Coronavirus: مبل حماسه همچنان به عنوان مسافران مبارزه برای بازپرداخت در تعطیلات اجاره خانه

مایدزرت | No comments

رو stay-در-خانه سفارشات و moratoriums در اجاره کوتاه مدت مسافران در سراسر کشور را درهم برای تغییر برنامه های خود را. اما صنعت گردشگری گرفتار شده است و پا به حالت صاف به کارگیری شدید مغایر لغو سیاست.

هنگامی که یک خانه تعطیلات اجاره شرکت به نام های کلید در دست خودداری از بازپرداخت به احتمال زیاد صدها هزار دلار از رزرو مشتریان ناراضی شروع به سازماندهی برای دریافت پول خود را به عقب.

کلید در دست ” گفت: به دلیل سیاست های مالی در نظر رفاه میزبان نه تنها مهمانان است. اما خشمگین مشتریان در حال گریه ناپاک به عنوان میزبان برخی از صحبت کردن در برابر کلید در دست را از دست داده و همه گیر.

تانیا Coscia و اموال خود را در پالم اسپرینگز که آنها را اجاره طریق کلید در دست پس از 2017. پس از یادگیری در مورد مستاجرها’ شکایت هنگامی که خورشید صحرا نوشت: در مورد این شرکت در ماه مارس Coscia رسیده به کلید در دست برای درخواست مهمان او که لغو شد به دلیل coronavirus بازپرداخت کامل.

“آنچه برای ما مهم است این است که یک بیماری همه گیر. انجام کار درست است. این است که من پول به دست آورده” او گفت:.

پس از او انجام کلید در دست به نظر می رسد به بازپرداخت مهمان پول است. اما دیگر مستاجرها گفت: آنها معتقد بودند که خود میزبان بودند در هیئت مدیره با بازپرداخت تنها به اجاره شرکت رد.

کلید نهایی می گویند که زمانی که رزرو ساخته شده است آن را نگه می دارد تا پول پس از اقامت کامل قبل از ارسال آن را به میزبان.

“به عنوان یک شرکت مدیریت املاک های کلید در دست است که در استخدام مالکان فردی به نمایندگی از خود را منحصر به فرد صفحه اصلی. بر اساس توافق با مالکان و ما ملزم به رعایت سیاست لغو آنها توافق کردند که زمانی که ما استخدام” آدم Pedowitz یک مبل سخنگوی نوشت: در یک ایمیل.

بروس Hoban یک از بنیانگذاران اجاره تعطیلات صاحبان و همسایگان از پالم اسپرینگز یک گروه است که نشان دهنده حدود 2000 خواص اجاره تعطیلات در این شهرستان است. او گفت که این بیماری همه گیر است ایجاد سردرگمی در سراسر صنعت — نه فقط در کلید در دست — که شده است وجود دارد هیچ آژانس فدرال یا مرکزی صدا تصمیم گیری در بهترین شیوه.

“وجود خواهد داشت و پرونده های حقوقی سال در جریان تلاش برای کشف این یکی از” Hoban پیش بینی کرد.

او گفت: Airbnb را تکان داد تا سیستم که در آن اعلام کرد که تمام مسافران که با استفاده از پلت فرم های خود را بدون در نظر گرفتن قوانین و مقررات و قراردادهای خواهد بازپرداخت کامل.

Airbnb بعد از آن اعلام کرد که آن را به 250 میلیون دلار در دسترس برای حمایت از خود را میزبان. سپس آن backstopped این شنبه پس از پیدا کردن سرمایه گذاران مایل به حمایت از این شرکت به میزان 1 میلیارد دلار چیزی کوچکتر سفر شرکت نمی تواند انجام دهد.

این مبارزه است که در آمریکای شمالی به صنعت گردشگری است که وضعیتی وخیم از coronavirus. با توجه به تجزیه و تحلیل داده های شرکت Oxford Economics, آمریکا, سفر, صنعت می تواند در از دست $355 میلیارد دلار درآمد در سال 2020 با توجه به همه گیر.

“صنعت سفر بدیهی است که سخت ترین ضربه” گفت: ارین Dufner مدیر ارشد بازاریابی افسر برای بهتر اداره کسب و کار در تگزاس که در آن کلید در دست است که مقر آن.

Dufner گفت که در ماه مارس به تنهایی BBB دریافت حدود 7000 شکایات و نظرات مشتریان در سراسر ایالات متحده و کانادا است که اشاره به همه گیر. پنج دسته از کسب و کار که در مورد مشتریان تماس BBB شد تمام سفر های مرتبط از جمله آژانس های مسافرتی و هواپیمایی و اجاره برای تعطیلات.

او گفت: 59 درصد از اجاره تعطیلات شکایات در ماه مارس با اشاره به کوروناویروس.

اریکا Haynal و خانواده او رزرو کرده بود یک سفر از مریلند به دیدن او خواهرزاده کالج فلوت نوازی در دانشگاه تگزاس در آستین. اما زمانی که این دانشگاه گفت: دانش آموزان خود را به بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار, این برنامه قرار داده شد و در خود نگه دارد.

او گفت: کلید در دست را تکذیب کرد او درخواست بازپرداخت بنابراین او تبدیل به رسانه های اجتماعی سازماندهی صدها نفر از مشتریان نا امید از طریق Facebook گروه به نام های کلید در دست, آیا این درست!!!!! از این صفحه تا به حال بیش از 500 عضو است که گفت: آنها تا به حال پرداخت رزرو از طریق کلید در دست. با یک شمارش اعضای گروه انجام شده متوجه آنها جمعی بودند بیش از $500,000.

