Coronavirus: غرب سنت مارگارت در کلیساها به livestream خدمات. کلیساهای کاتولیک هنوز هم نگه داشتن توده

مایدزرت | No comments

در پاسخ به این شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر منظور در روز پنج شنبه به لغو مجامع عمومی از 250 نفر و یا بیشتر حداقل دو نفر از Coachella Valley بزرگترین کلیسا در حال حرکت پنج شنبه خدمات به اینترنت در حالی که کلیساهای کاتولیک همچنان به نگه داشتن جرم است.

کاتلین کلی موقت پیشوا در سنت مارگارت کلیسای اسقفی در پالم دزرت ارسال یک ایمیل به انفجار به محله های کشیش نشین اعلام کرد که بسیاری از خدمات کلیسا و جلسات در حال تعلیق برای دو تا سه هفته آینده.

کلیسا خواهد تصویری یک سرویس در ساعت 9 صبح روز شنبه است و آن را برای مشاهده در دسترس از طریق Facebook livestream. هر کسی می توانید صرف نظر از اینکه یک فرد دارای یک Facebook صفحه. دستورالعمل های دقیق بودند و در حال ارسال آن به ایمیل اعضای کلیسا از جمله یک شماره تماس برای trouble-shooting هر گونه مشکلات.

“ما می دانیم که بعد از دو تا سه هفته حیاتی” در کاهش و یا توقف گسترش coronavirus کلی گفت: بر اساس آنچه که مقامات بهداشت عمومی گفته اند.

“ما در حال تلاش بسیار پاسخگو به چه Riverside County افسر بهداشت خواسته است,” او گفت:.

دو شنبه خدمات با هم قرعه کشی حدود 450 نفر به سنت مارگارت در طول فصل بالا کلی گفت.

عید پاک مارس 12 و آن را ناشناخته اگر سنت مارگارت خواهد بود قادر به آوردن parishioners به کلیسا.

“من را تشویق همگان را به این, یک روز در یک زمان و به مسئول به آنچه مقامات بهداشت به ما بگویید برای فراموش کند.”

او همچنین تشویق اعضای کلیسا به “آن را یک عمل خاص خود گذشتگی این وام برای کمک سخاوتمندانه به کشورهای همسایه-4-همسایه ها” برای کمک به کلیسا مشتریان به احتمال زیاد از نظر مالی نهفته لغو و تعویق از وقایع و برنامه های.

همسایه-4-همسایه ها یک کلیسا توسعه برنامه است که کمک به خانواده و کودکان و سالمندان نیاز به غذا و لباس و اتصال به منابع موجود در جامعه.

اطلاعات بیشتر و هر گونه به روز رسانی را می توان در کلیسا سایت stmargarets.org یا Facebook صفحه.

جنوب غربی کلیسا در Indian Wells که به طور معمول حداقل 4000 شرکت کنندگان در روزهای یکشنبه نیز در حال حرکت به جریان آنلاین شروع این آخر هفته به طور منظم در خدمات بار از 5 p. m. روز شنبه و 8, 9:30 و 11:15 صبح یکشنبه. خدمات را می توان در کلیسا سایت southwestchurch.com.

“من فکر می کنم این واقعا یک فرصت بزرگ برای جامعه ما” پاستور ریکی جنکینز گفت: در یک ویدئو اعلام ارسال شده به وب سایت کلیسا. “ما فقط می توانیم متناسب با 1500 نفر در اتاق, اما ما می توانیم متناسب با بیش از 15000 نفر را در هر زمان ما درگیر مسیح و تعامل با یک دیگر در آخر هفته ما livestream خدمات است.”

“من معتقدم که این مسئول ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در این لحظه” جنکینز گفت.

اسقف نشین از سان برناردینو اسقف Gerald R. بارنز روز جمعه با صدور بیانیه ای گفت که کلیساهای کاتولیک برگزار خواهد شد جرم به عنوان برنامه ریزی شده تا مردم را می توانید در ادامه دریافت و همدلی.

“جشن عشای ربانی مرکزی است و ضروری به تمرین ما از ایمان و احساس من این است که مسئولیت من به عنوان رئیس چوپان از این اسقف نشین به ادامه این ساکرامنتو در دسترس مردم” بارنز گفت.

او معاف تمام محله های کشیش نشین که انتخاب کردن به حضور در کلیسا در این زمان.

“من فراموش تشخیص اضطراب است که برخی ممکن است احساس کنند در مورد ورود بزرگ تجمعات عمومی به خصوص آن دسته از افرادی که از سن و یا وضعیت بهداشت و درمان است که باعث می شود آنها را بیشتر در معرض خطر ویروس” بارنز گفت.

او را تشویق کسانی که نمی حضور انبوه به تقویت و افزایش ایمان به شیوه در خانه.

خواندن انجیل دعا تسبیح با هم و به اشتراک گذاری ایمان از دیدگاه وقایع روز فقط چند راه ما می تواند همچنان به زندگی ما ایمان کاتولیک در خانه او گفت:.

در اوایل این ماه اسقف نشین صادر شده مربوط به علم العبادات محدودیت برای توده از جمله اجتناب از برگزاری دست با دیگر محله های کشیش نشین در طول خواندن دعای خداوند و نشانه ای از صلح از طریق تماس با چشم و لبخند و سر تعظیم به جای تکان دادن دست.

محله های کشیش نشین نیز گفت: برای دریافت این جامعه نان را در دست خود و نه در زبان و مشترک جام شراب حذف شد از خدمات صمیمیت و همدلی.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>