Coronavirus بازمانده: زن رود خانه پس از صرف 41 روز در تیتوسویل بیمارستان

فلوریدا تودی | No comments

پس از گذراندن 41 روز در Parrish مرکز پزشکی coronavirus بازمانده شادی مدیرس به طور خلاصه رز از او بر روی صندلی چرخدار چهارشنبه و تکیه بر دوم-طبقه نرده تکان دادن به ده ها تن از نقاب به خوبی wishers تشویق او را در دهلیز لابی.

سپس رککلدگ بومی سوار آسانسور به طبقه همکف به عنوان “جشن” توسط کول و باند بازی بیش از بلندگو. او استقبال شد توسط واحد مراقبت های ویژه تیم و برخی از آنان برگزار شد “آرزوهای خوب شادی!” نشانه.

Medeiros, 62 بود بستری در تیتوسویل بیمارستان آوریل 2 با COVID-19 و شدید بوده است. او صرف 35 روز در ونتیلاتور.

“متاسفانه ما به یاد داشته باشید هر دقیقه از بیدار شدن از خواب در ساعت 3 صبح گریه از آنجا که ما نمی دانیم که اگر شما قرار بود به آن را” مدیرس’ مادر, تیتوسویل ساکن مارتا Farabee به او گفت ساعت قبل از بیمارستان او را آزاد کند.

“ما تا به حال از دست رفته یک دختر در سال 2000 از سرطان روده بزرگ است. شما نمی فکر می کنم فرزندان خود را در حال رفتن به قبل از شما بمیرم” Farabee گفت.

مدیرس در حال حاضر زندگی در سانتا ماریا کالیفرنیا. پس از او روز شنبه آزاد از Parrish مرکز پزشکی او سوار یک ون مسافری عازم فرودگاه بین المللی اورلاندو در نهایت به پرواز بازگشت به خانه.

او در بازگشت به فضای ساحل در 26 مارس پس از نسبی تا به حال یک اورژانس پزشکی است. در هفته مدیرس آغاز شده مبتلا به تب خوشه. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و به زودی پس از.

“من به یاد داشته باشید در چک. Paramedic من را در انزوا واحد. و این همه من واقعا به یاد داشته باشید,” او گفت:.

مدیرس تا به حال یک گاز پانسمان ضبط به گلو — مدارک و شواهد از یک tracheostomy که او را قادر به تنفس در حالی که گرایند بودن او ونتيلاتور. او آمد ونتیلاتور به طور کامل در آخرین پنج شنبه و tracheostomy حذف شد دوشنبه گفت: ناتالی فروشندگان سخنگوی بیمارستان.

تضعیف مدیرس برآورد او از دست رفته 20 تا 25 پوند در طول COVID-19 مصیبت.

بیشتر: COVID-19: کاکائو مرد ضربان coronavirus با استفاده از جدید رککلدگ منطقه ای پلاسما درمانی

بیشتر: COVID-19: سالن باربر بازگشایی مغازه ها در سراسر فضا طریق سواحل رژیم صهیونیستی است. DeSantis سفارش

بیمارانی که صرف مدت طولانی در یک ونتیلاتور باید حدود 70 درصد مرگ و مير گفت: دکتر فرانک Dienst انتقادی مراقبت پزشکی مدیر. مدیرس نیز رنج می برد از قلب مسائل مربوط به ویروس, او گفت:.

“قابل توجه او پایان ندارد تا با هر گونه مشکلات طولانی مدت است. حافظه خود را به آینده. قلب او بهبود یافته” Dienst گفت.

“هر زمان که شما بر روی یک دستگاه تهویه که شما بسیار ضعیف است. شما می توانید ببینید که او بیرون آمد — قدرت بهبود یافته بسیار کمی. او به سختی می تواند در بالا بردن بازوی او هنگامی که او آمد ونتیلاتور,” او گفت:.

در مدیرس’ مراسم وداع او با دریافت یک دسته گل از گل رز زرد. او همچنین خواسته ICU پرسنل برای تولدش یک نشانه به عنوان یادگاری.

یک رویداد مشابه رخ داده است ممکن است 1 در رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای: پرسنل بیمارستان جشن که 79 سال کاکائو پاستور لیمو نیکسون منتشر شد و پس از 21 روز coronavirus نبرد.

نیکسون یکی از رککلدگ بیمارستان اولین COVID-19 بیماران تحت نقاهت پلاسمای خون درمان است. این تجربی تزریق نیاز به اورژانس تایید اداره دارو و فدرال.

در میان مدیرس’ پروتکل های درمان شدند و دو واحد از نقاهت پلاسما روي ویتامین C و مواد مخدر ترکیبی از Zithromax و هیدروکسی کلروکین.

مدیرس’ از 40 سال, دیو, تماشا “را COVID-19 جشن” از کالیفرنیا به خانه از طریق FaceTime. یک Parrish کارمند انجام یک قرص و فیلم برداری عمل به طوری که او می توانید ببینید.

“او دشوار پرنده. او قصد ندارم به اجازه دهید هر چیزی را دریافت آسان است. او یک جنگجو” دیو مدیرس گفت فلوریدا امروز خبرنگار طریق FaceTime در حالی که او سوار شدن به ون.

“من بدون کلمات در چگونه خوشحال هستم. اگر او تا به حال از طریق او نمی توانست در یک مکان بهتر است.”

دکتر Aluino اوچوا برچسب مدیرس’ coronavirus نبرد “یک مورد دشوار است.” او آزمایش COVID-19 و جدا شده بلافاصله پس از ورود او گفت:.

“دو روز بعد او نمی تواند نفس کشیدن دیگر هیچ” اوچوا گفت.

“او یکی از مهم ترین بیماران ما تا به حال در چند ماه گذشته است. بنابراین این یک داستان موفقیت” او گفت:.

مدیرس گفته مقامات بیمارستان او تا به حال هیچ ایده چگونه او قرارداد COVID-19.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>