Coronavirus خرید: چرا مغز شما باعث می شود شما ذخیره کردن و نحوه رفع آن

فلوریدا تودی | No comments

فقط چند هفته پیش به عنوان بسیاری از ما انجام شد زندگی به طور معمول به نظر می رسید به عنوان اگر ثبات جهان ما بود نسبتا خاص.

اقتصاد خروشان شد. بازار سهام قوی بود. همه چیز به نظر می رسید و ثابت است. عادی. قابل پیش بینی است.

سپس گونه جدیدی از کروناویروس به نام COVID-19 همه چیز را تغییر داد.

در یک ماده از یک هفته ما شاهد رویدادهای ورزشی, لغو جشنواره ها و گردهمایی های اجتماعی به تعویق افتاد و حتی آموزش و پرورش کودکان ما سخت کار کردن را متوقف کند.

در تلاش برای “صاف منحنی” رهبران دولتی باید به طور سیستماتیک تعطیل کسب و کار و تشویق اجتماعی فاصله و خود قرنطینه.

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

تاریخ گفتگو: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

ما راحت و قابل پیش بینی زندگی تبدیل شده اند کاملا عجیب و غریب و این همه عدم اطمینان است که مصرف روانی و عاطفی و میر در ایالات متحده است.

به استفاده غیر بالینی مدت بسیاری از ما فقط ساده ناجور.

برخی از ما حتی شروع به وحشت است که تنها نژاد بیشتر واکنش عاطفی در دیگران است.

در حالی که COVID-19 به وضوح پتانسیل ویرانگر به ما هر دو از نظر جسمی و چه از لحاظ نگرانی من این است که آن را ممکن است داشتن آن در خفا مانند اثر بر ما زندگی عاطفی.

تاپیک عصبی و روانی دلیل وضعیت فعلی ما این است که ایجاد چنین آشفتگی عاطفی.

اجازه دهید من به شما یک مثال از زندگی خود من است که کاملا نشان می دهد این پدیده است.

همانطور که من راه می رفت پایین راهرو از یک Publix به تازگی سردرگمی از این کروناویروس جدید تجربه بسیار واقعی است.

برای اولین بار در زندگی من من می توانم پیدا کردن چیزهایی مانند کاغذ توالت یا سفید کننده و یا مورد علاقه من برش گوشت.

آن را تقریبا گیج کننده است که من در تصاویری که من تا به حال هرگز دیده می شود قبل از: قفسه های خالی.

به من می گویند احساس یک اثر خفیفی از رنگ از اضطراب ممکن است دقیق بود اما بیشتر از آن. بهترین راه من می تواند آن را توصیف خواهد بود به آن می گویند یک رمان وضعیت.

این احساس جدید و قلمرو ناشناخته. قطعا همه ما با داشتن تجارب بود.

اماکن عمومی نگاه کمتر شلوغ است. ساختمان های اداری و رستوران ها خالی هستند. کودکان در خانه زمانی که آنها باید در مدرسه است.

ترکیب این واقعیت های جدید با این واقعیت است که توجه ما است که با تمرکز بر جنبه های تهدید آمیز از شرایط با عرضه نامحدود از هر دو دقیق و اطلاعات نادرست در مورد ویروس و شما باید یک ملت از مردم است که لیزر متمرکز در یک تهدید بالقوه برای ما اساسی ترین غریزه بقا.

مغز ما متصلند برای پاسخ به تهدید و عدم قطعیت با خاموش کردن منطقی قشر و فعال آمیگدال است که ترس-حالت تهدید از مغز است.

زمانی که آمیگدال فعال است ما در حالت زنده ماندن و انجام تقریبا هر چیزی را برای کنترل این وضعیت و احساس امنیت.

در بسیاری از موارد ما را به تصمیم گیری های ضعیف که آمیگدال است ربوده مغز ما از آنجا که ما در حال تکانه اقدام از ترس و نه از عمد وزن حقایق و منطقی را انتخاب کند.

منطقی ما می دانیم که ما نیاز نداریم در شش ماه عرضه کاغذ توالت اما از نظر احساسی ما را تا پایان خرید هر رول کاغذ توالت ما می توانید به دست ما است.

در چهره این فوق العاده جدید کروناویروس محور جهان ما در حال زندگی در یک میل برای کنترل و اطمینان در هسته از ما آمیگدال رانده ترس و وحشت.

اگر ما می خواهیم به حرکت همیشه در حال تغییر شرایط غیر قابل پیش بینی مواجه هستیم روزمره ما نیاز به تصمیم گیری با هم که ما به طور فعال به دنبال زیر, سالم و بی خطر است.

1. آرام آمیگدال

اگر ما در حال تعقیب توسط یک حیوان وحشی ما می خواهیم آمیگدال فعال می شود.

ما نمی باید به فکر می کنم, بنابراین ما نیاز به تصمیم گیری سریع است که بصری و لمسی واکنشی و در راستای حفظ خود.

برای تصمیم گیری در مورد شما و خانواده خود را در سن COVID-19 شما نیاز به یک آرامش منطقی رویکرد است.

ترجمه: شما باید به نوبه خود آمیگدال خاموش و روشن خود را قشر پشت در.

وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار, اما در ابتدایی ترین سطح آن شامل تنفس عمیق و آرامش بدن می شود.

