Coronavirus: برخی از پالم اسپرینگز منطقه, موسیقی, سالن, تئاتر باز باقی می ماند

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall این مقاله به عنوان خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش برخی از Coachella Valley سالن های موسیقی و تئاتر شرکت ها در حال رفتن مایل اضافی را به اقدامات احتیاطی برای مشتریان خود.

ملانی Tusquellas شرکت مالک این بهانه در پالم اسپرینگز و یک جانباز از صنعت مواد غذایی و آشامیدنی با بیش از 20 سال تجربه گفت: برگزاری است برای رفتن تا آنجا که مطابق با اصول بهداشتی میکروفن بعد از تمام اجراهای برای حذف میکروب ها. کارکنان خود را با استفاده از یک راه حل به نام Hibiclens ملایم و در عین حال صنعتی درجه شوینده مورد استفاده در بيمارستانها و ساخته شده از شاخه گل.

“ما در حال حاضر به دنبال دستورالعمل های وزارت بهداشت و درمان تحمیل می کند و در ما و ما در حال رفتن به فراتر از آن” Tusquellas گفت.

Tusquellas برنامه ای برای ارسال نشانه های اضافی برای کاربران به ترویج شستن دست و پرهیز از مراجعه به محل اگر آنها احساس بیمار. او همچنین قصد دارد به سطح شیب دار بالا مطابق با جداول بعد از هر مشتری برگ و همچنین به عنوان نگه داشتن سرویس غذا در خارج از منزل در محل پاسیو. Tusquellas گفت که او نمی خواهد از حد بیمار روز یا نیاز به یادداشت دکتر از کارکنان که احساس بیمار.

Coachella و دلیجان: چگونه می توانم بازپرداخت و یا اعتباری ؟

Coachella 2020 شش دلیل برای هیجان زده برای یک ماه اکتبر جشنواره

Coronavirus: زیست شناس دیوید Goodsell با استفاده از آبرنگ برای کشف ویروس

“اگر من احساس می کنم کسی که به نظر می رسد بیمار من قصد دارم به ارسال آنها را به خانه بلافاصله” Tusquellas گفت.

Tusquellas گفت: بهانه دارای ظرفیت کمتر از 250 و باز باقی خواهد ماند. دولت و رودخانه مسئولان شهرستان در روز پنج شنبه دستور لغو مجامع عمومی از 250 نفر و یا بیشتر.

بهانه است فقط یکی از بسیاری از مکان ها که در طول سال سرگرمی برای Coachella Valley. برخی از مکانهای بسته اند; برای دیگران به نمایش در می رود در حالی که صاحبان با احتیاط ادامه دهید.

سالن های موسیقی را بهداشتی احتیاطی

در نخل کویر, هود نوار و پیتزا مالک براد Guth گفت که او بیش از حد گرفته شده اضافی بهداشتی احتیاطی در ماه گذشته است.

“من درمان این نظام مانند آن را خانه من و من درمان مهمانان مانند آنها در خانه من در یک مهمانی. من پا تا من بازی در تذکر پیش از این آن چیزی است که به نظر می رسد در دولت و در شهرستان” Guth گفت.

هود عمل به عنوان یک رستوران تحت کالیفرنیا خرده فروشی مواد غذایی ،

“رستوران تمیز و مقادیر در شب و آن را نیز تمیز و مقادیر در صبح قبل از ما باز است. من در صبح زود و تمیز و پاکسازی جداول و صندلی نوار و بطری” Guth گفت. “ما رفت و ما در اتاق سبز و واقعا مقادیر سبز کف اتاق و احتمالا آن را دوباره امشب. ما نیز مشغول به کار در خارج پاسیو و تمیز تمام جامعه بالش.”

شبانه حوادث مانند کشیدن ملکه یکنوع بازی شبیه لوتو در روز سه شنبه و باز میکروفون در چهارشنبه همچنان مشغول Guth گفت.

Big Rock میخانه در Indio همچنین عمل به عنوان یک رستوران و مدیر کل استفانی مک کورمک وجود دارد گفت: شیوه های استاندارد در محل مانند تمام اعضای تیم نیاز به حمل مواد غذایی گرداننده کارت صادر شده توسط Riverside County است.

در بالا از آن McCormack وجود دارد گفت: سیاست های در محل برای کارکنان به شستن دست های خود را اغلب و نه لمس چهره خود و یا مو و تغییر آب و ضد عفونی کننده هر دو ساعت و همچنین افزایش تمیز کردن.

