Coronavirus: محرک چک شروع به ضربه حساب های بانکی — نکاتی برای پیگیری پیشرفت شما

فلوریدا تودی | No comments

این که آیا شما چک کردن حساب بانکی خود را توسط نرم افزار و یا در تلر پنجره تاثیر اقتصادی پرداخت می شود افزایش تراز.

رسانه های اجتماعی پر شده است از گزارش های دریافت پرداخت یک بار — با نام مستعار “محرک چک” — در حال توزیع به عنوان بخشی از مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران است.

اولین دسته چک رفت و بیش از آخر هفته عید پاک به مالیات دهندگان واجد شرایط با پرداخت مستقیم و بیشتر در راه هستند با توجه به IRS. کسانی که بدون پرداخت مستقیم دریافت چک مقاله که رول در شروع ممکن است.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را; ما همچنان صدور آنها را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” IRS توییتی آوریل 11.

بیش از 80 ٪ از آمریکایی ها که ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2019 (یا 2018) می توانید انتظار یک محرک چک کنید حتی اگر آنها موفق به دریافت بازپرداخت مالیات. تامین اجتماعی دریافت کنندگان نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی نیز واجد شرایط و لازم نیست که به یک فایل بازگشت به واجد شرایط.

بیشتر: Coronavirus: تاخیر در تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری را مالی و تلفات عاطفی

بیشتر: مسائل مالی: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد کسانی که محرک چک — و بیشتر

لوسیا پیرس از پالم بای قبلا به او پرداخت. به عنوان با بسیاری از سالمندان, او گفت:, “معدن را به سمت صورتحساب های پزشکی. اما من واقعا نگران کسانی که صورتحساب های پزشکی است که آنها هرگز قادر به پرداخت کردن.”

بسیاری در انتظار بودجه در حال حاضر درآمد بازدید نگران صورتحساب هم.

آدم Byrn Tritt انگلیسی است, سخنرانی و مناظره, معلم, Brevard مدارس دولتی. همسرش لیزا یک Shipt خریدار است اما به دنبال کار از خانه در حال حاضر به عنوان Tritt آسم و تا به حال پنومونی سه بار.

“ما نمی توانیم شانس خود را برای آوردن آن به خانه. ما فقط نمی تواند” او گفت:.

“من خواهید بود با استفاده از آن برای کمک به پرداخت صورتحساب است که در غیر این صورت نمی خواهد پرداخت … من آرزو می کنم من می توانیم بگویم که من واقعا به آن نیاز نیست اما این مورد نیست.”

کوتاه مختصر و مفید از پرسش و پاسخ های متداول در مورد محرک چک; اطلاعات بیشتر در دسترس است https://www.irs.gov با کلیک کردن بر روی “دریافت اطلاعات اقتصادی تاثیر پرداخت.”

که با گرفتن چک و چقدر ؟

افراد واجد شرایط با درآمد ناخالص تنظیم تا $75,000 برای تک filers, $112,500 برای سرپرست خانوار filers و $150,000 برای پر کردن ازدواج به طور مشترک هستند واجد شرایط برای 1200 $برای افراد و $2,400 پر کردن ازدواج به طور مشترک. کسانی که با کودکان دریافت اضافی $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط.

پرداخت مقدار کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار بالاتر از $75,000/$112,500/$150,000 آستانه.

واجد شرایط نیست و هیچ پرداخت: تک filers با درآمد بیش از $99,000; $136,500 برای سرپرست خانوار filers; و $198,000 مشترک filers با کودکان است.

چه کسی دریافت نمی کند ؟

اولین مذکور با درآمد بالا filers. همچنین: کسانی که ادعا به عنوان یک وابسته به شخص دیگری بازگشت; کسانی که بدون مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی; غیر ساکن بیگانگان; و هر کسی پر کردن فرم 1040-NR یا فرم 1040NR-EZ, فرم 1040-روابط عمومی و یا فرم 1040-SS برای 2019.

زمانی که من چک می رسد ؟

اکثر آمریکایی ها خود را دریافت خواهید کرد محرک بررسی مارس 17, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفته است. این هفته IRS است که با اضافه کردن یک “من پرداخت” برنامه که در آن شما می توانید بررسی وضعیت پرداخت; تایید پرداخت مستقیم و یا چک; را وارد کنید و پرداخت مستقیم اطلاعات اگر بررسی است در حال حاضر فرستاده شده است. بررسی https://www.irs.gov/ برای به روز رسانی. چک مقاله ارسال خواهد شد از ماه مه تا سپتامبر با کسانی که با کمترین درآمد ناخالص تنظیم دریافت آنها ،

امنیت عاقلانه IRS برنامه ای برای ارسال نامه به هر مالیات دهندگان آخرین آدرس شناخته شده ظرف 15 روز پس از پرداخت ساخته شده با اطلاعات در مورد نحوه پرداخت ساخته شده و چه باید بکنید اگر شما نمی دریافت وجوه خود را. اطلاعات در مورد کلاهبرداری — که در حال حاضر در گردش به شدت و طراحی شده به بخش مالیات از بودجه خود را — در دسترس است irs.gov. IRS برنامه مفید است بیش از حد.

آیا من نیاز به انجام هر چیزی ؟

اگر شما در حال حاضر ثبت اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019 یا نشده اما ثبت 2018 بازگشت ، اطلاعات خود را از سال 2018 پر کردن استفاده می شود برای محاسبه پرداخت خود را.

اگر شما لازم نیست که به فایل وجود دارد “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا” برنامه IRS سایت.

این من را تحت تاثیر قرار بازپرداخت مالیات یا مالیات براکت?

محرک چک در نظر گرفته نمی شود و درآمد نمی شود و مشمول مالیات نیست و حال با وجود شایعات یک پیشرفت در هر انتظار بازپرداخت مالیات.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>