Coronavirus: کلانتر می گوید مردم بدون ماسک نخواهد بود ticketed; کانتی ممکن است در قرعه کشی $25M از صندوق به طور کلی

مایدزرت | No comments

دو روز پس از Riverside County دستور داد تمام ساکنان به سایش پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 کلانتر چاد بیانکو گفت: بخش نخواهد بلیط ساکنان هجوم سفارش.

“این یک سفارش معتبر و قابل اجرا توسط جریمه, حبس و یا هر دو او گفت:” در یک فیلم منتشر شده در یوتیوب جمعه شب. “من نیاز به آن را کاملا روشن به همه ساکنان شهرستان ریورساید که ما نمی خواهد در راه اندازی هر نوع از پلیس و دولت این است که اعلام حکومت نظامی است.”

تعداد تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر در این شهرستان همچنان به افزایش است. در روز دوشنبه مقامات بهداشتی گزارش 946 مورد تأیید و 25 مرگ و میر.

بیانکو گفت: نمایندگان نمی خواهد متوقف کردن وسایل نقلیه و یا راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای بررسی اینکه آیا مردم با پوشیدن چهره پوشانده اند. نه نمایندگان توقف افراد در راه رفتن و یا پیاده روی بدون پوشش صورت.

“شما نمی تواند متوقف شود و یا یکی به سادگی چون شما با پوشیدن ماسک,” او گفت: پوشیدن یک کلانتر balaclava در اطراف گردن خود را. “در حالی که این دستور دارای پتانسیل های کیفری و مدنی عواقب آخرین چیزی که من می خواهم به اتفاق می افتد در حالی که برخورد با این بحران است.

در صورت پوشش دستور Riverside County سلامت عمومی افسر گفت: سازمان های اجرای قانون در این شهرستان می تواند به اجرای نظم “به عنوان آنها را لازم بدانند.”

Riverside County Sheriff نمایندگان گشت شهرستان unincorporated منطقه و 17 شهر که برون سپاری خود را در اجرای قانون به بخش کلانتر از جمله رانچو مایراج, نخل کویر, La Quinta, هندی چاه و Coachella.

بیانکو خواسته ساکنان به خودداری از تماس 9-1-1 به گزارش مردم هجوم شهرستان صورت پوشش قیمومیت. انجام این کار, او گفت: کاهش توانایی اجرای قانون را برای پاسخ به تماس های انتقادی برای خدمات.

همانطور که از جمعه گذشته 26 افسران در شهرستان ریورساید کلانتر حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو فوت کرده است. سیزده زندانی در زندان شهرستان باید آزمایش مثبت است.

مسیرهای باز کوهنورد اشتباه

پالم اسپرینگز کوهنورد مشتاق به خارج از خانه مواجه شدند با بسته نشانه های ضبط شده به محبوب trailheads در طول چند روز گذشته.

مدیر ارتباطات امی Blaisdell گفت: این اعلامیه نتیجه یک miscommunication و حذف خواهد شد در حالی که هیچ پارکینگ نشانه باقی خواهد ماند و برای جلوگیری از مردم را از تجمع وجود دارد.

“مسیرهای هنوز باز است. وجود دارد فقط بدون پارکینگ,” او گفت:. “ما می خواهیم به نگه داشتن مسیرهای باز اگر ما می توانید, اما مقدار زیادی از آن بستگی دارد که چگونه ساکنان پاسخ به دستورالعمل.”

علائم ارسال شده و پس از Riverside County مقامات بهداشت اعلام کرد بیش از آخر هفته که همه پارک و دنباله پارکینگ خواهد بود تعطیل و مردم باید به جلوگیری از پیاده روی برای کمک به کاهش گسترش coronavirus.

Riverside County صدور یک فرمان که از یکشنبه, پارک ها و مسیرهای پیاده روی در حال به تنها در دسترس افرادی که زندگی می کنند در داخل راه رفتن فاصله و آنها را تشویق به عمل اجتماعی فاصله.

نمایندگان از دیگر Coachella Valley شهرستانها از جمله نخل کویر, رانچو مایراج و لا کوئینتا می گویند مسیرهای پیاده روی خود را هنوز باز است اما محدودیت پارکینگ در محل هستند در حالی که اجتماعی فاصله تشویق است.

