Coronavirus تست سایت حرکت از دولت fairgrounds به محل جدید در جکسون

لدگر | No comments

می سی سی پی, موبایل COVID-19 تست روزانه ارائه شده از مارس 24 در می سی سی پی امور خارجه Fairgrounds در جکسون توسط دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی و وزارت بهداشت در روز دوشنبه خواهد حرکت به یک مکان جدید

تست حرکت خواهد کرد به غرب خیابان بازار کشاورزان در گوشه ای از وودرو ویلسون در خیابان جکسون.

تست ساعت در غرب خیابان بازار کشاورزان هستند 10 صبح تا 3 بعد از ظهر روز دوشنبه. آغاز سه ساعت خواهد بود 8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر روزانه به جز جمعه.

نمونه مجموعه تست و رایگان هستند.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

در مجموعه سایت های به کار گرفته شده توسط UMMC ارائه دهندگان پوشیدن دنده محافظ را به یک وسیله نقلیه پنجره برای بازیابی نمونه برای تست انجام شود در MSDH بهداشت عمومی آزمایشگاه. کسانی که تست شده مجاز به ترک وسایل نقلیه خود را.

هر کسی می تواند آزمایش می شود که دچار COVID-19 علائمی از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس یا درد گلو یا که شناخته شده و یا قرار گرفتن در معرض بالقوه به کسی تایید کرد با این ویروس.

کسانی که می خواهند به آزمایش می شود ابتدا باید یک قرار ملاقات با رفتن را از طریق غربالگری رایگان از UMMC پزشک یا از طریق C Spire بهداشت و درمان پزشکی از راه دور گوشی های هوشمند نرم افزار و یا از طریق تلفن. سریعترین و ساده ترین راه برای غربالگری و تست شده است که با C Spire سلامت برنامه. آن را در دسترس از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه.

هر کسی بدون یک گوشی هوشمند ممکن است تماس 601-496-7200 بین ساعت 8 صبح و 8 p. m.

افراد بدون علائم هستند خواست به استفاده از برنامه و یا تماس بگیرید.

ساکنان که با استفاده از برنامه داده خواهد شد و یک قرار ملاقات در یک موبایل مجموعه سایت نزدیک به آنها را اگر ارائه دهنده خدمات پزشکی تعیین سطح خود را از خطر برای COVID-19 بالا است.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>