Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب گارد ملی در بیمارستان تخت و تجهیزات برای کالیفرنیا

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دولت فدرال خواهد استقرار گارد ملی در کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن برای کمک به ارائه امداد به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

وجود دارد حداقل 31,289 تایید موارد COVID-19 سراسر ایالات متحده و در مارس 21, حداقل 395 فوت کرده اند. در کالیفرنیا وجود داشته است 1,468 موارد مثبت و 27 مرگ و میر با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

در نیویورک وجود داشته است 15,168 موارد تایید شده و در واشنگتن وجود داشته است 1,793 فتح موارد با توجه به مرکز کنترل بیماری.

“در ایالت کالیفرنیا می شود بسیار دقیق ما در حال رفتن به تصویب 32 عنوان گارد ملی فعال,” او گفت: در یک بعد از ظهر یکشنبه در کنفرانس خبری. “ما در حال فراهم کردن همه از این بدون هیچ هزینه ای به فرماندار — معنی فرماندار Newsom. آن را قادر می سازد فرماندار به ارائه قوی گارد ملی و حمایت از دولت, به طوری که آنها در حال رفتن به کنترل گارد ملی.”

عنوان 32 اجازه می دهد تا دولت فدرال برای تامین متحده با زمان ملی guardsmen به انجام “دفاع از میهن را فعالیت” و همچنین نیز پس از سپتامبر. 11 طوفان ریتا و طوفان کاترینا.

علاوه بر این تهمت را اعلام کرد USNS Mercy یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت بیمارستان ظرفیت خواهد بود مستقر در لس آنجلس به ارائه کالیفرنیا اضافی تخت بیمارستان به ملاقات بینی. اعلام چهار روز پس از Newsom درخواست دولت فدرال کالیفرنیا اجازه می دهد به استفاده از این کشتی آن را به عنوان تلاش برای گسترش ظرفیت خود را برای دیدار با نیاز پیش بینی شده.

FEMA مدیر پیتر Gaynor گفت: رحمت خواهد بود آماده به اعزام در عرض یک هفته خواهد بود و با استفاده از فشار از بیمارستان کالیفرنیا و نه به درمان COVID-19 بيمار.

“بر اساس تجزیه و تحلیل نیازهای بالقوه برای تخت بیمارستان در ساحل غربی این تصمیم بود که USNS Mercy می توانست بیشترین تاثیر را در کالیفرنیا” Gaynor که صحبت کرد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

حتی اگر واشنگتن در حال حاضر بیشتر موارد تایید شده از کالیفرنیا “پیش بینی شده نیاز به تخت های بیمارستانی است که پنج برابر بیشتر در کالیفرنیا از واشنگتن,” او گفت:.

تهمت نیز گفت: کالیفرنیا نیز هشت “های بزرگ فدرال ایستگاه های پزشکی با بیش از 2000 تخت” و “صدها نفر از هزاران نفر از آیتم های مختلف است.”

نیویورک و واشنگتن دریافت خواهد کرد مشابه منابع از دولت فدرال است. رئیس جمهور گفت که استقرار منابع برای کمک به کشورهای نیازمند اما امیدوار متحده خواهد انجام بهترین خود را برای تهیه منابع خود را.

“ما در حال مرتب کردن بر اساس از بازگشت تا برای آمریکا. برخی از کشورهای در حال خوبی انجام و برخی از همین حالا نیز انجام دهد. اما این سه کشور که واقعا نیاز به کمک دارید چرا که آنها در حال ضربه زدن بسیار سخت است,” او گفت:.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>