Coronavirus: دو سن برناردینو کانتی آتش نشانان تست مثبت

مایدزرت | No comments

دو آتش نشان در سن برناردینو کانتی آزمایش مثبت برای coronavirus در بعد از ظهر یکشنبه.

این دو برای اولین بار آزمون مثبت در میان آتش نشانان در این شهرستان است. آلوده اولین پاسخ دهندگان کار برای San Bernardino County Fire Protection District و مونتکلیر آتش نشانی.

“هر دو آنها را به خوبی انجام می دهند در خانه با علائم جزئی” همه خطر منطقه ای حادثه تیم مدیریت سخنگوی گردان رئیس استیو تریسی گفت: خورشید صحرا. “آنها ماندن در قرنطینه تا آن زمان آنها تست منفی است.”

در مقایسه با این بیماری همه گیر به آتش سوزی در این شهرستان را آتش نشانی اعلام کرد روز پنج شنبه 18 آتش نشانی آژانس های درون مرزهای آن بودند پیوستن به نیروهای خود را برای هماهنگ کردن تلاش های خود را. این آمد و پس از شهرستان فعال آن حادثه تیم مدیریت در تاریخ 6 مارس به آماده شدن برای احتمال آتش نشانان آلوده شدن.

“این یک تلاش مشترک است که ما استفاده می شود به طور موثر در بسیاری از بلایای طبیعی گفت:” کاتلین Opliger San Bernardino County Fire معاون رئیس عملیات در اعلام این تلاش است. “COVID-19 متفاوت است از آتش سوزی یا سیل که در آن یک خطر است که به طور همزمان هر دو را تهدید می کند و ما اولین پاسخ دهندگان.”

همانطور که از یکشنبه شب در سن برناردینو کانتی آتش آژانس های همکاری با بخش عمومی وزارت بهداشت به منظور بررسی دیگری که ممکن است در تماس با آتش نشانان قبل از قرنطينه به تعیین اگر آزمایشات بیشتر و قرنطينه لازم بودند.

تریسی نمی تواند اظهار نظر در زمانی که آزمون اجرا گرديد اما او گفت: مشترک سازمان خواهد دانستن بیشتر در دوشنبه در مورد سایر کارکنان که به طور بالقوه در معرض.

این سازمان ایجاد یک استاندارد quarantining و تست طرح سه هفته پیش تریسی گفت که در حال دنبال شدن در این مثال.

“به عنوان یک کارمند پایین می آید با علائم شبه آنفولانزا آنها را به انزوا. ما به نظارت بر آنها را از نزدیک و پرستار ما مربیان و ما کنترل بیماری افسران تصمیم گیری بر اساس علائم فردی به اولین پاسخ تست شده,” او گفت:.

در این مرحله شهرستان خدمات اورژانس “باقی می ماند قوی هستند و به طور کامل و مجهز برای پاسخ به تمام شرایط اضطراری” با توجه به سازمان آتش نشانی’ بیانیه ای در آزمون مثبت.

San Bernardino County مقامات روز شنبه در گزارش 12 مورد جدید در یوکایپا مرکز پرستاری آوردن تعداد کل COVID-19 نفر در این شهرستان به 76. سه نفر از شهرستان فوت کرده اند از ویروس.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>