Coronavirus: دو مورد جدید گزارش شده در کالیفرنیا در سن برناردینو کانتی

مایدزرت | No comments

سان برناردینو کانتی وزارت بهداشت گزارش دو اضافی coronavirus موارد بعد از ظهر چهارشنبه در آوردن countywide مجموع به پنج, تنها سه روز پس از آن گزارش خود را برای اولین بار COVID-19 مورد است.

شهرستان انتظار می رود تعداد آزمون مثبت برای این ویروس به افزایش به عنوان تست ظرفیت گسترش می یابد. شهرستان افسر بهداشت دکتر ارین Gustafson گفت: اجتماعی فاصله می تواند کلید حاوی بیشتر گسترش یافته است.

“ساکنان San Bernardino County را تشویق به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در حالی که تنها درگیر شدن در فعالیت های ضروری مانند بحرانی کار توابع و خرید برای ضرورت” او گفت:.

بیشتر: Idyllwild مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: عکس: Coronavirus موثر بر Coachella Valley

شامل بیش از 20 ، 000 مایل مربع, سان برناردینو شهرستان است که این کشور بزرگترین شهرستان. شهرستان رهبران تصویب ممنوعیت تجمع بدون در نظر گرفتن اندازه تا آوریل 6.

در مجموع 718 نفر در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان چهارشنبه و 13 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>