Haynal لعنتی کلید در دست برای چسبیدن بدون بازپرداخت سیاست حتی بعد از شهرستانها از جمله پالم اسپرینگز دستور داد یک مهلت قانونی برای اجاره کوتاه مدت. “[در دست] و دست زدن به همه چیز غیر مسئولانه است. آنها برای مراقبت از سلامت عمومی است. آنها هیچ اهمیتی به سفارشات,” او گفت:.

اعضای Facebook گروه شکایت خود را به طور کلی وکیل در چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس. آنها همچنین از آغاز بررسی پتانسیل برای کلاس اقدام دعاوی از جمله در کالیفرنیا است.

دفتر دادستان کل کالیفرنیا کاهش یافته است به نظر در “بالقوه و یا در حال انجام تحقیقات و یا شکایت.”

برخی از Facebook گروه اعضای اختلاف اتهامات از طریق شرکت کارت اعتباری خود را به جای ارسال شده و در مورد اتهام زمانی که آنها منجمد شدند.

شروع 8 مارس BBB “شروع به دریافت هجوم شکایات مصرف کنندگان به صورت کلید در دست اجاره برای تعطیلات خود را در خصوص لغو سیاست” با توجه به هشدار که غیر انتفاعی ارسال شده در مشخصات آن از کلید در دست.

BBB نیز به طور موقت حذف شده این شرکت امتیاز در حالی که خود را لغو سیاست بررسی شده است. Dufner گفت: BBB در حال بررسی برای اطمینان از کلید در دست است که “ساخت نیت تلاش برای حل و فصل این اختلافات به سرعت.”

کلید در دست آن تغییر کرده است سیاست لغو چندین بار در پاسخ به همه گیر اما همچنان به کاهش و برای بازپرداخت اکثر موارد. به جای مشتریان که ماندن است قبل از ژوئن دریافت اعتبار جدید به سمت رزرو. آنها باید با استفاده از آن ظرف 18 ماه باید آن را در همان محل آنها قبلا رزرو شده و قیمت اجاره تضمین شده است بدون تغییر باقی می ماند تنها در صورتی که رزرو شده است برای همان تاریخ در سال آینده.

“ما درک کنند که هیچ راه حل کاملی برای همه مهمانان و همه صاحبان اما ما می خواستیم برای ارائه سياست است که ما می تواند نسبتا برای هر دو” Pedowitz های کلید در دست, سخنگوی, گفت:.

مستاجرها ناراحت باقی می ماند در مورد این شرایط است که آنها را به عنوان طاقت فرسا و آنها شکایت کرده است که قیمت در حال حاضر افزایش یافته است به طور چشمگیری در بسیاری از لیست.

مانی ریشتر و خانواده اش آمده از تورنتو هر ماه آوریل به صرف ماه در پالم اسپرینگز و یا در جای دیگر در Coachella Valley. در حال حاضر با اعتباری که او نمی داند که اگر او استفاده خواهد شد ریشتر ممکن است از دست دادن در حدود $4,600.

وقتی پرسید که آیا او می خواهد با استفاده از کلید در دست, دوباره, ریشتر پاسخ ساده بود: “هرگز.”

ریشتر گفت: او یکی از مستاجرها که ثبت یک شکایت با BBB و به طور کلی وکیل گرفت و به رسانه های اجتماعی برای منصرف کردن دیگران با استفاده از این سرویس است. “من می خواهم به گسترش این کلمه است که این بچه ها عادلانه نیست, بنابراین مراقب باشید خریدار” او گفت:.

و Facebook گروهی عضو نشده اند خودداری از استفاده از اینترنت و پرونده برای پیگیری کردن میزبان خود را به درخواست آنها بگویید که کلید در دست آنها باز به بازپرداخت. در یکی از پست های Facebook کاربر که به نظر می رسد باید اجاره با کلید در دست نوشت در مورد کشیدن اموال مالیات براده به تعیین که متعلق به خانه او اجاره کرده بود.

Pedowitz گفت که برخی از میزبان که با استفاده از کلید در دست در تماس با این شرکت می گویند که “آنها احساس تهدید توسط مهمان اتصال با آنها را به طور مستقیم پس از تحقیق خود را خصوصی اطلاعات تماس.”

Haynal دفاع از اعضای گروه گفت: او می گوید دیگر مستاجرها به ترک صاحبان تنهایی اگر بخواهید آنها را به تماس گرفته شود و یا در صورتی که نمی خواهید هزینه پردازش. او گفت که چندی پس از این گروه تشکیل کسی نوشته شده شماره تلفن همراه به صورت کلید در دست کارکنان است که او به سرعت حذف شده است.

Hoban, که با این نسخهها کار با Coachella Valley صنعت گردشگری گفت: دستورالعمل جدید نیاز به توسعه در طرف دیگر بحران برای به روز رسانی سیاست لغو سفر بیمه نامه و rebooking. او همچنان نگران آن است که بالقوه دوم شیوع کروناویروس در پاییز می تواند دوباره چکش به آمادگی صنعت.

“من فقط به امید همه خواهد بود و بیمار در خارج وجود دارد,” او گفت:. “این یک تلاش زمان در خارج وجود دارد برای همه در صنعت گردشگری است.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>