Coronavirus Space Coast: در اینجا چیزی است که بسته است یا تغییر کرده است در میان COVID-19 نگرانی

فلوریدا تودی | No comments

مدرسه/تعطیلی دولت

Brevard County لغو همه غیر دولتی جلسات در شهرستان امکانات تا اطلاع ثانوی. این شامل وقایع در شهرستان پارک ها و کتابخانه ها اگر چه کسانی که امکانات خود را باز باقی خواهد ماند ، اتفاقاتی که لغو شده است عبارتند از:

 • بهار آموزش رفتن در آمریکای مرکزی و جنوبی پارک.
 • تمام تفریح و سرگرمی برنامه های شریک.
 • تمام تفریح مربی برنامه های خود را.
 • رخصتی بهار اردوگاه.
 • تمام رویدادهای ورزشی.
 • تمام رویدادهای خاص در زمان.
 • همه اجاره به روی عموم باز.

Brevard County مدارس کاتولیک: بسته طریق آوریل 15.

Brevard County کتابخانه های عمومی: برنامه ها و نشست فضاهای تا پایان مارس لغو شده است.

Brevard County Tax Collector دفتر است که نیاز مشتریان را به یک قرار ملاقات برای دیدار یکی از شش جمع آوری مالیات دفاتر در بروارد. قرار ملاقات می تواند برنامه ریزی شده در www.brevardtc.com و یا با تماس با 321-264-6969. علاوه بر این در میان خدمات دفتر را لغو کرده است تا اطلاع ثانوی عبارتند از:

 • راننده مجوز تست جاده.
 • TSA-PreCheck نرم افزار پردازش.
 • سلاح پنهان مجوز پردازش برنامه های دیگر از برای تمدید.

کاکائو اداره پلیس لابی های نزدیک به این مکان تا اطلاع ثانوی. برای موارد اضطراری شماره گیری 911. به گزارش پلیس مراجعه به یک درب در سمت شرق ساختمان. برای تحویل و یا سوالات تماس 321-637-6300 یا 321-639-7620 پس از ساعت.

فلوریدا اردو: فلوریدا, جنگل, سرویس اعلام مارس 17 آن بسته شده است دولت هستند. عمومی و برنامه های توسعه گروه حوادث و تورهای در حال به تعویق افتاد برای 30 روز آینده. گروه اردوگاه ها و غرفه در دولت جنگل ها بسته خواهد شد برای 30 روز.

شهر بندر هند در ساحل تعلیق است تمام شهرداری برنامه های تفریح و سرگرمی, فعالیت های کلاس و استخر عملیات طریق 31 مارس است.

شهر ملبورن است تصمیم به لغو یا به تعویق انداختن کلاس های فعالیت, برنامه های دو و میدانی و رویدادهای خاص در آن پارک و امکانات تفریحی از طریق 30 مارس. این شامل شکستن بهار اردوگاه در لیپسکام مرکز ارتباطات و Wickham پارک مرکز جامعه و همه شهرداران’ چالش تناسب اندام حوادث.

شهرستان پالم بای لغو تمام کلاس های لیگ بعد اردوگاه ها و دیگر برنامه های برگزار شده در پالم بای جامعه از طریق مراکز مارس 6. علاوه بر امکانات زیر بسته می شوند:

 • این بیشتر پالم بای ارشد مرکز بسته است از طریق مارس 30
 • این تونی رزا مرکز جامعه بسته است از طریق آوریل 5.
 • این تد Whitlock مرکز جامعه بسته است از طریق آوریل 5.

این شهرستان از ماهواره ساحل بسته Civic Center, David R. Schechter مرکز و پیاده روی در لابی برای تفریح و سرگرمی بخش. غیر ساحل پارک ها باز هستند اما دستشویی بسته است. سواحل باز باقی می ماند اما پارکینگ های عمومی بسته خواهد شد شروع جمعه, مارس 20 در هایتاور, ساحل, پارک, پرنده پارک ساحلی و بخش هایی از پوسته خیابان ساحل. پیاده و دوچرخه سواران هنوز هم قادر خواهد بود برای دسترسی به ساحل.

