Coronavirus shutdown دهید Coachella Valley هنری موزه ها و گالری برای رفتن مجازی

مایدزرت | No comments

موزه های هنری در سراسر جهان بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس به طوری که آنها در حال تبدیل به مجازی تجربه به نمایش مجموعه ها و نمایشگاه های ویژه.

این جدید نیست: گوگل, فرهنگ و هنر با همکاری موزه ها مانند J. موزه پل گتی در لوس آنجلس موزه لوور در پاریس و بسیاری دیگر.

در Coachella Valley, پالم اسپرینگز, موزه هنر برنامه ریزی هفتگی مجازی ویترین و سه نفر دیگر از موزه های محلی و سازمان های هنری در حال اقامت در خانه دوره به عنوان یک فرصت برای قرار دادن نمایشگاه آینده آنلاین.

صحرا مرکز هنر در پالم اسپرینگز برای مثال 70 ساله غیر انتفاعی هنر گالری. مدیر ویکی نلسون گفت: سازمان قرار داده خواهد شد آن بهار آینده هنر نشان می دهد — آن را “بزرگترین نشان می دهد از سال” نلسون می گوید — آنلاین.

نمی توان آن را معمول باز شب دریافت اما نلسون هیجان زده است.

“ما نمی توانیم به مردم شراب اما این یک فرصت عالی برای شاید رانندگی افراد به وب سایت ما” نلسون گفت. “این انفجار به قرن 21 و راههای جدید برای انجام کارها. من آن را فوق العاده هیجان انگیز است. من دیدن آنلاین گالری دهانه های بزرگ, سرگرم کننده, امکان.”

دیگر محلی گالری طرح برای رفتن مجازی

مجازی هنر را نشان می دهد در حال تولید فروش برای برای گالری های هنری و حراج خانه اما برای موزه ها که تکیه بر فروش بلیط و کمک های مالی آن برآورد آمریکا در موزه هنر در حال از دست دادن 33 میلیون دلار در هر روز با آینده نامشخص حتی پس از همه گیر شده است.

اما در حال حاضر موزه ها و گالری ها می خواهید به ماندن مربوطه و برقراری ارتباط با کاربران و مشتریان حتی اگر این معنی است که اجازه می دهد مردم را به دیدن آنچه که در آنها به عنوان محتوای آنلاین.

Coronavirus: پالم اسپرینگز خواننده انجام منظقه را به ‘لبخند’ به ساکنان دره

Coronavirus: Coachella Valley, هنرمندان سمت چپ بالا و خشک با کروناویروس

Coronavirus: گذاشته کارگران تبدیل به ضروری شغل به پرداخت صورتحساب

داخل مرکز خرید وستفیلد در نخل کویر, تخت, سیاه, لوازم هنری, فروش اسپری رنگ و خیابان هنر لوازم, اما آن را نیز یک گالری است که به طور منظم میزبان هنر را نشان می دهد. صاحب پیت سالسیدو گفت که او می خواهد به انجام یک نمایشگاه مجازی در ماه آوریل است.

“کل ایده این است که به نگه داشتن توپ نورد. من می دانم که بسیاری از هنرمندان در حال حاضر در حال ایجاد مقدار زیادی بیشتر در این وضعیت” سالسیدو گفت. “ما می خواهیم به نمایش گذاشتن هنر خود را نگه داشتن مردم با انگیزه و حفظ یک چشم انداز مثبت در همه چیز. تشویق آنها را به انجام بیشتر هنر و نمایش آن در فروشگاه (مجازی) هنر نمایش خواهد آنها را تشویق به رفتن نگه دارید.”

این فروشگاه در حال حاضر بسته شده اما او در جریان بوده است در توسط قرار ملاقات فقط برای کسانی که نیاز به منابع.

“مردم را و می خواهید به رنگ و آنها را می خواهید به در آمده و خرید لوازم” سالسیدو گفت.

در کوه ها بالا Coachella Valley, سلام کویر طبیعت موزه در یوکا ولی تعاملی موزه جزئیات فلور و زمین شناسی طبیعت اطراف کویر. داران انجام شده است و یک “reduce, reuse, recycle” نمایشگاه برای بیش از یک دهه است. آنها تا به حال به لغو سالانه نمایشگاه اما به دنبال دیجیتال ارسالی از هنرمندان است.