شهرستان ممکن است در قرعه کشی 25 میلیون دلار از صندوق ذخیره

Riverside County ناظران رای گیری خواهد شد که آیا به تصویب نقشه کشی 25 میلیون دلار از این شهرستان را از صندوق ذخیره برای coronavirus مربوط به هزینه ها و پیش بینی درآمد کمبود در صبح روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره در کنار رودخانه.

از مارس 26 این شهرستان تا به حال حدود 3 میلیون دلار در COVID-19 امداد شهرستان و مدیر عامل شرکت جورج جانسون نوشت: در نامه ای به ریاست سران و اگر آن را همچنان به صرف $1 میلیون نفر در هر هفته هزینه ها می تواند افزایش به 12 میلیون دلار در ماه ژوئن. جانسون انتظار دارد که دولت فدرال و دولت بازپرداخت خواهد شد برخی از هزینه های.

ناظران نیز رای, آیا به صرف $1.5 میلیون در مارس 12, ویژه انتخابات در دولت سنا منطقه 28 که انجام خواهد شد صرفا با پست الکترونیکی رای گیری برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

Coronavirus مورد به روز رسانی

Riverside County روز دوشنبه اعلام کرد که 147 نفر به تازگی آزمایش مثبت برای گسترش coronavirus و شش نفر فوت کرده است. شهرستان در حال حاضر دارای 946 موارد و 25 مرگ و میر. شصت و مردم را بهبود خواهد داد.

Coachella Valley موارد در حال حاضر در ایستاده:

  • کلیسای جامع شهر: 29 مورد و 1 مرگ
  • Coachella: 36 مورد و مرگ و میر 0
  • دزرت هات اسپرینگز: 8 مورد و مرگ و میر 0
  • Indian Wells: 8 مورد و مرگ و میر 0
  • Indio: 51 مورد و 2 مورد مرگ و میر
  • La Quinta: 24 نفر و مرگ و میر 0
  • نخل کویر: 45 مورد و 2 مرگ
  • پالم اسپرینگز: 57 مورد و 7 و میر
  • رانچو مایراج: 18 مورد و 2 مورد مرگ و میر
  • کالیفرنیا: 14,336 موارد مثبت و 343 مرگ و میر ناشی از شنبه با توجه به ایالت کالیفرنیا و ارقام که شمارش به طور جداگانه از شهرستان.

تعداد COVID-19 موارد مثبت در سان برناردینو شهرستان افزایش یافته و به 530 روز دوشنبه تا 157 از یکشنبه. مرگ و میر افزایش یافت و از 13 به 16. در شهرستان امپریال وجود دارد و در مجموع از 65 مورد تأیید و سه ویروس-مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

ایالت Gov. گاوین Newsom گفت: از تعداد کل موارد مثبت در کالیفرنیا افزایش یافته بود به 14,336. شده اند وجود دارد 343 ویروس های مربوط به مرگ و میر در کشور است.

در سراسر کشور تلفات بیش از 10,700.

Joshua Tree National Park لغو برنامه جوانان

Joshua Tree National Park به حالت تعلیق در جوانان, حفاظت, سپاه, برنامه برای تابستان سال 2020 مقامات پارک کرد. حرکت های اخیر در یک سری از اقدامات در نظر گرفته شده برای نگه داشتن بازدید کنندگان پارک و کارکنان امن در طول همه گیر که شامل بسته شدن پارک برای همه بازدید کنندگان در تاریخ 1 آوریل.

جوانان حفاظت سپاه برنامه فراهم می کند دانش آموزان بین سنین 15 و 18 با پرداخت کار به مدت شش هفته در ماه ژوئن و ژوئیه. شرکت کنندگان کار بر روی دنباله نگهداری و حفاظت از منابع.

پارک مقامات گفت که لغو شده است در پشتیبانی از دولت های فدرال و ایالتی و محلی راهنمایی در مورد چگونه به سرعت گسترش ویروس.

“سلامت و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان و داوطلبان و همکاران در Joshua Tree National Park اولویت شماره یک ما است” این بیانیه می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>