Coronavirus: SilverRock گلف مسیرهای پیاده روی و پارک ها به بازگشایی پنج شنبه در لا کوئینتا با محدودیت

مایدزرت | No comments

در حالی که خصوصی دوره های گلف در لا کوئینتا خواهد بازگشایی سه شنبه SilverRock بسته باقی خواهد ماند تا روز پنجشنبه هنگامی که آن را دوباره باز تنها برای کسانی که با شهر کارت اقامت برای دو هفته آینده. ساکنان ممکن است به ارمغان بیاورد محلی مهمان.

است که به اطمینان حاصل شود که مردم پایبند به دولت و شهرستان اقامت در خانه حکم و سفر نیست از خارج از Coachella Valley به گلف, در SilverRock, شهرستان, وکیل, لایحه Ihrke گفت.

گلف بسته شده اند و از ماه مارس 22, اول دستور داد که در این شهر و سپس توسط شهرستان افسر بهداشت در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. راه رفتن در اطراف پارک ها و در مسیرهای مجاز است فقط برای کسانی که زندگی می کنند در داخل راه رفتن فاصله از مارس 24.

بازگشایی این امکانات به شرح زیر سفارش در دوره های گلف صادر دوشنبه توسط Riverside County سلامت افسر. گلف بازان باید پایبند به محدودیت های اعمال شده از جمله نگه داشتن 6 پا بین بازیکنان به جز کسانی که از همان خانواده و پوشیدن پوشش صورت در تمام زمانها. باشد در محل باشگاه وانجمن ناهار خوری در هر دوره و هیچ بازی مسابقات.

علاوه بر این, La Quinta است که محدود کردن سبد خرید گلف استفاده برای یک نفر در هر سبد مگر اینکه بازان زنده در همان خانواده است.

این قانون شامل دوره های عمومی و خصوصی و یکی از چندین اقدامات La Quinta شورای شهر صورت گرفت در طول دو ساعت یک اورژانس بسته جلسه در روز دوشنبه.

دیگر امکانات شهرستان بازگشایی در روز پنج شنبه – با حکم به صورت امن-فاصله حداقل 6 فوت و پوشش – عبارتند از:

  • این شهر سگ پارک ها و پارک ها هر چند زمین بازی تجهیزات دستشویی و امکانات پیک نیک بسته باقی خواهد ماند.
  • Pickleball و زمین تنیس به صورت تک-تنها بازی با بازیکنان پیوستن به قوانین اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا.
  • مسیرهای پیاده روی و دنباله پارکینگ هر چند پارکینگ در خیابان ها ممنوع خواهد شد.

در حالی که این شهرستان را به منظور اجازه می دهد تا برای امکانات برای باز کردن در روز سه شنبه در این شهرستان گفت: این نیاز به زمان بیشتری برای اطمینان از مناسب علامت در محل است.

“ما مشتاق به بازگشایی گلف ما دوره ها و مسیرهای پیاده روی و پارک ها و pickleball و زمین تنیس, اما ما می دانیم که نیاز به ایمنی و سلامت ساکنان ما بنابراین ما هنوز هم می خواهید برای قرار دادن برخی محدودیت ها در جای خود و به درستی آموزش اطلاع رسانی و ثبت آن در مناطق مناسب” شهردار لیندا ایوانز گفت.

شورای شهر دیدار خواهد کرد در جلسه به طور منظم در 4 p. m. روز شنبه, که شامل یک کوروناویروس به روز رسانی. در این نشست خواهد بود بصورت زنده در laquinta.12milesout.com.

به درخواست به صحبت در این جلسه ایمیل [email protected] 3 p. m. روز شنبه و خود را شامل نام و نام خانوادگی و شهر محل سكونت و شماره تلفن و موضوع یا دستور کار تعداد آیتم شما می خواهید به صحبت می کنند. شما همچنین می توانید ایمیل خود را بگذارید و آن را به عنوان خوانده شده ثبت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>