علاوه بر این, شهر ماهواره, ساحل, لغو جلسات زیر:

 • شورای شهر در جلسه روز شنبه, مارس 18
 • شورای جوانان جلسه روز شنبه, مارس 23
 • شهروند بودجه کمیته موقت جلسه روز سهشنبه, مارس 24
 • پایداری هیئت مدیره جلسه روز شنبه, مارس 25

مدارس: به دنبال توصیه از فلوریدا وزارت آموزش و پرورش, تمام مدارس تعطیل هستند از طریق آوریل 15.

فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه: همه SFWMD دفاتر از جمله تمام زمینه ایستگاه های خدمات مراکز و SFWMD ستاد در وست پالم بیچ بسته به مکان تا اطلاع ثانوی.

UCF در حال حرکت است و آموزش آنلاین از طریق پایان ترم بهار. علاوه بر این شروع مراسم برنامه ریزی شده برای 30 آوریل تا مه 2 لغو شده است. بررسی ucf.edu/safety/coronavirus برای به روز رسانی.

تیتوسویل اداره پلیس را لابی شروع چهار شنبه, مارس 18. برای غیر اضطراری ساکنان می توانید تماس بگیرید 321-264-7800.

مقصد

این آمریکایی موزه فضایی در تیتوسویل خواهد شد تا اطلاع ثانوی. بررسی برای به روز رسانی در spacewalkoffame.org.

بروارد باغ وحش: بسته مارس 18 از طریق حداقل 30 مارس. نوک درخت بازحمت باغ وحش zipline جاذبه باز باقی خواهد ماند. “مراقبت از حیوانات کارکنان و سایر ضروری پرسنل هنوز هم گزارش کار و انجام یک تمیز کردن عمیق’ تاسیسات” با توجه به انتشار اخبار.

× گالری هنر گالری بسته خواهد شد تا پایان ماه مارس. بازدید eaugallery.com تماس بگیرید و یا 321-773-6936 برای به روز رسانی.

فلوریدا اردو: فلوریدا, جنگل, سرویس اعلام مارس 17 آن بسته شده است دولت هستند. عمومی و برنامه های توسعه گروه حوادث و تورهای در حال به تعویق افتاد برای 30 روز آینده. گروه اردوگاه ها و غرفه در دولت جنگل ها بسته خواهد شد برای 30 روز.

بندر کاناورال بسته شده است اسکله پارک اردوگاه و دسترسی به مجاور ساحل منطقه است. بندر گفت: زمان اردوگاه مهمانان نیاز به تخلیه توسط پنج شنبه. علاوه بر این پورت را قبول نمی کند هر رزرو اردوگاه تا اطلاع ثانوی.

مرکز فضایی کندی بازدید کننده مجموعه: بسته شده است. بازدید کننده پیچیده ارائه خواهد شد بازپرداخت در حال حاضر خریداری پذیرش روزانه بلیط نیز به صورت خصوصی برنامه هایی مانند آموزش فضانورد تجربه یک شبه ماجراهای علاقه ویژه اتوبوس تور و ناهار خوردن با یک فضانورد.

این پادشاه مرکز هنرهای نمایشی بسته است حداقل تا 15 آوریل است. بازدید kingcenter.com برای به روز رسانی.

چلپ چلوپ پد در Riverfront Park در کاکائو کرد تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به توییتر ارسال توسط شهر کاکائو. بازدید https://www.cocoafl.org.

این اموزش Funk مرکز نساجی, هنر در فلوریدا فناوری پردیس تعلیق تمام برنامه های عمومی از جمله تورهای نمایشگاهی از “جشن می گیرند! مدل & آشپزی” جمع آوری کمک 2020 تدریس میکسر و آموزش برنامه, دوستان, نساجی, سخنرانی, سری, دانشجو, مطالعه, استراحت هفتگی و یوگا و مهره تظاهرات. ویژه نمایشگاه “Ubuhle زنان: تسبیح و هنر استقلال” باز می ماند در این زمان. بررسی textiles.fit.edu برای به روز رسانی.

