Coronavirus: تست موجود در پالم اسپرینگز; با تعیین وقت قبلی در لیک ال سینور

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

به عنوان COVID-19 تست مقیاس در سراسر Riverside County, کویر واحه بهداشت و درمان است و غربالگری افراد در مرکز شهر پالم اسپرینگز برای تعیین اینکه آیا آزمایش ویروس موجه است. غربالگری تنها برای ارائه دهنده HMO اعضای.

Riverside County, در ضمن انتظار می رود از رانندگی تا COVID-19 تست توسط قرار ملاقات فقط در لیک ال سینور این آخر هفته.

پالم اسپرینگز (به انگلیسی: Desert Oasis بهداشت و درمان کارکنان غربالگری علامتی مردم برای تعیین “آیا آنها باید با توجه به آزمون” به گفته مدیر بازاریابی بری دیتون.

“آزمون ها تا حدودی در تامین کوتاه مدت در حال حاضر” دیتون گفت. “ما نه فقط در تست هر کسی که می پرسد برای یکی — ما می خواهیم به صفحه نمایش آنها برای اولین بار به مطمئن شوید که آنها باید آزمایش می شود.”

سه نفر از کارکنان و سه نفر از نگهبانان مشغول به کار در زیر یک چادر در بعد از ظهر جمعه. کویر واحه کارکنان به دنبال علائم مانند تب ، تنگی نفس یا سرفه و قرار گرفتن در معرض ویروس.

کسانی که پاک هستند برای تست دریافت swabbed همان روز با توجه به جسیکا Voigt شرکت مدیر سرپایی بالینی پرستاری. مردم هستند و سپس به خانه فرستاد به خود منزوی تا زمانی که خود را نتایج آزمون وارد, او گفت:.

غربالگری سه شنبه آغاز شد به و است رخ روزانه خارج کویر واحه’ پالم اسپرینگز پردیس واقع در 275 N. El Cielo جاده ها است. این سرویس در دسترس است در روزهای هفته از 8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر و در تعطیلات آخر هفته از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

کویر واحه خود می پرسد HMO اعضا به تماس قبل از نمایش. به یک وقت ملاقات تماس بگیرید (760) 969-6550.

لیک ال سینور: تست است که میله میله به رخ می دهد شنبه و یکشنبه در لیک ال سینور الماس در این زمینه از این شهر کوچک لیگ بیس بال تیم با توجه به شین Reichardt سخنگوی کنار رودخانه شهرستان را مدیریت اضطراری بخش.

کسانی که علاقه مند در گرفتن تست شده برای coronavirus باید تماس بگیرید (800) 720-9553 به برنامه قرار ملاقات.

Riverside County نورد درایو-تا تست در جنوب غربی کلیسا در هند چاه های این هفته است. شهرستان تست شده 30 نفر در چهارشنبه, 51 روز پنج شنبه بود و انتظار می رود برای تست به 100 روز شنبه با توجه به Reichardt.

افرادی که وارد کلیسا تست سایت استقبال می screeners و کارکنان امنیتی که تایید قرار ملاقات Reichardt گفت. یک بار قرار ملاقات مورد تایید مردم کارگردانی به یکی از چهار خط. کادر پزشکی در حال جمع آوری بينی نمونه در چهار تست ایستگاه. نمونه ارسال خواهد شد برای تست; نتایج انتظار می رود در دو تا چهار روز, او گفت:.

تست برای coronavirus محدود شده است و در شهرستان ریورساید اما در حال گسترش است. بخش آزمایشگاه در حال حاضر می تواند آزمون حدود 60 نمونه در روز و قادر خواهد بود برای تست صدها نفر در هر روز یک بار شهرستان procures تجهیزات اضافی کیم Saruwatari مدیر ریورساید دانشگاه نظام سلامت-سلامت عمومی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

از صبح روز جمعه وجود دارد و 22 نفر تایید موارد coronavirus در کنار رودخانه شهرستان از جمله چهار مرگ و میر.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>