Coronavirus گسترش: Lober پیشنهاد به نیاز اجتماعی فاصله در فروشگاه رد

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

شهرستان کمیسیون رد یک پیشنهاد با صندلی Bryan Lober نیاز به خرده فروشان برای ایجاد اجتماعی فاصله در فروشگاه های خود را — و یا به صورت بالقوه اتهامات جنایی.

Lober این را می بیند به عنوان یک نیاز گام برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما هیچ یک از این چهار نفر دیگر کمیسیون حمایت خواهد Lober پیشنهاد در جلسه سهشنبه شب پس از آن درگذشت برای فقدان یک دوم.

بیشتر: Coronavirus: Brevard County گزارش دو مرگ و میر مربوط به COVID-19

بیشتر: Coronavirus mythbusters: دروغ در مورد این بیماری نیز در حال رفتن ویروسی

Lober مطرح شده پیشنهاد خود را در همان روز که برای اولین بار دو Brevard County مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اعلام شد.

Lober پیشنهاد شده است که خرده فروشان نیاز به “گام های معقول و منطقی” به اطمینان حاصل شود که مشتریان حفظ 6 پا در فضای بین خود و دیگران مسئول با اجتماعی فاصله دستورالعمل تاسیس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

او مشخص نکرد که چگونه این می تواند انجام شود.

اما یکی از راه های برخی از خرده فروشان انجام داده اند به طور داوطلبانه این است که برای ایجاد حداکثر تعداد زیادی از مردم در فروشگاه در هر زمان بر اساس یک فرمول با توجه به فروشگاه قطعه مربع و یا یک درصد از فروشگاه حداکثر ظرفیت.

به عنوان مثال با شروع از شنبه, فروشگاه های وال مارت در فلوریدا محدود تعدادی از مشتریان که می تواند در یک فروشگاه در یک بار. فروشگاه در حال حاضر اجازه می دهد بیش از پنج مشتریان برای هر یک از 1000 فوت مربع در یک زمان داده شده حدود 20 درصد از یک فروشگاه ظرفیت. یک بار در فروشگاه خود می رسد و ظرفیت مشتریان پذیرفته داخل بر روی “یکی-از-یک-در” پایه و اساس.

Walmart نیز سازماندهی یک طرفه حرکت از طریق راهرو آن در تعدادی از فروشگاه ها با استفاده از طبقه نشانگر و جهت از کارکنان به عنوان یک راه برای کمک به مشتریان بیشتر جلوگیری از آمدن به تماس نزدیک با دیگران به عنوان آنها در فروشگاه.

Lober پیشنهاد شده که در فروشگاه است که چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل صورت درجه دوم تخطی از قانون مجازات تا 60 روز در زندان و 500 دلار جریمه نقدی.

دیگر کمیسیون بودند در برابر این ایده.

“نگرانی من این است: چه کسی به پلیس از آن گفت:” کمیسر کریستین Isnardi که پزشک پرستار و تنها حرفه ای پزشکی در کمیسیون شهرستان ها است. “من نمی دانم چگونه شما را مدیریت چنین چیزی.”

کمیسر کورت اسمیت گفت که او نمی خواست Brevard County برای “تبدیل شدن به یک دولت پلیس فقط به خاطر اینکه ما یک ویروس است که ما در حال برخورد با.”

اسمیت گفت: اکثر مردم خود پلیس خود فاصله از یک دیگر در سوپر مارکت ها و دیگر خرده فروشان.

اسمیت معتقد است که اکثر مردم “معمولا سعی کنید برای انجام کار درست” به طور داوطلبانه.

در اوایل ارائه به کمیسیون شهرستان در روز سه شنبه غرب ملبورن معاون شهردار جان Dittmore تشویق کمیسیون به “آیا همه چیز شما می توانید به کاهش خطر غیر ضروری” از گسترش coronavirus.

Dittmore اشاره کرد به عنوان مثال در این شیوه برخی از فروشگاه ها در شهرستان خود را به منظور محدود کردن تعدادی از مشتریان در کسب و کار خود را در هر زمان.

Lober پیشنهاد شده اند توصیه به Brevard County سیاست که نیاز به تصویب یک اندازه گیری از آنجا که شهرستان است که در وضعیت اضطراری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

10-عضو Brevard County سیاست گروه تشکیل شده است که یک county وضعیت اضطراری اعلام شده است.

سیاست گروه شامل شهرستان و شهری, دولت, سلامت, مدرسه ایمنی عمومی و مقامات مجری قانون. آن را شامل دو مقامات منتخب در میان آن 10 عضو — Lober و Brevard County Sheriff Wayne Ivey.

Lober — که ریاست گروه سیاست یا سیاست های دیگر عضو گروه هنوز هم می آورد تا Lober پیشنهاد برای بحث و رای گیری در جلسه آینده که پنل.

که می تواند راه اندازی مرحله نهایی مسابقات بین سیاست و پنج عضو منتخب شهرستان کمیسیون اگر سیاست گروه رای به نفع Lober پیشنهاد.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>