سباستین ورودی پارک دولت لغو تمام وقایع, فعالیت ها, رویداد ها و کمپینگ رزرو و اجاره غرفه از طریق اواسط ماه آوریل است. Florida State Parks باز باقی می ماند برای بعد استفاده کنید اما ساعت پس از عمل کاهش می یابد به ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر بازدید floridastateparks.org/parks-and-trails/sebastian-inlet-state-park.

این Suntree استاد مالکان انجمن بسته شده است تمام پارک ها از جمله رشته های ورزشی و سطوح. این بسته همچنین شامل عید رویداد.

بیشتر: کروناویروس در بروارد: در اینجا لیستی از وقایع, فعالیت ها لغو و یا موکول به دلیل COVID-19

خدمات اجتماعی

جنوب بروارد های مرکز, 17 E. ترش Blv., خواهد شد در پایان روز, جمعه, مارس 20. درایو-از طریق وانت مواد غذایی و بهداشت produts در دسترس هستند از طریق پنج شنبه.

خرده فروشی تعطیلی

AMC Theatres: اعلام مارس 17 همه مکان ها بسته برای 6 تا 12 هفته است.

Abercrombie & Fitch: تمام فروشگاه ها در شمال امریکا بسته تا مارس 28. فروشگاه آنلاین باز باقی خواهد ماند.

Aldi: برخی از فروشگاه ها خواهد بود به طور موقت بسته و یا محدود ساعت این شرکت اعلام کرد و افزود: “در این زمان ما می توانیم ارائه مکان خاص اطلاعات است.”

AMC Theatres: AMC تعطیل در سراسر کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر. هالیوود به تعویق انداخته است بیشتر از آن در نسخه های آینده. که بدان معنی است که حتی اگر سینما باز باقی می ماند در هفته های آینده آنها را کمی به بازی.

Ann Taylor فروشگاه ها بسته خواهد شد از طریق مارس 28.

اپل: این خرده فروش اعلام کرد آن را تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین تا مارس 27.

Bloomingdale: تمام فروشگاه ها بسته از طریق 31 مارس است.

انبار و فروشگاه ها بسته خواهد شد از طریق مارس 28.

lululemon: تمام آمریکای شمالی و اروپا فروشگاه ها بسته خواهد شد از طریق مارس 27.

شکوه: همه 258 شکوه فروشگاه های خرده فروشی در آمریکا و کانادا از طریق بسته مارس 29.

میسی: تمام فروشگاه ها بسته از طریق 31 مارس است.

ملبورن مرکز میدان است و اصلاح کسب و کار خود را ساعت به ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 6 بعد از ظهر یکشنبه.

نایک: ورزشی پوشاک شرکت اعلام کرد ایالات متحده فروشگاه تعطیلی از روز دوشنبه تا روز 27 مارس ، مشتریان می توانند همچنان به فروشگاه در Nike.com و در برنامه های نایک.

Nordstrom: تمام فروشگاه ها بسته از طریق 31 مارس است.

Saks Fifth Avenue: تمام فروشگاه ها بسته از طریق 31 مارس است.

پاتاگونیا: فروشگاه بسته مارس 13 و شرکت گفت: آن را ارزیابی مجدد وضعیت در مارس 27 و ارائه به روز رسانی.

نرم افزار-بهداشت و مراکز تناسب اندام در جزیره مریت ملبورن و Viera هستند تا اطلاع ثانوی بسته.

Regal Cinemas: همه اختتامیه تئاتر آغاز مارس 17. بدون تاریخ داده شده برای بازگشایی.

Ron جان گشت و گذار در فروشگاه: بسته شدن تمام فروشگاه های خرده فروشی در پایان روز کاری مارس 20 تا مارس 29.

Sephora: تمام فروشگاه ها بسته از طریق آوریل 2.