بیشتر: Ronsisvalle: کمال نیست همه آن را خورده بود

بیشتر: Ronsisvalle: شکستن روانشناسی بودن ‘در منطقه’

بیشتر: Ronsisvalle: انجام این کار به باقی می ماند جشن به سال جدید

مدیتیشن با این نسخهها کار برای انجام درست آن. بنابراین تمرکز حواس است.

حتی وجود دارد یک لینک را در سایت (drmikeronsisvalle.com) به مجموعه ای از فایل های صوتی است که بحث شما را از طریق چگونه به تدریج آرامش هر گروه عضلانی در بدن شما است.

اگر شما یک فرد با ایمان, آرام, غور و تعمق در نماز ثابت شده است فوق العاده موثر برای آوردن صلح فیزیولوژیکی و برای کمک به شما در خروج از ترس تهدید حالت در مغز است.

شروع با تنظیم یک هدف برای خودتان به عمل نوعی از فعالیت های آرام بخش حداقل دو بار در روز.

2. رفع مغز شما تمایل به کنترل و غیر قابل کنترل.

هنگامی که خود را در بادامه مغز خاموش است, شما در یک موقعیت برای شروع به نبرد از ترس افکار است که شما می خواهید برای کنترل و ایجاد یقین است.

حقیقت این است که ما همه در یک نقطه که در آن ما رو جدید و غیر قابل پیش بینی موقعیت های روزمره است.

مغز خود را می خواهد به شما را متقاعد کند که بهترین پاسخ این است که سعی کنید برای کنترل چیزهایی که در واقعیت غیرقابل کنترل است.

مبارزه با این تمایل ذاتی بودن با خودتان صادق باشید.

چالش این ایده که واکنشی غیر منطقی افکار و رفتارهای مانند خرید جعبه ضد عفونی کننده دست در واقع شما را نگه می دارد امن و تمرکز بر روی آنچه شما می توانید انجام دهید رفتن به جلو است که در واقع افزایش شانس خود را از بودن و امن است.

مثلا به جای نگرانی در مورد که شما ممکن است در تماس با آمده است که می تواند آلوده شده اند, یک نفس عمیق و تمرکز بر روی دست شستن بهداشت شما باید تمرین برای روز.

فقط با در نظر گرفتن یک لحظه مکث و ارزیابی آنچه که ما باید کنترل بیش از آنچه که ما نمی خواهد به ما قشر فرصتی برای دوباره آنلاین و انجام آنچه در آن می کند: فکر می کنم.

“من می توانم هر چیزی در مورد کسی که من آمد در تماس با هفته گذشته, یا, که من ممکن است مجبور به صحبت کردن به فردا اما من می شستن دست من اغلب.”

3. امید را انتخاب کنید.

قشر مسئول نه تنها برای عملکرد اجرایی مانند منطقی فکر و تصمیم گیری بلکه برای مجتمع تجربه های عاطفی مانند امید و ایمان و خوش بینی.

زمانی که آمیگدال فعال می شود آن را آسان گیر در نا امید کننده افکار جهانی است که به ما بگویید که ما در زندگی هرگز همان خواهد بود که ما به مقصد برای دیدن جهان ما برای همیشه لطفا برای خدشه دار و شکسته.

این واقعی است, عنوان مقاله ای در یک وب سایت محبوب من در بر داشت چند روز پیش: “coronavirus بحران خواهد شد اما زندگی ممکن است هرگز دوباره عادی.”

در حالی که برخی از مطالب در این مقاله که در واقع مفید تیتر کاملا قطاری از ناامیدی از آمیگدال-رانده پاسخ است که بسیاری از مردم در حال حاضر در حال مبارزه با.

ما می توانیم مبارزه با این نا امید کننده قاب با استفاده از یک تاکتیک تماس روانشناسان “فاصله زمانی” که در اصل به معنی تمرکز توجه خود را بر یک دیگر زمانبندی.

یک زمانی فاصله استراتژی همه ما می توانید سعی کنید تصور کنید که چگونه زندگی نگاه ممکن است در یک سال یا حتی چند سال از هم اکنون.

پس از این است که بیش از همه و این ویروس شده است موجود برای یک سال یا پنج سال می تواند به شما تصور مثبت ،

این نوع دیدگاه-گسترش ابزار می تواند به طور موثر از بین بردن منفی ترس مبتنی بر احساسات.

اگر شما می خواهید مهمات برای این نوع از استراتژی قرار داده COVID-19 در بافت تاریخی.

ما در برخورد با شیوع بیماری های ویروسی به عنوان یک جامعه قبل و ما باید نه تنها از طریق آنها بدست ما رونق است.

به عنوان یک جامعه ما باید امید را انتخاب کنید با هم.

این ضروری است که ما به یاد داشته باشید انعطاف پذیری روح انسان و اعتماد است که ما خواهد آمد در طرف دیگر از این بحران با توانایی برای زندگی سالم و شاد و معنی دار زندگی می کند.

دکتر مایک Ronsisvalle مجوز روانشناس و رئیس جمهور فلوریدا مراکز مشاوره روانی آژانس خدمات فراهم می کند که مشاوره به مشتریان در تمام سنین و درمان اعتیاد به نوجوانان و بزرگسالان است. شما می توانید او را پیدا کنید در وب در Floridacounselingcenters.com; https://www.facebook.com/LessStressedLife; https://twitter.com/MikeRonsisvalle. تماس بگیرید و یا 321-259-1662.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>