“اعضای تیم انتظار می رود به ماندن در خانه در ثبت نام اولیه از هر گونه بیماری گفت:” McCormick. “ما در حال اجرا مکرر برنامه ای از آنچه که در حال حاضر انتظار می رود ما را به اطمینان حاصل شود که ما در حال ساخت مهمانان ما در سهولت احساس.”

Big Rock میخانه رئیس توسعه کسب و کار افسر لیزا مورگان گفت: محل انجام شده است به طور متوسط و گاهی اوقات بهتر از انتظار می رود با وجود coronavirus نگرانی.

مورگان گفت که او انتظار دارد که مشارکت مردم برای این آخر هفته را یکی حوادث است اما دربندی حضور در 200 مطابق با دولت و شهرستان سفارشات. میخانه میزبان موسیقی از کرم ادای احترام به گروه کرم و BB را 36th سالانه روز سنت پاتریک مراسم ، محلی پروموتر BB اتش برگزار کرده است این روز سنت پاتریک در بزرگ سنگ میخانه سه سال گذشته.

موسسات هنری اقدامات پیشگیرانه

در حالی که مک کالوم تئاتر یک 1,127-صندلی محل در پالم دزرت پنج شنبه اعلام کرد از آن خواهد شد تا اطلاع ثانوی بسته Indio مبتنی بر تئاتر شرکت کویر Theatreworks شروع خواهد شد خود را در هفته دو اجرای موسیقی اقتباسی “تولید کنندگان” در روز جمعه.

کویر Theatreworks عمل در 127-صندلی Indio مرکز هنرهای نمایشی است که متعلق به شهر Indio.

Coronavirus به روز رسانی: مک کالوم تئاتر بسته از طریق 30 آوریل

مدیر عامل شرکت Ron فیلیپس-مارتینز گفت: علاوه بر نصب ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در سراسر ساختمان کارکنان در حال پاک کردن نرده ها و سطوح با الکل.

فیلیپس-مارتینز گفته شده است وجود دارد بدون ضربه به حضور و یا فروش برای بیابان Theatreworks.

“ما در حال انجام بسیار خوب تا کنون” فیلیپس-مارتینز گفت. “ما تا به حال یک زن و شوهر از مشتریان است که باید سیستم ایمنی بدن و ما با خوشحالی مراقبت از بلیط خود را برای آنها, اما ما تا به حال نشده هر گونه مسائل است.”

CVRep در کلیسای جامع شهر برگزار خواهد شد افتتاح بازی “شهر گفتگو” در شب جمعه. مدیر بازاریابی تریسی, Essex, گفت تئاتر شرکت نصب ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در لابی هنرستان و تئاتر است. آنها همچنین دستور داد تمیز کردن وسایل از جمله چراغ پیچد و فوم.

“ما به نظر می رسد به انجام خوب با فروش بلیط” اسکس گفت. “من فکر می کنم البته هر کسی که مشکل تنفسی یا کسی که در مورد یک بیماری زمینه ای آنها احتمالا نمی خواهید برای رفتن به هر مکان یا هر چیزی. آنها خود شده است. اما ما شاهد بوده ام ادامه خواستار بلیط به باز شب.”

مدیر هنری ران Celona اضافه شده که برخی از CVRep را مسن تر و آسیب پذیر تر کاربران با سیستم ایمنی بدن در حال تغییر زمان بلیط برای تاریخ بعد.

پالم اسپرینگز موزه هنر نیست بسته اما به تعویق انداختن و تغییر زمان حوادث و سخنرانی ها از طریق پایان ماه مارس با توجه به ارسال بیانیه روز سه شنبه. این موزه همچنین درخواست مراجعان به اتخاذ یک سیاست مناسب اجتماعی فاصله که به معنی ایستاده و حداقل شش فوت از هم جدا از دیگران هنگامی که در.

“نگه داشتن جامعه ما امن است قبل از هر چیز در ذهن ما در طول این آشکار بهداشت بحران” گفت: مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت Louis Grachos.

این موزه نیز ارائه ضد عفونی کننده دست در تمام نقاط ورود, ورود میز و عمومی و کارکنان دستشویی. علاوه بر این دستگیره های درب و آسانسور هر دو در مرکز شهر پالم اسپرینگز و نخل کویر مکان در حال پاک کردن با مواد ضد عفونی کننده چند بار در روز.

خواهد موسیقی محلی سالن های خالی را پر کنید در آوریل ؟

چند بزرگ نام حوادث شده است لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس همه گیر از جمله Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان. سالانه Coachella به ارمغان می آورد بزرگترین نامها در موسیقی پاپ indie در, راک, رپ, و موسیقی جهان به امپراتوری باشگاه چوگان در Indio در حالی که دلیجان شامل موسیقی کشور superstars و جنوبی سنگ آیکون. هر دو جشنواره شده است تا مهرماه به تعویق افتاد.