“دیدن آنچه که دیگر موزه ها انجام شد ما فکر ‘اجازه می دهد آن را به یک شات'” گفت: ونسا کانتو موزه ثبت و نمایشگاه هماهنگ کننده. “ما یک فراخوان برای هنر دیجیتال و آنچه که در ما حس (است) آنها در حال گرفتن عکس از آثار هنری آنها را فرستاده شده به صورت فیزیکی نمایشگاه.”

برای هنر آنلاین این نوع از پلت فرم مهم

سه سازمان هنوز در حال پذیرش مقاله, تعیین تاریخ در ماه آوریل و در تلاش برای کشف کردن که پلت فرم بهترین کار خواهد کرد.

اما مجازی نمایشگاه می تواند دشوار است اگر کاربران نمی تواند حرکت فن آوری است.

یکی از چیزهایی که نلسون را مجبور به انجام موثر نمایشگاه مجازی است که به روز رسانی صحرا هنر مرکز سایت.

“من واقعا به ارث برده یک وب سایت است که بسیار قدیمی از مد افتاده” نلسون گفت. “ما 70 ساله سازمان و وب سایت به نظر می رسد آن است. این یک فرصت بزرگ نه تنها به دریافت این گالری آنلاین رفتن اما برای انجام تعمیرات اساسی عمده ای از بسیاری از شاخه خشکیده درخت در وب سایت و آن را بسیار بیشتر تجارت الکترونیکی فعال و خیلی بیشتر قابل قبول است.”

نلسون گفت که او برنامه ریزی در استفاده از نمایش به صورت اسلاید با فرمت در صفحه کویر مرکز هنر وب سایت برای اواسط ماه آوریل نمایشگاه مجازی. وجود 120 عضو است که کمک به گالری را نشان می دهد در مرکز و او انتظار دارد که 50 درصد به 75 درصد مشارکت برای ماه آوریل نشان می دهد.

“من متوجه شدم وجود پتانسیل فوق العاده ای در اینجا به انجام کسب و کار در یک راه کاملا جدید” نلسون گفت.

کانتو گفت: بهترین گزینه برای سلام صحرا, طبیعت, موزه گوگل اسلاید ارائه برنامه ارائه می دهد که بیشتر تعاملی گزینه ای با بازدید کنندگان.

“اگر کسی به کلیک بر روی یک تصویر از دور آن خواهد آمد تا با یک تصویر دقیق و یک برچسب در کنار” کانتو گفت. “توابع آن مانند یک نمایش اسلاید, اما وجود دارد برخی از مشارکت مردم می تواند داشته باشد که در آن شما می توانید نظر در تصاویر ارائه شده است. شما قطعا می توانید با کلیک بر روی آنچه شما می خواهید برای دیدن که در آن نقطه در زمان.”

سالسیدو گفت: او هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه او در حال حاضر سیاه و سفید عرضه هنر را آنلاین نشان می دهد. او با توجه به Facebook Live و Instagram به عنوان یک راه به ویژگی های هر هنرمند ،

“ما تا به حال هرگز به انجام و یا سعی کنید برای انجام این کار. که در آن من می خواهم به بازی در اطراف با ایده های مختلف” سالسیدو گفت. “این خیلی برای ما جدید است که من هنوز نمی دانیم. من سعی خواهد کرد به راه رفتن در اطراف به عنوان اگر کسی ایستاده بود و در فروشگاه برای یک نمایش هنری و به نمایش گذاشتن هنر با پلاک در کنار آن. که هنوز هم چیزی است که من باید در نظر بگیرند.”

هنوز هم مجازی نمایشگاه هنر نیست پایان-همه-همه برای گالری است که تکیه بر دیگر جریان درآمد. نلسون به عنوان مثال می خواهم برای ادامه کویر است مرکز هنر هنر کلاس, اما آن را نمی ممکن است آسان به انجام این کار.

“من می خواهم تصور کنید این امر فقط با مشارکت محدود از آنجا که دانش آموزان نیاز به اتصال به اینترنت و یک لپ تاپ موجود” نلسون گفت. “بسیاری از اعضای ما و دانش آموزان از یک نسل است که نیست به دنبال این نوع از فن آوری است.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>