Coronavirus: ShortFest 2020 لغو فرد در رویداد خواهد جریان آنلاین

مایدزرت | No comments

برای اولین بار در آن 25 سال سابقه ShortFest نخواهد میزبان یک فرد جشنواره در ماه ژوئن امسال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این جشنواره به جای اعلام یک انتخاب رسمی در ماه ژوئن سرپرستی از 6000 ارسالی دریافت شده در این فصل و صفحه نمایش این فیلم در psfilmfest.org به صورت رایگان در ژوئن 16-22.

کلاس های مجازی و پانل ها با صنعت مهمان نیز ارائه خواهد شد برای حضور فیلمسازان و مخاطبان در طول برگزاری جشنواره به عنوان بخشی از ShortFest فروم. بعضی از کلاس ها نیاز به ثبت نام و برخی از خواهد بود برای عموم آزاد; جزئیات اعلام خواهد شد در هفته های آینده.

پالم اسپرینگز بین المللی ShortFest یکی از بزرگترین فیلم کوتاه جشنواره در ایالات متحده غربالگری بیش از 300 فیلم. آن را می پذیرد ارسالی از فیلم تا 40 دقیقه در مقوله های مانند انیمیشن, مستند, خلبانان عمل زندگی می کنند, و موزیک ویدیو. ShortFest است مرحله مقدماتی رقابت برای جوایز اسکار, British Academy Film Awards و گویا جوایز.

مدیر هنری لیلی رودریگز و مدیر عامل رئا Lewis-Woodson گفت: این سازمان است “کاملا متعهد” به انجام بخشی خود را در مسطح منحنی coronavirus با پیروی از دستورالعمل های تعیین شده توسط CDC, خارجه کالیفرنیا, شهرستان ریورساید و شهر پالم اسپرینگز اما هنوز هم می خواهید به رسمیت شناختن ارسالی آنها را دریافت کرده ام.

“ما قویا بر این باورند که جهان نیاز به هنر است که ما می توانیم و باید با ارائه یک فضای به ماندن متصل” سازمان گفت: در یک بیانیه آماده.

برندگان خواهد شد در ماه ژوئن اعلام کرد و با ارائه جوایز و قیمت نقدی به ارزش $25,000 از جمله پنج جایزه اسکار مقدماتی جوایز. در 2019 در جشنواره به نمایش 369 فیلم و اهدا فیلمسازان در 22 دسته بندی.

ShortFest نیز بازگشت همه هزینه ارسال به FilmFreeway یک وب سایت برای فیلمسازان برای ارسال فیلم های خود را به صدها نفر از جشنواره های فیلم در سطح جهانی که به نوبه خود موضوع کامل بازپرداخت و یا اعتباری برای فیلمسازان.

بیشتر: “زمانی که مردم صحبت می کنند تا آن را جدی گرفته:’ چارلیز ترون در بازی madadi در ‘بمب’

بیشتر: فیلم متحرک برابری ازدواج در جشنواره پالم اسپرینگز

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>