استارباکس: برخی از مکان های بسته به مکان دیگر تغییر به یک “به” مدل هزاران متعلق به شرکت مکان برای “حداقل دو هفته.

Ulta Beauty: بسته شدن در 6 p. m. مارس 19 از طریق 31 مارس است.

Urban Outfitters: شرکت فروشگاه ها – از جمله Anthropologie, رایگان, مردم, زمین, و, Urban Outfitters اسم فروشگاه – بسته حداقل تا مارس 28.

بیشتر: فروشگاه برش ساعت و یا بسته شدن به دلیل coronavirus: Walmart, Apple, Nike, Albertsons معامله گر جو بیشتر

تغییرات دیگر از جمله جدید ساعت

Applebee محله Grill & Bar: اعلام کرد که آنها در حال ارائه تحویل رایگان در applebees.com و $10 خاموش منظور از $30 با کد 10OFF30 وقتی سفارش آنلاین ابتدا مارس 18.

Albertsons: Albertsons و Safeway فروشگاه در حال باز کردن یک ساعت بعد و بستن یک ساعت زودتر به کارکنان زمان به restock با قفسه های مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری این شرکت به تایید آریزونا جمهوری بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

Aldi: برخی از فروشگاه ها خواهد بود به طور موقت بسته و یا محدود ساعت این شرکت اعلام کرد و افزود: “در این زمان ما می توانیم ارائه مکان خاص اطلاعات است.”

برگر 21: ابتدا مارس 17, تمام برگر 21 مکان های باز خواهد بود برای به رفتن clubside وانت و شخص ثالث تحویل سفارشات تنها. تمام اتاق ناهارخوری بسته خواهد شد.

Chick-Fil-A: اعلام کرد که به طور موقت بسته شدن آن اتاق ناهار خوری و صندلی برای محدود کردن فرد-به-فرد تماس بگیرید. برخی از رستوران ها ممکن است تنها به ارائه خدمات از طریق درایو-thrus در حالی که دیگران ممکن است قادر به ارائه takeout تحویل و یا تلفن همراه سفارش گزینه های.

دلار کلی: شروع مارس 17 تخفیف های زنجیره ای اعلام کرد آن است که اختصاص این ساعت برای اولین بار از فروشگاه روزنه ها به کمک ارشد خریداران “جلوگیری از شلوغ و شلوغ تر خرید دوره.” فروشگاه های سراسر کشور نیز نزدیک یک ساعت زودتر از منظم بستن بار “به کارکنان اجازه می دهد برای تمیز کردن و restock قفسه های فروشگاه.

بازار تازه: خرید ویژه ساعت از 8-9 صبح دوشنبه تا جمعه برای سالمندان و کسانی که بیشتر در معرض خطر است. همه در فروشگاه مواد غذایی و آشامیدنی و نمونه برداری به طور موقت متوقف شد. تمام فروشگاه ها ادامه خواهد داد تا تحت عمل منظم در ساعات کسب و کار.

هایدی باشگاه جاز و در هایدلبرگ رستوران در کاکائو در ساحل, هر دو به طور موقت بسته شدن تا اطلاع ثانوی.

Publix: تمام فروشگاه ها باز خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی. در فروشگاه داروخانه ساعت خواهد بود 9 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه و عادی ساعت در روز یکشنبه.

معامله گر جو: همه فروشگاه ها باز خواهد شد 9 صبح تا 7 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی.

خارج: فروشگاه به طور معمول باز 24 ساعت باز خواهد بود از 6 صبح تا 11 شب تا اطلاع ثانوی این شرکت گفت: از اواخر روز شنبه. فروشگاه های دیگر که به طور معمول تا نیمه شب باز خواهد شد نیز کاهش می یابد ساعت.

Winn-Dixie: تمام فروشگاه ها را در 9 p. m. “تا اطلاع ثانوی.”

کلیساها

Calvary Chapel of Melbourne: کلیسا همراه با آن ماهواره دانشگاه در Viera و سباستین بسته شدن درهای خود را, اما را کلیسا به مردم از طریق خدمات آنلاین آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>