Coronavirus به موضوع ویژه بسته پالم اسپرینگز شورای شهر در جلسه روز شنبه

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

پالم اسپرینگز شورای شهر در حال برگزاری ویژه بسته جلسه در جلسه بعد از ظهر شنبه برای بحث در مورد “تهدید به خدمات عمومی و یا امکانات” و همچنین کار مذاکرات با ایمنی بخش است.

یک شهرستان سخنگوی گفت: “مسائل مربوط به بهداشت و ایمنی و مسائل اطراف آن گسترش coronavirus” نیز مورد بحث قرار گرفت.

این جلسه برگزار خواهد شد در 4 بعد از ظهر در تالار شهر 3200 E. Tahquitz دره عمیق و باریک در راه است. یک اعلان عمومی در مورد جلسه بیرون رفت و 24 ساعت قبل از.

این می آید به عنوان دو بیشتر مردم در Coachella Valley آزمایش مثبت برای coronavirus در شنبه, آوردن تعداد کل موارد در کنار رودخانه شهرستان به 14. چهار مربوط به سفر و 10 نفر به صورت محلی به دست آورد با توجه به این شهرستان است.

شهرستان مقامات بهداشتی اعلام کرد چهار مورد جدید در Coachella Valley در روز جمعه. یک بیمار در حال صرف چند روز در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی قبل از انتقال به بیمارستان است.

Riverside County دستور تعطیلی تمام مدارس دولتی در روز جمعه و همچنین مهد کودک, منشور, مدارس, مدارس خصوصی و تمام کالج ها و دانشگاه ها در این شهرستان به منظور کاهش گسترش coronavirus.

منظور برداشته خواهد شد مارس 3 و کلاس سر گرفته خواهد شد در آوریل 6, مگر اینکه به روز رسانی دیگر موجه است قبل از آن زمان قیصر گفت: در بیانیه صادر شده بعد از ظهر جمعه.

Riverside County مقامات بهداشت عمومی دستور داد در روز پنج شنبه لغو اجتماعات 250 یا بیشتر مردم پیروی از دستورالعمل های از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

بعد به طور منظم برنامه ریزی شورای برنامه ریزی و جلسات کمیسیون ها برگزار خواهد شد در پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون “که در آن فاصله اجتماعی پروتکل های بیشتر به راحتی می تواند اجرا” با توجه به آزادی مطبوعات از شهرستان.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>