Coronavirus: بهار نسخه از درخت یوشع جشنواره موسیقی لغو

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

جاشوا درخت جشنواره موسیقی برگزار شد, در سال در بهار و پاییز در جاشوا تره دریاچه RV و اردوگاه در جاشوا تره اعلام کرد که نسخه بهار از رویداد خود را در مارس 14-17 لغو شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

“دلخراش به مطمئن شوید و در نهایت خارج از کنترل ما است اما ایمنی و بهداشت از همه مراتب بیشتر واردات” جشنواره سازمان در بیانیه ای گفت on Facebook.

سقوط edition است که هنوز هم برنامه ریزی شده برای اکتبر. 8-11.

Coronavirus: چه Coachella Valley حوادث لغو و یا به تعویق افتاد ؟

Coronavirus: قادر به شرکت در Coachella دلیجان در ماه اکتبر ؟ در اینجا نحوه دریافت هزینه

Coronavirus:Coachella Valley, هنرمندان سمت چپ بالا و خشک با کروناویروس

برنامه ریزی اجرا برای بهار edition شامل گروه تجربی Dirtwire جاز فانک گروه ماه Hooch پانک گروه فانک Thumpasaurus و جاشوا درخت هنرمند Jesika فون خرگوش.

بلیط برای دارندگان نسخه بهار توصیه باشید و این جشنواره خواهد بود رسیدن به طور مستقیم با اطلاعات و گزینه های.

تاسیس شده توسط جاشوا درخت ساکن بارنت انگلیسی The Joshua Tree جشنواره موسیقی صورتحساب به عنوان “یک خانواده پسند جهانی موسیقی تجربه” و شناخته شده است برای پیدا کردن هنرمندان در مکان های دور افتاده که هنوز در تور مدارهای. از زمان آغاز آن در ماه آوریل سال 2003 این جشنواره برجسته موسیقی موفق عمل می کند مانند indie-rock band Edward شارپ & مغناطیسی ریشه لاتین گروه راک Chicano بتمن و folk rock band را Avett برادران.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار بروس Fessier بود گنجانده شده در این گزارش است.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>