این در حال حاضر یک فرصت برای سالن های محلی برای پر کردن یک جای خالی در آوریل ؟

کریستن اورتیز که باعث نشان می دهد در Indio محل برگزاری تاریخ ریختن — که نشسته در همین سایت به عنوان Goldenvoice جشنواره های موسیقی — گفت: او مردد به قرار دادن با هم نشان می دهد در آخرین لحظه است اما باز به امکانات.

“ما اعتقاد داریم کیفیت بیش از کمیت است. که می شود گفت اگر راست نشان می دهد آیا در حال حاضر خود ما را کاملا در نظر بگیرید آن را” اورتیز گفت.

اما تاریخ ریختن بسته است از طریق پایان ماه مارس و یا “تا زمانی که ما مقامات بهداشت دیکته” با توجه به بیانیه ای که به Facebook, “به کمک در انجام بخشی از ما را برای کنترل این ویروس است.”

Tusquellas گفت که بهانه نمی خواهد کتاب ملی عمل می کند در مه “از آنجا که بسیاری از آنها لغو تورهای خود” اما به جای آن نگاه خواهد کرد برای قرار دادن در دیگر نشان می دهد که برای مردم محلی است.

“برای ما خواهد شد با تمرکز بر سرگرمی های محلی, محلی, باند تولیدات محلی از چنین چیزهایی به عنوان یک به طور موقت تولید تئاتر یک کاباره نشان می دهد محلی جاز و پیانو بازیکنان و سازمان های جامعه است که ممکن است نیاز به انجام جمع آوری کمک” Tusquellas گفت.

قبل از جشنواره بودند به تعویق افتاد Guth گفت که او به دنبال جایگزین کتاب در هود برای کاربران که نمی خواهید به Coachella یا دلیجان. در حال حاضر او نیز به دنبال پر کردن محل برنامه نویسی با گروههای محلی.

“ما ممکن است بازگشت و تجدید نظر در استراتژی بنابراین ما می تواند درخواست تجدید نظر به مخاطبان اصلی ما و محلی ما مخاطبان را به دیدن برخی از مورد علاقه خود را که ممکن است حلق آویز کردن در کوچلا اما در حال حاضر آنها قادر به انجام اگر آنها می خواهند به” Guth گفت.

“این است که به اثر قطره ای پایین در همه, از توزیع کنندگان به کسانی که کار کرده اند Coachella, که در حال رفتن به باید که تا اکتبر” Guth ادامه داد. “همه ما نیاز به حمایت از یکدیگر و من فکر می کنم که مهم است.”

محلی اجرا DJ Alf آلفا و Giselle وو و جغدها شب شد و زنجان به اجرا در کوچلا در ماه آوریل است. Alf آلفا که انجام شده است در این جشنواره از سال 2010 گفت: “احترام به تصمیم برای به تعویق انداختن این جشنواره به ماه اکتبر است.

وو همچنین گفت که Goldenvoice تصمیم درست.

“این رفتن به صدمه زدن به Coachella Valley, اقتصادی, اما حداقل این نهاد خارج نمی خواهد مسئول برای قرار دادن مادری زندگی می کند و زندگی ما در خطر” وو گفت.

در ضمن وو اشاره کرد که فوق العاده شش ماه ارائه می دهد یک فرصت برای قرار گرفتن در معرض بیشتر.

“در حال حاضر که مردم شناخته شده است این خط تا پس از ژانویه امیدوارم در اکتبر آنها به انجام تحقیقات بیشتر و گوش به باند بیشتری در چاپ کوچک” وو گفت. “(این) به بالا و آمدن هنرمندان زمان کمی بیشتر به شناخته شده به شنیده می شود و امیدوارم الهام بخش مردم برای آمدن به مجموعه ما.”

مورگان گفت: سنگ بزرگ میخانه که در آن پوستر از Deep Purple و سپاسگزار مرده بر در و دیوار آویزان است و باز برای اضافه کردن اضافی و وقایع در ماه آوریل است.

“ما البته خوشحال به هر گونه آواره/به تعویق افتاد نوازندگان یک محل برای بازی!” مورگان گفت. “ما نمی خواهیم فقط به افتخار موسیقی توسط حلق آویز 200 قطعه یادگاری بر روی دیوار ما. ما می خواهیم به این افتخار با چیزی که واقعی است.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>