت’: امداد آینده پس از گردباد مرگبار در جنوب می سی سی پی

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>